Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε ευχαριστω φιλε μου διαφορετικη διαδρομη δεν γινεται γιατι παει στο ψυγειο θα δειξει ποιο ομορφο οταν μπουν οι καρτες γραφικων...εσυ δηλαδη τι διαδρομη θα λεγες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν οι καρτες μπουν στο νερο τοτε θα ειναι οκ,δεν θα υπαρχει τοσο μεγαλη σωληνα στη μεση του κουτιου..

 

Αν οι καρτες δεν μπουν στο νερο θα προτιμουσα ειτε να παει κατω ειτε δεξια με ενα ρακορ διελευσεως στις καλυπτρες!!!

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χαρακτηριστικα του μηχανηματος του Vagen δεν λενε τιποτα μπροστα στην μαγκια που βρισκεται πισω απο τον τοιχο... :D

^ αυτό!

η μόντα είναι απο άλλο πλανήτη λέμεεε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι τετοιο απο μια παλια φωτογραφια!!!Απο οσο ξερω ο Vagen εχει κανει κατι αλλο τερατωδες οποτε....

 

 

καπως ετσι ssns....

 

 

κοιταξτε,νταξει,τα χαρακτηρηστικα δεν μπορεις να πεις οτι δεν λενε κ τιποτα..δεν μιλαω καθολου με υφακι η ειρωνια..καθαρα σε φαση κουβεντας το λεω..

 

μη ξεχναμε οτι η 590 ειναι 2 580 υποχρονισμενες..κ απο πλευρας δυναμης η 580 σε quad κατασταση ειναι 132 fps στο valley με σκορ 5531,1900 points δηλαδη απο το παγκοσμιο η 30 fps.

 

ειναι απο τα καλα γερικα σκυλια δηλαδη..χαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχχ!!!!!!!

 

 

απο κει κ περα,οι φετινοι μου στοχοι για το valley συγκεκριμενα ειναι σιγουρα 5000+ το ποσο πιο πανω,θα δειξει..το καλοκαιρι εκανα 4850 εν μεσω καυσωνα με μολις 90hz πανω..κ σε συνδιασμο με την υποδομη που εκανα απο πλευρας ψυξης με ενα τεραστιο ψυγειο απο air condition αυτοκινητου κ εναν τραγικο ανεμηστηρα σε στεγασμενο πλεον χωρο εξω απ'το σπιτι για προστασια απο βροχη κλπ...θα γινει παρτυ...χαχαχαχααχαχαχαχαχαχααχ!!!!!!!!!

 

φαντασου οτι αυτη η υποδομη ψυχει πολυ ανετα ακομα κ σε καυσωνα 1,2-3kw..κατι που οπως ξερεις φανταζομαι ειναι παρα πολυ δυσκολο.. :fear:  περασε απο πολλες φασεις-αλαγες-πειραματισμους αυτο το μηχανημα με πολυ μερακι αλλα κ πολυ κοπο....καποια απο τα παιδια εδω την ξερουν αρκετα καλα τη διαδρομη του :)

 

 

 

anyway παιδες,ξερω οτι σας ζαλισα αλλα ειπα να βγαλω το αχτι μου τοσο καιρο που εχω να γραψω!!!!  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:   :-D  :-D  :-D  :-D  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπως ετσι ssns....

 

 

κοιταξτε,νταξει,τα χαρακτηρηστικα δεν μπορεις να πεις οτι δεν λενε κ τιποτα..δεν μιλαω καθολου με υφακι η ειρωνια..καθαρα σε φαση κουβεντας το λεω..

 

μη ξεχναμε οτι η 590 ειναι 2 580 υποχρονισμενες..κ απο πλευρας δυναμης η 580 σε quad κατασταση ειναι 132 fps στο valley με σκορ 5531,1900 points δηλαδη απο το παγκοσμιο η 30 fps.

 

ειναι απο τα καλα γερικα σκυλια δηλαδη..χαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχχ!!!!!!!

 

 

απο κει κ περα,οι φετινοι μου στοχοι για το valley συγκεκριμενα ειναι σιγουρα 5000+ το ποσο πιο πανω,θα δειξει..το καλοκαιρι εκανα 4850 εν μεσω καυσωνα με μολις 90hz πανω..κ σε συνδιασμο με την υποδομη που εκανα απο πλευρας ψυξης με ενα τεραστιο ψυγειο απο air condition αυτοκινητου κ εναν τραγικο ανεμηστηρα σε στεγασμενο πλεον χωρο εξω απ'το σπιτι για προστασια απο βροχη κλπ...θα γινει παρτυ...χαχαχαχααχαχαχαχαχαχααχ!!!!!!!!!

 

φαντασου οτι αυτη η υποδομη ψυχει πολυ ανετα ακομα κ σε καυσωνα 1,2-3kw..κατι που οπως ξερεις φανταζομαι ειναι παρα πολυ δυσκολο.. :fear:  περασε απο πολλες φασεις-αλαγες-πειραματισμους αυτο το μηχανημα με πολυ μερακι αλλα κ πολυ κοπο....καποια απο τα παιδια εδω την ξερουν αρκετα καλα τη διαδρομη του :)

 

 

 

anyway παιδες,ξερω οτι σας ζαλισα αλλα ειπα να βγαλω το αχτι μου τοσο καιρο που εχω να γραψω!!!!  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:   :-D  :-D  :-D   χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναμένουμε αποτελέσματα bro :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...