Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι ζηταει στην αρχή 0.10cent και μετά 0.89$ ?

0.10 ζηταει μονο δεν υπαρχει καποια αλλη χρεωση εκτος αν θες τα in app που εγραψα παραπανω.

 

Edit:

 

Μολις πηγε στα 89 λεπτα οποτε παιζει να μην το προλαβες για λιγα δευτερα στα 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδες μπραβο

αν μπορειτε βαλτε κι αλλες.

μια ερωτηση, τις εφαρμογες αυτες τις εχουμε για παντα κ σε οσες συσκευες εχουμε βαλει τον λογαριασμο μας;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδες μπραβο

αν μπορειτε βαλτε κι αλλες.

μια ερωτηση, τις εφαρμογες αυτες τις εχουμε για παντα κ σε οσες συσκευες εχουμε βαλει τον λογαριασμο μας;

Ναι για παντα σε οποια συσκευη εχεις τον ιδιο λογαριασμο δεν υπαρχει καποιος περιορισμος.

Σε sale και τα εξαιρετικα 

 

Spider: Secret of Bryce Manor(0.99λεπτα)

Spider: Rite of Shrouded Moon(1.99λεπτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

0.10 ζηταει μονο δεν υπαρχει καποια αλλη χρεωση εκτος αν θες τα in app που εγραψα παραπανω.

 

Edit:

 

Μολις πηγε στα 89 λεπτα οποτε παιζει να μην το προλαβες για λιγα δευτερα στα 10

 

Αν εννοείς το osmand, μόλις το αγόρασα 0,10 λεπτά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον εχει 10 λεπτα στις περισσοτερες χωρες πιστευω θα μπει η εκπτωση και στην Ελλαδα καποια στιγμη.

 

Για τα point and click παιχνιδια τα απολαμβανω περισσοτερο στο κινητο παρα με ποντικι στον υπολογιστη η στο ps3 με το sixaxis.

 

Το osmand εχει ενα in app purchases με 1.99 και δινει(ισουψεις γραμμες και τις επικαλυψεις αναγλυφου).Δεν εχει κατι αλλο in app μονο αυτο.

Λογικό απλά η ερώτηση επί της ουσίας είναι που βλέπουμε ότι σε άλλες χώρες π.χ. έχει 10 λεπτά;

Υπάρχει κάποιο Link στο store κάτι;

 

Κι εγώ αγόρασα το osmand με 10 λέπτα, θα το ξαναρίξανε φαίνεται :)

thanks for the info :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το έχω παίξει δν αξίζει ούτε το 1€ άποψη μου!

Υπερβολικά μικρό παιχνίδι σε 1 ώρα gameplay το τελείωσα κ πολύ εύκολο!

Βέβαια δν το αγόρασα για τους root users υπάρχει crackarismeno apk!

Pirate life for me :P

Δεν χρειαζεται να εισαι ρουτ για να το κατεβασεις κρακαρισμενο απλα εγω ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ γιατι δεν παιρνεις κανενα update και αμα δεις το ιστορικό του παιχνιδιου καθε τοσο προσθετουν πίστες και επειδή προσπαθήσαμε να φιαξουμε και εμεις ενα app φαγαμε τοσο χρονο και ειναι τοσο δυσκολο που οταν μιλαμε για ευρως τιμης απο 0.10 εως 0.99 δεν αξιζει τον κοπο και το ρισκο να κανεις install κρακαρισμενα.

Και μην ξεχναμε υπαρχει και η δυνατοτητα REFUND.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζεται να εισαι ρουτ για να το κατεβασεις κρακαρισμενο απλα εγω ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ γιατι δεν παιρνεις κανενα update και αμα δεις το ιστορικό του παιχνιδιου καθε τοσο προσθετουν πίστες και επειδή προσπαθήσαμε να φιαξουμε και εμεις ενα app φαγαμε τοσο χρονο και ειναι τοσο δυσκολο που οταν μιλαμε για ευρως τιμης απο 0.10 εως 0.99 δεν αξιζει τον κοπο και το ρισκο να κανεις install κρακαρισμενα.

