Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung UE48J6200 - 529€ Κωτσόβολος / Media Markt [ΤΕΛΟΣ]


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την παρέλαβα και εγώ σήμερα. Πολύ ευχαριστημένος από άποψη εικόνας και χρωμάτων. Τώρα για το lag δεν μπορώ να πω, είναι η πρώτη smart tv που έχω και δεν έχω μέτρο σύγκρισής...

 

Κατά τα άλλα είναι εκπληκτική ή διαφορά από FHD laptop 15' (στο οποίο έβλεπα μέχρι τώρα ταινίες) σε 48' tv. Καιρό τώρα είχα την επιθυμία να πάρω μία και πραγματικά είναι φανταστική η εικόνα που δίνει!!  :-D

 

Να ευχαριστήσω και τον Tomahawk που πόσταρε την προσφορά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέθηκε κανονικά σε εμένα.

 

Ένα μικρο-θεματάκι είναι ότι μετά την σάρωση δεν βρέθηκαν τα κανάλια της ΕΡΤ. Το απόγευμα που θα έχω χρόνο θα κάτσω να δω τι παίζει. Ξέρει κανείς τίποτα γι αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπόρεσε κανείς ρε παιδιά να συνδεθεί ασύρματα μέσω Wifi?

Καλημέρα! Ναι, μια χαρά συνδέθηκε.

 

 

Συνδέθηκε κανονικά σε εμένα.

 

Ένα μικρο-θεματάκι είναι ότι μετά την σάρωση δεν βρέθηκαν τα κανάλια της ΕΡΤ. Το απόγευμα που θα έχω χρόνο θα κάτσω να δω τι παίζει. Ξέρει κανείς τίποτα γι αυτό?

Εμένα τα βρήκε κανονικά.Σύνολο 34 κανάλια και 9 ραδιοφωνικούς σταθμούς.

 

599€ κατόπιν παραγγελίας σε ένα κατάστημα στο skroutz, δε ξέρω για πόσο θα μείνει.

Το είδα κι εγώ. Εξαντλήθηκε και από πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συνδέθηκε κανονικά σε εμένα.

 

Ένα μικρο-θεματάκι είναι ότι μετά την σάρωση δεν βρέθηκαν τα κανάλια της ΕΡΤ. Το απόγευμα που θα έχω χρόνο θα κάτσω να δω τι παίζει. Ξέρει κανείς τίποτα γι αυτό?

Εμένα τα βρήκε κανονικά τα κανάλια όλα. Απλά δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το Smart Hub γιατί δεν μπορεί να συνδεθεί.

 

Δηλαδή βρίσκει το router, πληκτρολογώ το Serial, κάνει έλεγχο ασύρματου δικτύου και βγάζει "Αδύνατη η σύνδεση στο ασύρματο δίκτυο".

 

Τί δεν κάνω σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρω ένα μεγαλύτερο καλώδιο και θα το δοκιμάσω αύριο επειδή αυτό που έχω δεν φτάνει σε μήκος.

Όταν δεν πάει το καλώδιο του μόντεμ στην τηλεόραση, πάει η τηλεόραση στο μόντεμ! :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Την παρέλαβα και εγώ σήμερα. Πολύ ευχαριστημένος από άποψη εικόνας και χρωμάτων. Τώρα για το lag δεν μπορώ να πω, είναι η πρώτη smart tv που έχω και δεν έχω μέτρο σύγκρισής...

 

Κατά τα άλλα είναι εκπληκτική ή διαφορά από FHD laptop 15' (στο οποίο έβλεπα μέχρι τώρα ταινίες) σε 48' tv. Καιρό τώρα είχα την επιθυμία να πάρω μία και πραγματικά είναι φανταστική η εικόνα που δίνει!!  :-D

 

Να ευχαριστήσω και τον Tomahawk που πόσταρε την προσφορά!

τους υποτίτλους από εξωτερικό δίσκο τους παίζει?   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...