Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer του Western της Rockstar, Red Dead Redemption 2


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η εταιρεία Rockstar Games έδωσε στην δημοσιότητα το πρώτο trailer του Red Dead Redemption 2, και έτσι έχουμε την δυνατότητα, έστω και για λίγο, να πάρουμε μία μικρή ιδέα για όσα θα συναντήσουμε στην Άγρια Δύση, για τους χαρακτήρες και τα περιβάλλοντα του sequel του επιτυχημένου open-world παιχνιδιού Western.

Το multiplayer mode ξεχώρισε στο προηγούμενο παιχνίδι, και η Rockstar Games έχει δηλώσει ότι και το sequel θα βασιστεί στην ίδια επιτυχημένη συνταγή ενώ περιμένουμε από το γνωστό στούντιο να χρησιμοποιήσει και να ενσωματώσει στο τελευταίο παιχνίδι της σειράς Red Dead όσα έμαθε για το online στοιχείο από την άλλη δημοφιλή σειρά της, Grand Theft Auto.

 

Το παιχνίδι Red Dead Redemption 2 θα κυκλοφορήσει το Φθινόπωρο του 2017 για PlayStation 4 και Xbox One. Η εταιρεία δεν έχει ακόμα επιβεβαιώσει την έκδοση του παιχνιδιού για PC.

 

 

Link.png Site: The Verge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό μας έχει τσουξει στο pc που δε βγήκε, ΑΛΛΑ αυτή τη φορά/εποχή θα είναι διαφορετικά τα πράγματα πιστεύω και θα το πάρουμε αν όχι άμεσα αρκετά σύντομα

 

Αν θέλουν να βγάλουν περισσότερα κέρδη θα πρέπει να το φέρουν στο pc αν σκεφτούμε την επιτυχία του GTA V

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ερθει στο pc θα το κατεβασω απο ενα torrentαδικο και τελος. Λεφτα στην rockstar που περιμενει να ερθει το τελος μιας γενιας κονσολων για να κυκλοφορησει το game της ετσι ωστε να το ΞΑΝΑκυκλοφορησει στην επομενη γενια και ΜΕΤΑ να το κυκλοφορησει στο pc (full price φυσικα και τις 3 φορες,βλεπε GTA V) για να αρμεξει τους gamers δεν δινω. Τετοιες βρωμικες τακτικες δεν πρεπει να υποστηριζει κανεις, να μαθουν να σεβονται τον καταναλωτη που θα σκασει 60Ε για ενα παιχνιδι.Εγω θα το seedαρω μεχρι να μου χαλασει ο σκληρος εκτος και αν οταν κυκλοφορησει ειναι επικο, τρελα optimized, δεν κοστιζει full price και εχει κατι που να δικαιολογει την αναμονη.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο (το εχω τερματισει) ειναι επικο, τρελο open world παιχνιδι σε αυτα που ειδικευεται η εταιρεια. Οποτε περιμενω πραγματικα ενα επος για το συγκεκριμενο. Βεβαια δεν εχω αλλα κονσολα......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ερθει στο pc θα το κατεβασω απο ενα torrentαδικο και τελος. Λεφτα στην rockstar που περιμενει να ερθει το τελος μιας γενιας κονσολων για να κυκλοφορησει το game της ετσι ωστε να το ΞΑΝΑκυκλοφορησει στην επομενη γενια και ΜΕΤΑ να το κυκλοφορησει στο pc (full price φυσικα και τις 3 φορες,βλεπε GTA V) για να αρμεξει τους gamers δεν δινω. Τετοιες βρωμικες τακτικες δεν πρεπει να υποστηριζει κανεις, να μαθουν να σεβονται τον καταναλωτη που θα σκασει 60Ε για ενα παιχνιδι.Εγω θα το seedαρω μεχρι να μου χαλασει ο σκληρος εκτος και αν οταν κυκλοφορησει ειναι επικο, τρελα optimized, δεν κοστιζει full price και εχει κατι που να δικαιολογει την αναμονη.

το gta το άργησε στο pc, αλλά έφερε ένα κορυφαίο προϊόν που άξιζε τα λεφτά του και είχε και σαφείς βελτιώσεις σε σχέση με τα ps3/360 

 

εγώ προσωπικά δεν έκλαψα τα λεφτά μου και όχι μόνο εγώ βέβαια, οπότε περιμένω να μας το φέρουν σε ένα εύλογο διάστημα και αυτό 

 

επίσης πλέον με τα denuvo μην περιμένεις να δεις πολλούς ΑΑΑ  τίτλους χωρίς αυτό, οπότε άρχισε να ξεχνάς τη πειρατεία

 

οπότε ή τα σκας κανονικά ή απλά δεν παίζεις ότι δεν θεωρείς ότι αξίζει, τα πράγματα είναι απλά  

