Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung UE48J6200 - 529€ Κωτσόβολος / Media Markt [ΤΕΛΟΣ]


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω τα μάτια σου και η κρίση του καθενός διαφέρει οπότε αν μπορείς πήγαινε με κάποια δικά σου αρχεία

και δοκίμασε ότι θες. Εγώ πήγα στον Κωτσόβολο Περιστερίου, στο MM μόλις είχαν πακετάρει και την εκθεσιακή

για να τη δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από επαρχία. Πήγα κωτσόβολο αλλά δεν την είχαν καν για να την δω. Δυστυχώς. Αυτό που με προβληματίζει όμως είναι το θέμα της εγγύησης που απότι μου είπανε είναι εργοστασιακή και όχι του κωτσοβολου και είναι για δύο χρόνια. Δηλαδή αν πάθει κάτι πρέπει εγώ με δικά μου έξοδα να την στείλω στο πλησιεστερο σερβις αυτό της θεσ/νίκης. Βέβαια μου είπε πως υπάρχει και εγγύηση Κωτσοβολος την οποία πληρώνω +70 ευρώ και μου δίνει 5 χρόνια ασφάλειας. Αυτή η τιμή μου είπε ότι είναι προσφορά καθώς κανονικά κοστίζει 130 ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο avclub την θεωρουν σουπερ προσφορα σε βαθμο υποπτο

 

απο οτι ειδα ειναι σχεδον οπως η j6300 την οποια εκθειαζουν στα reviews

 

εριξα παραγγελια απο plaisio 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα αγόρασα και γω από το Media Markt και μπορώ να πω πως είμαι ευχαριστημένος.

Αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ στο Internet. Άνοιξα το WiFi από το router, πληκτρολόγησα το serial number και μου βγάζει σφάλμα. Τί κάνω λάθος ρε παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τελικα την αγορασα.αφου την εψαξα και την τσεκαρα απο κοντα στον κωτσοβολο εβαλα και ενα δικο μου στικακι για να δω  το λασκαρισμα.ειναι εντυπωσιακη μπορω να πω.24 ατοκες με 22 ευρω τον μηνα.δεν ειναι και εκατομμυρια!!!την πεμπτη θα την εχω!θεωρω οτι ειναι μια πολυ καλη αγορα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες την δοκιμασα και γω σε εναν Κωτσοβολο αλλα το μονο προβλημα που ειχα ειναι με τους υποτιτλους δεν μου εβγαζε ελληνικα, μηπως εχει καποια ρυθμιση η Samsung να το κοιταξω ξανα αυριο? γιατι δεν θελω να παιζω παλι ταινιες απο εξωτερικο player κτλ! 

Ειχε πολυ ωραια εικονα παντως και επαιζε χωρις κολληματα σε γρηγορες σκηνες κτλ δεν προσεξα τιποτα το ενοχλητικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες την δοκιμασα και γω σε εναν Κωτσοβολο αλλα το μονο προβλημα που ειχα ειναι με τους υποτιτλους δεν μου εβγαζε ελληνικα

 

Έχει menu κανονικά και αλλάζεις γλώσσα/κωδικοποίηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως θυμασαι που ακριβως το ειχε αυτο να το τσεκαρω παλι αυριο που θα παω να την δω ! Εβαλα και τηλεοπτικο σημα και ειδα δεν μπορω να πω οτι ηταν και το καλυτερο που εχω δει η Sony εχει ποιο ωραιο αλλα για μενα που δεν βλεπω καν τηλεοραση ειναι κουτι νομιζω για ταινιουλες-σειρες και κανενα παιχνιδακι. Ξερεις κανενας εαν αυτο το μοντελο μπορει να παρει το magic remote απο τα ποιο ακριβα μοντελα της samsung. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατάς το "menu" ή το "tools" δε θυμάμαι ποιο απο τα δύο και επιλέγεις ότι θες.

Δε θα είναι δύσκολο να το βρεις, απλά δε το απομνημόνευσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι πιστευω οτι αν καποιος παει σε καινουργια ΤV πρεπει να αγορασει UHD?Ειμαι θυμα του καταναλωτισμου?

Ναι.

Ολα τα ηλεκτρονικα πρεπει να θεωρουντε αναλωσιμα πλεων.

Εχεις αυτη την στιγμη υλικο 4κ?Εχεις πηγη που μπορει να τα αναπαραγει?Ειναι τοσο μεγαλη η τηλεοραση η τοσο μικρη η αποσταση θεασης απο αυτη που να σου επιτρεπει να δεις διαφορα απο απλη fhd(Για το μεσο σαλονι με αποσταση θεασης στα 2,5-3 μετρα υπολογιζεις πανω απο 65 ιντσες)?

 

Εαν οι απαντησεις στα παραπανω ερωτηματα ειναι αρνητικες σημερα,δεν θα κερδισεις τιποτα απο τα 4κ.

 

Μετα απο 2-3 χρονια το ξαναβλεπουμε..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι πιστευω οτι αν καποιος παει σε καινουργια ΤV πρεπει να αγορασει UHD?Ειμαι θυμα του καταναλωτισμου?

Γιατι η καλη UHD οθονη αν κοιταξεις ποσο κοστιζει στις ιντσες που πρεπει θα δεις οτι μιλαμε για τιμες πανω κατω στο 1000ευρω ακομα και αν θες να πας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μονο δεν θα κερδισεις αλλα το fhd υλικο σου στην καλυτερη θα τρωει upscaling σε 4Κ κ οσο καλος κ να ειναι ο αλγοριθμος θα βλεπεις ψευτικη εικονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4κ τηλεοραση μονο για pc gaming αξιζει αυτη την στιγμη και σε αυτη την περιπτωση πρεπει να εχεις πανακριβο pc για να το σηκωσει,αρα μια η αλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...