Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά!

Ετοιμάζομαι να πάω ένα ταξιδάκι στο Παρίσι με πακέτο από πρακτορίο και παρατήρησα ότι οι τιμές είναι από 500 μεχρι 900 για 5-6 μέρες που θέλω να πάω εγώ.Θα ήθελα να μου πείτε όσοι έχετε πάει τις εμπειρίες όσον αφορά τις τιμές και το πόσα χαλάσατε..

Αξίζει να μείνει κάποιοσ μια νύχτα μέσα στη Disney?Είδα ότι οι τιμές αυξάνουν πολύ σε μια τέτοια περίπτωση.

Επίσης τα 60 ευρώ που λένε ότι είναι η είσοδος στη Disney είναι το μόνο που πληρώνεις ή για κάθε παιχνίδι που ανεβαίνεις πληρώνεις extra?

 

Θα ήθελα τις εμπειρίες σας και τη βοήθεια σας!!

 

Ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι το έχω δει αυτό το thread αλλά πουθενά δεν λέει συγκεκριμένα πράγματα για τιμές παρά μόνο πληροφορίες τουρισμού.Δεν θέλω να μάθω που θα πάω αλλά πόσο θα μου στοιχίσει περίπου το κάθε πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!

Ετοιμάζομαι να πάω ένα ταξιδάκι στο Παρίσι με πακέτο από πρακτορίο και παρατήρησα ότι οι τιμές είναι από 500 μεχρι 900 για 5-6 μέρες που θέλω να πάω εγώ.Θα ήθελα να μου πείτε όσοι έχετε πάει τις εμπειρίες όσον αφορά τις τιμές και το πόσα χαλάσατε..

Αξίζει να μείνει κάποιοσ μια νύχτα μέσα στη Disney?Είδα ότι οι τιμές αυξάνουν πολύ σε μια τέτοια περίπτωση.

Επίσης τα 60 ευρώ που λένε ότι είναι η είσοδος στη Disney είναι το μόνο που πληρώνεις ή για κάθε παιχνίδι που ανεβαίνεις πληρώνεις extra?

 

Θα ήθελα τις εμπειρίες σας και τη βοήθεια σας!!

 

Ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα περισυ.

Εγω εδωσα 750 για 5 μερες στο κονκορντ λα φαγιετ(4 αστερια).

στη ντισνευ δε θυμαμαι ποσα εδωσα αλλα θυμαμαι οτι πληρωσα οταν μπηκαμε.απο κει και περα κανεις οτι γουσταρεις.κοιτα εγω εκατσα μιση μερα στη ντισνευ και δεν προλαβα να κανω τα μισα οποτε καλο θα ηταν να κατσεις και δευτερη μερα.οτι αλλο θες ευχαριστως να σου απαντησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειναι ακριβουτσικα.εγω συνηθως ετρωγα σε ιταλικα παντως,ξερεις πιτσες

 

εντιτ - αν θες,για να μην καταστρεφουμε το τοπικ,ερωτηση ερωτηση,στειλε μου πμ να σου δωσω το μαιλ μου να πουμε απο μσν οτι θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εγώ σκέφτομαι να πάω το καλοκαίρι στην ΖΑΚΥΝΘΟ.Εχει πάει κάποιος για να μου πεί εντυπώσεις

 

Το καλυτερο νησι που εχω παει ποτε. Με τους γονεις μου και μονος μου εχω γυρισει σχεδον ολα τα γνωστα νησια, αλλα η Ζακυνθος για μενα ηταν καταπληκτικη! Ο λογος ηταν πως καλυψε αυτα που ζηταω στις διακοπες μου, δηλαδη καλες παραλιες, καλο φαγητο και μερικα μαγαζια να πιεις ενα καφεδακι-ποτακι (δεν εκανα τρελα ξενυχτια, αλλα οποιος θελει μπορει να κανει ανετα). Ενα ακομα + για να παω ηταν οτι το πλοιο εκανε περιπου 2 ωρες απο τη Κυληνη (το σκοτωσα; :P) οποτε δεν ηταν μεγαλη αποσταση. To 2005 που πηγα οι τιμες ηταν ιδιαιτερα χαμηλες σε σχεση με αυτες της Θεσσαλονικης και μου εκανε μεγαλη εντυπωση, τωρα δε ξερω αν εχουν αλλαξει τα πραγματα...

 

Το μονο αρνητικο στις διακοπες αυτες ηταν η ταλαιπωρια του ταξιδιου απο τη Θεσσαλονικη μεχρι τη Ζακυνθο. Ειδικα απο το Μπραλο και μετα εχει πολλα φορτηγα και η προσπεραση ειναι αδυνατη.

 

Οτι αλλο θες απλα ρωτα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδες πόσο πολύ διαφέρουν οι απόψεις μεταξύ ατομων? από όσα νησιά έχω πάει,θεωρώ τη ζάκυνθο το χειρότερο όλων! (κ συμφωνώ ότι είναι φτηνή ως νησί,αλλά αυτό οφείλεται εν μέρει στους χιλιάδες φτηνοτουρίστες που πάνε κάθε χρόνο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια ερωτηση. Για Ιταλια απαιτειται μονο ταυτοτητα? Εμαθα οτι ισχυει μονο η ταυτοτητα που εκδοθηκ με βαησ τους προσφατους Νομους και ευτυχως εχω ηδη εκδοσει νεα ταυτοτητα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδες πόσο πολύ διαφέρουν οι απόψεις μεταξύ ατομων? από όσα νησιά έχω πάει,θεωρώ τη ζάκυνθο το χειρότερο όλων! (κ συμφωνώ ότι είναι φτηνή ως νησί,αλλά αυτό οφείλεται εν μέρει στους χιλιάδες φτηνοτουρίστες που πάνε κάθε χρόνο).

 

Χεχε :D

 

Παιδια φετος λεω να παω Μηλο!!! Εντυπωσεις;;

 

Μηπως καλυτερα Σαντορινη;; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να κανω διακοπεs στην Παρο

αν εχει παει κανεis αs προτεινει διαμονη,παραλιεs,

ΠΑΡΟΙΚΙΑ Η ΝΑΟΥΣΑ?

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε :D

 

Παιδια φετος λεω να παω Μηλο!!! Εντυπωσεις;;

 

Μηπως καλυτερα Σαντορινη;; ;)

 

Λοιπον αν εισαι ζευγαρι να πας θα περασεις υπεροχα

Αν δεν εισαι ζευγαρι και θελεις τζερτζελε πηγαινε αλλου

Ειμαι απο εκει για αυτο σου λεω

Εχει τις πιο απιθανες παραλιες , αλλα δεν ειναι για ξεσαλωμα , ξερεις...

 

φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...