Και μην ξεχναμε υπαρχει και η δυνατοτητα REFUND.

Οταν κάτι αξίζει και έχει λογική τιμή το πληρώνεις τέλος. Έχω παίξει αρκετά παιχνίδια σπασμένα στο παρελθόν που δεν μπορούσα να τα αγοράσω από το playstore και τώρα που μπορώ τα αγοράζω για να στηρίξω τον developer.

 

Όπως προείπα σκεφτείτε πόσα λεφτά πετάτε σε καφέδες ποτά τσιγάρα πράγματα τα οποία έχουν 1000% κερδος και φτιάχνονται σε λίγα λεπτά ενώ δεν δίνετε 2-3 ευρώ για κάτι που θα σας προσφέρει αρκετές ώρες ψυχαγωγίας και θα στηριξετε και τον developer που έφαγε ώρες η μέρες για να το φτιάξει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι ακριβά είναι στα 6.99. Δεν είναι καλά optimized. Θα πρότεινα τα icewind και baldur's gate μπήκαν σε πολύ καλή τιμή σήμερα

Εχει και στα 3.49 το ειδα το baldurs gate II και σκέφτομαι να το πάρω οντως εχει καλη τιμη.

In between απο 4.κατι στα 0.99

Φαινεται πολυ καλο.

Δεν μπορω να καταλαβω γοατι αυτα που εχω στην wishlist οταν βγαινουν προσφορά δεν με ειδοποιει.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.headupgames.inbetween

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζεται να εισαι ρουτ για να το κατεβασεις κρακαρισμενο απλα εγω ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ γιατι δεν παιρνεις κανενα update και αμα δεις το ιστορικό του παιχνιδιου καθε τοσο προσθετουν πίστες και επειδή προσπαθήσαμε να φιαξουμε και εμεις ενα app φαγαμε τοσο χρονο και ειναι τοσο δυσκολο που οταν μιλαμε για ευρως τιμης απο 0.10 εως 0.99 δεν αξιζει τον κοπο και το ρισκο να κανεις install κρακαρισμενα.

Και μην ξεχναμε υπαρχει και η δυνατοτητα REFUND.

Ναι ένταξη το 1€ το αξίζει με το παραπάνω αλλά τα 6 με τίποτα!

Ήταν αρκετές πιστες αλλά ήταν τόσο εύκολες που τα περνούσα με την πρώτη χωρίς να σκέφτομαι καν!

Το hit man go(το οποίο έχω αγορασμενκ) είναι πολύ πιο ενδιαφέρον παιχνίδι με δύσκολες πιστες αλλά τα γραφικά του δν είναι κ τα κλτρα! Για αυτό είπα να κατεβάσω το Lara croft αλλά ήταν απογοήτευση για εμένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει και στα 3.49 το ειδα το baldurs gate II και σκέφτομαι να το πάρω οντως εχει καλη τιμη.

In between απο 4.κατι στα 0.99

Φαινεται πολυ καλο.

Δεν μπορω να καταλαβω γοατι αυτα που εχω στην wishlist οταν βγαινουν προσφορά δεν με ειδοποιει.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.headupgames.inbetween

Οχι δεν βγάζει ειδοποίηση αν γίνει κάποια έκπτωση από αυτά που έχεις στη wish list. Και περιμενα κάτι να έχει αλλά δεν βρήκα.

 

Το baldur's gate είναι το rpg King από τα παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In between απο 4.κατι στα 0.99

Φαινεται πολυ καλο.

Δεν μπορω να καταλαβω γοατι αυτα που εχω στην wishlist οταν βγαινουν προσφορά δεν με ειδοποιει.https://play.google....games.inbetween

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...