Προς το περιεχόμενο

Ενδιαφέροντα sites με....READ ME FIRST


angelos0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 904
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Χαιρετώ όλους σας

 

Εδώ και λίγες ημέρες γεννήθηκε ένα νέο Social Community Network με όνομα http://www.millface.com με τη φιλοδοξία το site αυτό να γίνει πόλος έλξης πολλών Ελλήνων από όλο τον κόσμο. Χωρίς να περιορίζεται βέβαια σε αυτό.

 

Νομίζω πως είναι αρκετά εύκολο να βοηθήσετε να το στήσουμε απλά κάνοντας register.

Την ώρα που υπάρχουν Hi-5 , Facebook κλπ καλό θα ήταν να στηρίξουμε ένα Ελληνικό Site με προδιαγραφές.

 

Στο MillFace τα πάντα είναι ελεύθερα χωρίς καμία χρέωση.

Μεταξύ άλλων έχετε τη δυνατότητα για Photo,Video ,Audio Upload , Flash Chat, Instant Messenger, Photo Ratings , events και πολλά πολλά άλλα και όλα αυτά εντελώς δωρεάν , όπως λέει και το Millface.com “Burn Your Credit Card”

Περιμένω σχόλια από όλους σας

Val

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπειτε και τρελαθειτε εγω εχω χτυπησει το κεφαλι μου στο τοιχο 3 φορες....

οι υπολογιστακηδες ασ ερθουν να μου πουνε πως γινεται

http://www.quizyourprofile.com/guessyournumber.swf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα το πραγμα.. σε καθε σπιτακι υπαρχει μονο ενας αριθμος απο καθε ομαδα χρωματων

που σου εδωσε στην αρχη. ετσι απ τις 2 επιλογες σου καταλαβαινει ποιο διαλεξες. Τα αλλα ειναι βλακειες ισα ισα να σε ιντριγκαρουν :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα το πραγμα.. σε καθε σπιτακι υπαρχει μονο ενας αριθμος απο καθε ομαδα χρωματων

που σου εδωσε στην αρχη. ετσι απ τις 2 επιλογες σου καταλαβαινει ποιο διαλεξες. Τα αλλα ειναι βλακειες ισα ισα να σε ιντριγκαρουν :eek:

φιλε το εκανες πολεσ φορες στο βρισκει καθε φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε βεβαια το βρισκει καθε φορα, σου εξηγησα και πως.

Τα νουμερα που βλεπεις τη 2η φορα (στα σπιτακια) σαν πρασινα για παραδειγμα, δεν ειναι τα ιδια που ηταν πρασινα την πρωτη φορα. Τα χουν ομαδοποιησει ετσι ωστε απ την επιλογη σου την 1η και τη 2η φορα να υπαρχει μονο 1 αριθμος που να ταιριαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...