Προς το περιεχόμενο

Oppo F1 επίσημο ευρωπαικό κατάστημα της Oppo 159 ευρω τελική τιμή


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά το rma τους δεν είναι και ότι καλύτερο. Έχω στείλει το κινητό για αντικατάσταση (δεν διάβαζε τη 2η SIM) και μετά απο αρκετά email στα οποία απαντάνε μια φορά την μέρα και ενω εχουν το κινητό απ το Σάββατο ούτε μια ειδοποίηση, έστω να αλλάξει το status στη σελίδα τους οτι παραλάβανε. χθες τους εστειλα mail και ακομα δεν έχω λάβει απάντηση. Ημουν απ τους πρώτους που το πήραμε και ακόμα δεν το έχω χρησιμοποιήσει!

 

Τελικα τι εγινε με το δικο σου κινητο ? Εβγαλες ακρη?

Μετα απο 3 update στο RMA και 1 email sto europe.oppostyle ακομα περιμενω απαντηση εδω και 5 μερες (εργασιμες δεν βαζω το Σ/Κ).

Ανοιξα dispute στο pp και εστειλα και στην oppo.com

Τι θα γινει καποιος θα απαντησει

 

Μου αρεσει που δεν ηθελα να μπλεξω με κινεζους και τελικα ηταν Νιντζα 

 

http://community.oppo.com/en/forum.php?mod=viewthread&tid=5260

 

The UK European Consumer Centre (ukecc.net) did a background check for OppoStyle's business in the UK and it turns out that they are using a trick with a UK-based storage/forwarder, so that they can advertise European/UK based business, while at the same time not having to conform to any EU legislation.

 

Αντε να ξεμπερδεψουμε τωρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τετοια τυχη που εχω τι να πω

Η ιδια εταιρια ανοιξε και το Letvmart. Πουλαει τα leeco με εδρα την Αμερικη αυτη τη φορα

Σαν το διαολο επεσα επανω τους παλι
 
Εστειλα email να μαθω με τι στελνουν Ελλαδα Usps η Fedex για να δω αν θα την φαω απο τελωνειο μιας και θελω το Max 2 για να μην μπλεξω ΠΑΛΙ με Κινεζους 

Κοιταζω μετα Ascension International Trading Co., Ltd. (letvmart).

αχαχαχαχαχαχαχαχα
 
Στο καπακι απαντηση 
Yes, we can ship to Greece via Chronopost express service, there is no customs tax for buyer, about 8-12 days to buyer's door.
Thank you and regards.

Christina
www.letvmart.com
 
Chronopost = Γαλλικη εταιρια που απο τα μονα μερη που στελνουν ειναι Γαλλια Γουαδελουπη και κατι Αγ Βαρθολομαιους
 
Παλι την ιδια κομπινα 
 
 
Sorry για το off-topic αλλα αυτα ουτε επιτηδες δεν γινονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα τι εγινε με το δικο σου κινητο ? Εβγαλες ακρη?

Μετα απο 3 update στο RMA και 1 email sto europe.oppostyle ακομα περιμενω απαντηση εδω και 5 μερες (εργασιμες δεν βαζω το Σ/Κ).

Ανοιξα dispute στο pp και εστειλα και στην oppo.com

Τι θα γινει καποιος θα απαντησει

 

Μου αρεσει που δεν ηθελα να μπλεξω με κινεζους και τελικα ηταν Νιντζα 

 

http://community.oppo.com/en/forum.php?mod=viewthread&tid=5260

 

The UK European Consumer Centre (ukecc.net) did a background check for OppoStyle's business in the UK and it turns out that they are using a trick with a UK-based storage/forwarder, so that they can advertise European/UK based business, while at the same time not having to conform to any EU legislation.

 

Αντε να ξεμπερδεψουμε τωρα

Μπα φίλε δεν έβγαλα άκρη. απο 7/5/2016 που παραλάβανε τίποτα. Μόλις άνοιξα case στο paypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα

Εστειλα  στην oppo.com σχετικα με το τι γινεται με το oppostyle και μου απαντησαν λυπουμαστε σχετικα μαυτο επικοινωνησε με την oppostyle για περαιτερω βοηθεια

 

Για γελια απλα συσκευες και εταιρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...