Προς το περιεχόμενο

Oppo F1 επίσημο ευρωπαικό κατάστημα της Oppo 159 ευρω τελική τιμή


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ποια είναι η αναβάθμιση? (δεν το εχω ανοίξη ακόμα).Τι δίνει?

διάβασε στην πίσω σελίδα στον έναν που την έκανε χάλασε το ηχείο στον άλλον μπρίκαρε τα συμπεράσματά δικά σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F1EX_11_OTA_009_all_201603221513  λεγετε. Μπουρδιτσες εχει. Ενα virus scanner και μικρες αναβαθμισεις. Αποτι διαβασα εχει  battery drain οποτε δεν ξερω αν αξιζει. Να σου πω δεν προλαβα να το δω μιας και με το που την περασα δεν μου ανοιγε κανενα app και με το factory restore εγινε soft brick 

 

Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα update το προβλημα αλλα θεμα συσκευης συγκεκριμενα της mb. Δυστηχως δεν υπαρχει μεγαλη κοινοτητα να βγαλεις ακρη. Σποραδικα εδω και εκει θεματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν πιο πίσω προειδοποιούσα για battery drain μονό μπιστολιά δεν έβγαλαν οι λάτρες των κινέζοφωνων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά το rma τους δεν είναι και ότι καλύτερο. Έχω στείλει το κινητό για αντικατάσταση (δεν διάβαζε τη 2η SIM) και μετά απο αρκετά email στα οποία απαντάνε μια φορά την μέρα και ενω εχουν το κινητό απ το Σάββατο ούτε μια ειδοποίηση, έστω να αλλάξει το status στη σελίδα τους οτι παραλάβανε. χθες τους εστειλα mail και ακομα δεν έχω λάβει απάντηση. Ημουν απ τους πρώτους που το πήραμε και ακόμα δεν το έχω χρησιμοποιήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με προλαβε ο φιλος απο επανω

Πραγματικα το battery drain ειναι το λιγοτερο που πρεπει να φοβαται καποιος με αυτη την εταιρια και το συγκεκριμενο κινητο

Γνωριζα οτι η Οppo θεωρειτε απο τους μεγαλυτερους κινεζους κατασκευαστες αλλα μαλλον δεν φτανει αυτο αν δεν υπαρχει και υποστηριξη στο προιον και τον καταναλωτη

 

Γενικα θα το απεφευγα το κινητο τωρα που πηρα μια γευση.

Δεν ξερω αν θελω και αντικατασταση πλεον μαλλον θα ζητησω τα λεφτα πισω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτήν έκανα. Κατά τα άλλα η συσκευή είναι σούπερ. Μάλλον ρύθμιση είναι στην δική μου περίπτωση γιατί στο τεστ με το *#808# ακούγεται ήχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι αυτή, τότε σε εμένα το ηχείο είναι οκ. Δεν την έχω δουλέψει τη συσκευή. Αύριο θα τη δώσω δώρο. Ελπίζω να μη βγάλει κουλά στη συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να ειναι απαραιτητα κακο.

Μαθαμε οτι παιζει να αντιμετωπιστει προβλημα απο την αναβαθμιση. Αρκετοι παιζει να γλυτωσαν το τηλεφωνο τους ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...