Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα γιατί μου εμφανίζει το Nba Jam στα 5 ευρώ; Στα 10 λεπτά είναι πολύ καλη περίπτωση.

Πρέπει να τελείωσε η προσφορά.

Ενώ δεν ασχολούμαι καθόλου με αθλητικά με το nba jam κόλλησα. Άπειροι τρόποι να κάνεις καρφωματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο πολυ το κατεβασα για να θυμηθω λιγο sega mega drive εποχες :P κ εγω μπασκετακια δεν παιζω αλλα μ αρεσει πολυ και για 10 σεντ αξιζει..!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πρόλαβα το nba Jam. Τελείωσε η προσφορά και από ότι είδα στο ιστορικό δεν είχε πέσει ποτέ στα 10 λεπτά.

Τι εννοείς ποτέ? Εγώ 10 λεπτα το πηρα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια πατεντα να κανουμε τα παιχνιδια android σε sbs mode δηλαδη να φαινεται διπλη οθονη χωρισμενη στη μεση για χρηση με cardboard γνωριζει κανεις; εκανα το αντιστοιχο στο ppsspp emulator για android και επαθα πλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πρόλαβα το nba Jam. Τελείωσε η προσφορά και από ότι είδα στο ιστορικό δεν είχε πέσει ποτέ στα 10 λεπτά.

Για να διορθώσω την παρεξήγηση εννοούσα, ποτέ πριν, δεν είχε πέσει στα 10 λεπτα.

Την προσφορά των 10 λεπτών την είδα και εγώ, απλά δεν το αγόρασα τότε. 

Δεν αμφισβήτησα κανέναν ότι δεν το αγόρασε στα 10 λεπτά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο το out there και αξίζει και το τελευταίο cent. Αγνοούσα την ύπαρξη του flockers και με 2 λεπτά ερεύνα μου θύμισε το θρυλικό lemmings. Μόλις αγοράστηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...