Προς το περιεχόμενο

ADSL απο Τ.Ε.Ε.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει κανένας συνδρομή ADSL απο Τ.Ε.Ε. (Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας);

 

Επειδή η εξάμηνη συνδρομή βγαίνει 27 euro ο μήνας (για τα μέλη του όμως μόνο)!!!

 

Αλλά απο ταχύτητες τι λέει;

 

Μπορεί κανένας να βοηθήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τεε προσφερει μαζυ με οποιαδηποτε συνδρομη σε αυτο και δωρεαν πρασβαση στην τραπεζα πληροφοριων του καθως και νομοθεσιες κλπ.... απο download εως 30κkbps αθροιστικα ενω προπληρωνεις 6 μήνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά μήπως είναι εντελώς ανούσια η όλη υπόθεση?Γιατί αν προσθέσεις το κόστος της dsl του οτε και τό κόστος της σύνδεσης που παρέχει το τεε τότε πας στο γνωστό κόστος των 50+ ευρώ που είναι πσιλοαπαράδεκτο,βασισμένος στο ότι η vivodi δίνει την 384 μόνο με 49.32 με φπα και όλα τα παρελκόμενα,αν και τώρα ίσως το έχει ρίξει κ άλλο!!!!

πχ για μια 384/128 είναι 19.90+(138/6)=42.90 με φπα 18% μας δίνει 50.622

 

θα μου πείτε είναι 3 ευρώ υπόθεση,πάντως για μένα προτιμώ να δίνω τα 3 ευρώ μου για καφέ παρά στον οτέ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αυτές τις μέρες θα λείξει η 6μηνη 384/128 σύνδεση που έχω με forthnet. Είμαι μέλος ΤΕΕ και σκέφτομαι και εγώ να βάλω σύνδεση 384/128 από ΤΕΕ κυρίως για τη δωρεάν πρόσβαση στη τράπεζα πληροφοριών. Ήθελα να ξέρω :

 

1. Το ΤΕΕ χρησιμοποιεί δική του υποδομή ή απλά έχει αγοράσει μαζικά συνδέσεις από κάποιον ISP και τις μοιράζει στα μέλη του

2. tds : Τι εννοείς "απο download εως 30κkbps αθροιστικα" ? Δε καταλαβαίνω

3. Έχει κάποιος εμπειρία από ΤΕΕ σε θέματα σταθερότητας, υποστήριξης και άλλων τακτικών (πχ σε θέματα p2p και άλλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...