 

πλέον δε θα παίζουμε για να παίζουμε, θα παίζουμε και θα πληρώνουμε οπότε σαν αγοραστές θα πρέπει να είμαστε και πιο προσεκτικοί

 

και φυσικά λόγω αυτής της κατάστασης αυτή τη περίοδο στους υπολογιστές έχουμε τη μεγαλύτερη ποικιλία τίτλων από ποτέ και οι κονσόλες τα λιγότερα exclusives από ποτέ, σύντομα θα έχουμε ότι σχεδόν βγαίνει στο ms store σαν αποκλειστικότητα (forza, gow 4 δύο τρανά παραδείγματα) και δε θα έχουμε αποκλειστικότητες του ps4 στην ουσία που σε αυτή τη γενιά είναι ελάχιστες οι σημαντικές.. 

αλλά για να γίνουν όλα αυτά θα πρέπει να είναι βέβαιοι ότι θα τα αγοράζουμε και δε θα γίνονται παρτούζα στα torrent

 

πιστεύω ότι μια ακριβή παραγωγή εκατομμυρίων θα πρέπει να βγει σε όσο το δυνατόν περισσότερες πλατφόρμες για να βγάλει τα έξοδά της, ακόμα και αν αυτά είναι κινητά και η χαμηλή βάση χρηστών των κονσολών σε συνδυασμό με ουσιαστική καταπολέμηση της πειρατείας στα pc πλέον λειτουργεί υπέρ όσων θέλουν τίτλους και είναι διατεθειμένοι να πληρώσουν 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το επικό από τον τίτλο, για να πάμε και παρακάτω, αν υπάρχει.

To trailer δεν είναι επικό αλλά επειδή ακριβώς δεν είναι επικό είναι επικό για όποιον έχει παίξει το πρώτο ελπίζω να κατάλαβε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ερθει στο pc θα το κατεβασω απο ενα torrentαδικο και τελος. Λεφτα στην rockstar που περιμενει να ερθει το τελος μιας γενιας κονσολων για να κυκλοφορησει το game της ετσι ωστε να το ΞΑΝΑκυκλοφορησει στην επομενη γενια και ΜΕΤΑ να το κυκλοφορησει στο pc (full price φυσικα και τις 3 φορες,βλεπε GTA V) για να αρμεξει τους gamers δεν δινω. Τετοιες βρωμικες τακτικες δεν πρεπει να υποστηριζει κανεις, να μαθουν να σεβονται τον καταναλωτη που θα σκασει 60Ε για ενα παιχνιδι.Εγω θα το seedαρω μεχρι να μου χαλασει ο σκληρος εκτος και αν οταν κυκλοφορησει ειναι επικο, τρελα optimized, δεν κοστιζει full price και εχει κατι που να δικαιολογει την αναμονη.

 

Αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που το καθυστερούνε για PC.

Τα Torrentάδικα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που το καθυστερούνε για PC. Τα Torrentάδικα.

Το witcher 3 βγηκε drm free στο gog, μπορεις να το βρεις κυριολεκτικα σε οποιοδηποτε torrent site θες και να το κατεβασεις πανευκολα αλλα παρολα αυτα εκτοξευσε τα κερδη της εταιριας και εφτασε την αξια της σε αστρονομικα υψη. Ζωντανη αποδειξη οτι η πειρατεια δεν παιζει ΚΑΝΕΝΑ ρολο, αυτα ειναι δικαιολογιες κατι καραγκιοζηδων που ταχα δεν κυκλοφορουν την εκδοση για pc επειδη τους εχει διαλυσει η πειρατεια οχι οτι βαριουνται να δουλεψουν και το game ειναι μια πατατα που κανει 70Ε και ζηταει αλλα τοσα για DLCs. Ξερουν πολυ καλά οτι δεν τους συμφερει, οσοι pc gamers το αγορασουν θα του ριξουν ενα refund αμα δεν τους αρεσει και θα του πατησουν και μια αρνητικη review, οχι οπως στις κονσολες που οι μισοι δινουν 70Ε καθε χρονο για fifa και Pes, το αγοραστικο κοινο ειναι διαφορετικο και πιο απαιτητικο. Optimization,mod support, graphics κτλ παιζουν πολυ σημαντικο ρολο για τους pc gamers, δεν τους πετας ενα remaster και τρεχουν να το αγορασουν. Οι μοναδικοι που μπαινουν στον κοπο να κατεβασουν πλεον πειρατεικα (ειδικα ετσι που εχουν γινει τα torrentαδικα και με τετοιες τιμες που εχουν τα pc games) ειναι τιποτα γυφτουλες και παιδια που συνηθως δεν εχουν καν το hardware για να τρεξουν το game.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...