Προς το περιεχόμενο

Τα θυμάστε αυτά; A Tribute To 80's TV shows! *NOT FOR 56k*


predator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 290
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αν και δεν ημουν τοσο κολλημενος ωστε να θυμαμαι σειρες και ατακες (οπως ο Καιζερ πχ) οι εικονες που παρεθεσε ο predator μου επανεφεραν αρκετες αναμνησεις...

Damn I feel so old right now... :? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ego eblepa Thunderscats, GARGOYLES(!), Silverhawks, Bravestarr, Serifi tou Diasthmatos, Masters of the Univere, Smurfs, MacGyver, Knight Rider, Captain Planet, Sport Billy...

 

De thymamai kati allo tora...

 

Orea xronia. Tora olo mlks blepoun ta mikra...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι πολύ καλά τη σειρά The A-Team, αλλά θυμάμαι ακόμα καλύτερα τα απίστευτα σκετσάκια του Benny Hill με την B-Team. Με τον Benny Hill να κάνει τον Mr.T. Απίστευτο γέλιο. Προσπαθώ να τα βρώ όλα μαζεμένα αλλά τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego eblepa Thunderscats' date=' GARGOYLES(!), Silverhawks, Bravestarr, Serifi tou Diasthmatos, Masters of the Univere, Smurfs, MacGyver, Knight Rider, Captain Planet, Sport Billy...

 

De thymamai kati allo tora...

 

Orea xronia. Tora olo mlks blepoun ta mikra...[/quote']

 

Captain Planet... !!! Που το θυμήθηκες αυτό! :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

παιδιά, θυμάστε ένα παιδικό που έδειχνε το Mega νομίζω με ένα μαθητή και ένα δάσκαλο καράτε που κάθονταν μαζί και ο δάσκαλος έλεγε το ίδιο πράγμα για 5 περίπου λεπτά: "τέχνη μου είναι βουδισμός και ο βουδισμός είναι η τέχνη μου" Καραλολ. Θυμάραι κανείς πώς λεγόταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως φοβερό αυτό το topic. Παλιά λιώναμε στα παιδικά όλο το πρωινό του Σαββατοκύριακου. Τώρα είναι αίσχος. Θυμάμαι επίσης ένα άλλο γαμάτο παιδικό που είχε η Νετ κάθε απόγευμα με τους καλούς που είχαν φτερά στη λευκή στολή τους και τον πρωταγωνιστή έναν Έις που έψαχνε να βρει τον πατέρα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...