Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τόση σαβούρα, και να αξίζει κάτι, θα χαθεί.

Μου αρέσει που σε κάνουν και like τι να πω. Μια εφαρμογή μπορεί για σένα να είναι άχρηστη για κάποιον άλλο θα είναι χρήσιμη. Τι σκεπτικό είναι αυτό.

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρά είναι τα Icon packs ρε σεις τι λέτε? Έχω πάντα 6 7 εγκατεστημένα και αλλάζω ανά 4 5 μέρες και δεν βαριέμαι ποτέ. Έχουν μπει τουλάχιστον 30 πολύ καλά επί πληρωμή Icon packs δωρεάν τους τελευταίους 2 μήνες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά και πριν μερικές σελίδες τα ίδια πάλι λέγαμε και τότε είχε σταματήσει ο Heybro να βάζει εφαρμογές.

Τώρα που ξεκίνησε πάλι να ανεβάζει, συνεχίζει η ίδια γκρίνια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τα icon pack κατα την γνώμη μου δεν τα λες ούτε εφαρμογή, ούτε παιχνίδι. Ως εκ τούτου δεν έχουν θέση σε αυτό το thread. Αυτό όμως δεν σημαίνει οτι δεν αξίζουν δικό τους thread καθώς απότι φαίνεται υπάρχει κόσμος που ενδιαφέρετε. 

 

@enterhere Υπάρχει γκρίνια γιατι δεν μπορούμε να χαζέψουμε πραγματικές εφαρμογές και παιχνίδια με την ησυχία μας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τα icon pack κατα την γνώμη μου δεν τα λες ούτε εφαρμογή, ούτε παιχνίδι. Ως εκ τούτου δεν έχουν θέση σε αυτό το thread. Αυτό όμως δεν σημαίνει οτι δεν αξίζουν δικό τους thread καθώς απότι φαίνεται υπάρχει κόσμος που ενδιαφέρετε. 

 

@enterhere Υπάρχει γκρίνια γιατι δεν μπορούμε να χαζέψουμε πραγματικές εφαρμογές και παιχνίδια με την ησυχία μας.

 

Μήπως να φτιάξουμε ενα thread ξεχωριστά για τα icon pack, ένα thread για τα "app" και άλλο ένα για τα games; 

Μήπως να φτιάξουμε άλλο ένα έτσι για να υπάρχει; Χαλαρώστε.  

 

@Heybro ανέβαζε ότι γουστάρεις και ignore.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τα icon pack κατα την γνώμη μου δεν τα λες ούτε εφαρμογή, ούτε παιχνίδι. Ως εκ τούτου δεν έχουν θέση σε αυτό το thread. Αυτό όμως δεν σημαίνει οτι δεν αξίζουν δικό τους thread καθώς απότι φαίνεται υπάρχει κόσμος που ενδιαφέρετε. 

 

@enterhere Υπάρχει γκρίνια γιατι δεν μπορούμε να χαζέψουμε πραγματικές εφαρμογές και παιχνίδια με την ησυχία μας.

Εγώ θα το ξαναπώ ένα scroll μεγαλύτερης διάρκειας 10-15sec αρκεί. Δεν κουράζει κανέναν πιστεύω.

Διαφορετικά το app sales ή όπως λέγεται αρκεί για τις προσφορές σε παιχνίδια/εφαρμογές για όποιον θέλει αποκλειστικά.

 

Όλα τα άλλα είναι απλά για να λέμε κάτι πιστεύω. Χωρίς παρεξήγηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μπράβο σε όποιον ασχολείται και ανεβάζει τις προσφορές.Τώρα τι είναι ποιοτικο και ενδιαφερον, το κρίνουν οι χρήστες και όχι οι προσωπικές γνώμες.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...