Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung UE48J6200 - 529€ Κωτσόβολος / Media Markt [ΤΕΛΟΣ]


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η αληθεια ειναι οτι και ο κωτσοβολος αναφερει οτι επιτραπεζια βαση δε περιλαμβανεται. 

Περιεργο γιατι οσες τηλεορασεις εχω αγορασει (lg/samsung) εχουν παντα τη βαση μεσα.

 

Και σιγουρα αλλο επιτραπεζια εγκατασταση και αλλο επιτραπεζια βαση

 

Στον Κωτσόβολο δεν το είχα δει γιατί πήγα κατευθείαν στο MM, μου έκανε εντύπωση να χρεώνουν 25€ τη βάση, δεν το είχα ξανακούσει.

Δεν ξέρω να πωλούνται τηλεοράσεις χωρίς βάση, εκτός αν πρόκειται για mass order για ξενοδοχεία κτλ. που θα πάνε κατευθείαν σε τοίχο.

 

Στο ολλανδικό site δε λέει κάτι, ούτε στο manual 

Στο quick guide στα περιεχόμενα του κουτιού, δε γράφει για βάση (αλλά δε γράφει και sold separately)

Όμως παρακάτω στις εικόνες, τη δείχνει με βάση και έχει και οδηγίες στήριξης (όχι στερέωσης) στον τοίχο, για να μην πέσει με σκούντηγμα (σελ. 12)

 

Υποθέτω ότι έρχεται με τη βάση ενωμένη (και όχι χωριστά στο κουτί όπως οι περισσότερες), οπότε δεν αναφέρεται σαν αξεσουάρ

 

EDIT: Tώρα είδα τα προηγούμενα, γιατί έγραφα. Το αφήνω πάντως το post γιατί έχει τα links για manual και γιατί μάλλον ισχύει αυτό που γράφω (δηλαδή έχει βάση, αλλά είναι "κουμπωμένη" πάνω απ'το εργοστάσιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ειχε γινει Price Match θα ηταν προσφορα....Οταν γινεται Price Match απο ολους σημαινει νεο μοντελο στον οριζοντα και σκοτωμα απο αντιπροσωπεια, οχι πως αλλαζει κατι αυτο βεβαια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα απο τον Κωτσοβολο Περιστεριου και ενω τα χρωματα μου αρεσαν, στις γρηγορες σκηνες κολλαγε αρκετα... Λετε να εφταιγε το οτι ηταν εκθεσιακο κομματι?

 

Μαλλον θα περιμενω review για να βαλω παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βρηκα σε κανενα amazon review παραμονο κατι ελαχιστα πεταχτα σχολια σε online μαγαζια τα οποια δεν ειναι να τα παιρνεις στα σοβαρα  κ αποσπασματικα review της σειρας j 

 

η αισθηση μου ειναι οτι ναι μεν ειναι vfm χωρις να πετας λεφτα σε αχρειαστα features κ αν χρειαζεσαι αμεσα tv αλλα δεν ειναι ακριβως ευκαιρεια να τρεξεις ειδικα οταν οι παντες περιμενουν προσιτες oled

 

απο την στιγμη που υπαρχει σε 4 μαγαζια θα περιμενω αποψεις απο insomniacs

 

κ το πλαισιο στα 529

 

http://www.plaisio.gr/thleoraseis/tv/46-50-intses/Samsung-TV-48inches-UE48J6200-UE48J6200AWXXH.htm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πρόγραμμα έπαιζε; Δοκίμασες δικό σου usb stick;

Θα πάω το απόγευμα απο Media Markt Περιστερίου να τη δοκιμάσω.

Τρειλερ ταινιων. Εφυγα βιαστηκα και δεν πηρα τιποτα. Λιγο αργοτερα θα παω και στο κωτσο στο Πανεπιστημιο που ειναι στον δρομο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στη ηλεκτρονική ξανά στα 529..

Στον κωτσόβολο και στο mediamarkt συνεχίζει στα 529 και με 24 άτοκες δόσεις με χρήση πιστωτικής κάρτας.

Στο πλαίσιο η τιμή είναι 529 αλλά μετρητοίς μόνο.Όχι άτοκες δόσεις.

Επεξ/σία από mike999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα interstellar (10gb fhd mkv dts) και world sbk αγώνα, δουλεύει απροβληματιστα χώρις σπασιματα.

Γενικά αρκετές ρυθμίσεις, εύκολο menu και καλή εικόνα. Πολύ καλο media player, ρυθμιζεις και μέγεθος υποτιτλων.

Δε θέλω βέβαια να πάρω κανέναν στο λαιμό μου όσον αφορά τη ποιότητα κλπ, οι απαιτητικοι ας τη δοκιμάσουν καλύτερα από κοντά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εγκρίνει σου λέει. :P

Εγώ έχω δει από κοντά διάφορα περσινά μοντέλα της Samsung.

Με δικό μου υλικό, σε στικάκι, έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.

 

Αν κάποιος θέλει media player ,πάει φουλ για Samsung. Οποιοδήποτε Samsung! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...