Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, αλλά τζάμπα ξύδι πιο γλυκό από μέλι...

 

 

σωστα απλα μερικοι δεν υπολογιζουν το μετα.μπορει το ξυδι να ειναι πιο γλυκο αλλα στην πορεια απο το κοψιμο που θα σε πιασει θα δεις τι ηπιες:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τρία κουτιά Full Tower ATX http://img227.imageshack.us/img227/452/frontfx9.jpg ( χωρίς fans, fan filters, fan grills ).

εχουν ολα την τρυπα μπροστα? θελω ενα πιο πολυ για την μασκα να την βαλω στο δικο μου που ειναι ιδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν ολα την τρυπα μπροστα? θελω ενα πιο πολυ για την μασκα να την βαλω στο δικο μου που ειναι ιδιο...

 

Ολα την εχουν.. μαλλον αποτυχημενη εμφανισιακα προσπαθεια να τους βαλω 12cm ανεμιστηρα μπροστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια εκκαθάριση-ανακατανομή χώρου, μάζεψα μια κούτα μεγέθους 65χ65χ30cm, γεμάτη θήκες πλαστικές καινούριες από CD/DVD, καθώς και κορίνες άδειες κλπ...

 

Δε σκοπεύω να τα κρατήσω, επομένως η κούτα θα κρατηθεί ως και την Τετάρτη μήπως και κανείς τα θελήσει να του τα χαρίσω.

 

Στείλτε μου pm αν τα θέλει κανείς να τα παραλάβει από το χώρο μου στην Πάτρα.

 

Από την Τετάρτη και μετά θα τα στείλω για ανακύκλωση στον μπλέ κάδο που είναι κάτω από το σπίτι μου...

 

Ευχαριστώ.

Φύγανε για κάδο... Δε τα κρατάω άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα την εχουν.. μαλλον αποτυχημενη εμφανισιακα προσπαθεια να τους βαλω 12cm ανεμιστηρα μπροστα...

οκ δεν πειραζει...παντος θα με ενδιεφερε αν δεν την ειχε....ευχαριστω φιλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον ανακύκλωσέ τα. Κρίμα τόσο πλαστικό να πάει σκουπίδια...

 

ναι για ανακυκλωση τα εβαλε.αφου ειπε οτι θα τα παει στον μπλε καδο κατω απο το σπιτι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και Off topic, θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ τον Vatos_locos που εμφανιζόμενος σαν από μηχανής θεός ανταποκρίθηκε άμεσα στην αναζήτηση μου για ένα back plate μητρικής για socket ΑΜ2, παραχωρώντας μου το αφιλοκερδώς & βγάζοντας με από την ταλαιπωρία του ψαξίματος.

 

Ευχαριστώ πολύ, να ‘σαι καλά, κουράγιο στη δουλειά γιατί το ωράριο το άκουσα λίγο ζόρικο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..είναι locos ο Vatos μη στεναχωριέστεεεεεεεεε

 

 

...να ευχαριστήσω και 'γω με τη σειρά μου τον e-tic για το cooler που έφτασε στα χέρια μου σώον και αβλαβές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον σύντροφο Alexzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz για το ρούτερ, αλλά περισσότερο για τον κόπο του.

 

Παρακαλώωωωωω... no κόπος at all!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...