Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

νομιζω καλυτερα.

Αυτο το γαλαζιο το sata και τα άσπρα των λαμπών δεν γινεται να περασουν απο πουθενά αλλου?? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι :-(

 

το σατα θα βγει,γενικως ολο το dvd και θα βαλω fan controller. τα ασπρα καλωδια ειναι πολυ κοντα

 

Αν πιανουν τα χέρια σου.. επεκτεινε τα με κόψε ράψε!!

 

Καλα ρε συ τι κανεις με τόσους σκληρους?

Το ιντερνετ προσπαθεις να κατεβάσεις?? :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλαξα τον πάτο τον έβαψα μαύρο και είπα να φτιάξω και δυο βάσης για τους σκληρούς δίσκους με σωλήνα φ12 και άσπρο πλέξει

 

μια χαρα εγινε Νικολα και κανει ομορφη αντιθεση με το ασπρο πλεξι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πιανουν τα χέρια σου.. επεκτεινε τα με κόψε ράψε!!

 

Καλα ρε συ τι κανεις με τόσους σκληρους?

Το ιντερνετ προσπαθεις να κατεβάσεις?? :P :P :P

κοιτα να δεις πως εχει.

 

 

μια νυχτα εκει που καθομουν ωραια και καλα,τσουπ ηρθε ενα πουλακι. τι νομιζεις οτι μου ειπε? οτι σε καποιες εβδομαδες θα γινουν πλημυρες και ετσι εγω την επομενη μερα πηγα και παραγγειλα. :P :P :P

 

περα απο την πλακα,μου ειχε τελειωσει ο αποθηκευτικος χωρος απο baraccuda και eco green. και ειπα μιας και που εχω τα λεφτα,γιατι να μην παρω?παντως μονο τους δισκους στο raid δεν εχω αγγιξει ακομα (/j). οι αλλοι δυο το λεμε απο μονοι τους. και ο W ειναι εκει που κατεβαζω αρχεια

 

 

post-209186-0-55138100-1328439611_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα να δεις πως εχει.

 

 

μια νυχτα εκει που καθομουν ωραια και καλα,τσουπ ηρθε ενα πουλακι. τι νομιζεις οτι μου ειπε? οτι σε καποιες εβδομαδες θα γινουν πλημυρες και ετσι εγω την επομενη μερα πηγα και παραγγειλα. :P :P :P

 

περα απο την πλακα,μου ειχε τελειωσει ο αποθηκευτικος χωρος απο baraccuda και eco green. και ειπα μιας και που εχω τα λεφτα,γιατι να μην παρω?παντως μονο τους δισκους στο raid δεν εχω αγγιξει ακομα (/j). οι αλλοι δυο το λεμε απο μονοι τους. και ο W ειναι εκει που κατεβαζω αρχεια

Μάλλον στις μονάδες αποθήκευσης πρέπει να ποστάρεις για να πάρεις βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xmmmmm?

 

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!

Sorry τώρα που το ξαναδα κατάλαβα ότι δεν είναι η υγεία των δίσκων αλλά ο αποθηκευτικός χώρος που τους έκανε κόκκινους.

Και ξανά μανά sorry αλλά είμαι ζαλισμένη λίγο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ήξερα αλλά όταν είσαι ζαλισμένος/η άστα να πάνε. Αλλά σου λένε, άλλα καταλαβαίνεις και άλλα απαντάς. Οπότε sorry για το Offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...