Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μητρική ECS P6BAT+ REV 2.0 με επεξεργαστή κουμπωμένο επάνω σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

Μητρική Compaq MS-6541 VER 1.0 σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

Άγνωστη μητρική σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

Μητρική ECS p4vmm2 σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

CD-ROM Liteon 52x σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

2 backplate μάλλον των προηγούμενων μητρικών σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

τρία 56κ modem σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

Μία κάρτα τηλεόρασης Pinnacle παλιά σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

 

μνήμες DDR1 και SDRAM σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

επεξεργαστές Pentium III και Celeron σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

νομίζω έχω και κανά 2 LGA775 επεξεργαστές σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση με μερικά ποδαράκια στραβωμένα

 

παραλαβή λεκανοπέδιο

θα προτιμηθεί όποιος βολεύει

Eυχαριστω και παλι τον Δημητρη για τους επεξεργαστες! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Μητρική MSI VC37, socket 478, λειτουργική,

 

2. Κουτί απο FS esprimo P5720 καθώς και η -κατα πάσα πιθανότητα καμμένη- motherboard του.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Κουτί και Μ/Β είναι BTX και δεν έχουν καμία απολύτως συμβατότητα με ATX κουτιά και μητρικές.

 

3. Κουτί απο FS esprimo Ε5925 καθώς και η -κατα πάσα πιθανότητα καμμένη- motherboard του.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Κουτί και Μ/Β είναι BTX και δεν έχουν καμία απολύτως συμβατότητα με ATX κουτιά και μητρικές.

 

4. Σετάκι Siemens Gigaset C450 Duo[/size]. Τα ακουστικά δεν ανάβουν καθόλου και δεν ξέρω αν επισκευάζονται. Οι βάσεις λογικά συνεχίζουν να είναι λειτουργικές.

 

5. Χειριστήριο απο FS Amilo XA 3530

 

 

Παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα κατόπιν συνεννόησης καθώς ελεύθερος χρόνος δεν υπάρχει αρκετός.

Καλημέρα, δηλώνω ενδιαφέρον για το νούμερο 2 και 3 για να πειραματιστω με τις μητρικές μήπως και τους αναβιωσω μιας και έχω πολλά ανταλλακτικά. Για την ακρίβεια ενδιαφέρομαι για όλα μαζί αν δεν έχει πρόβλημα κάποιος. Στέλνω πμ

Γρήγορη, τώρα που χειμωνιαζει θα ανοίξω το πατάρι κάποια στιγμη και θα δω τι έχω από εγκυκλοπαίδειες και βιβλία να σου φέρω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται δωροεπιταγή απο Κότσοβολο, 15 ευρώ για αγορές άνω των 199. Πήρα την οθόνη και μου ήρθε μήνυμα με τον κωδικό. Λογικά δεν θέλει τίποτα στοιχεία μου. Ισχύει μέχρι 30/10 αν δεν κάνω λάθος.

 

Παρακαλώ πολύ, όσοι σχεδιάζουν να κάνουν αγορά απο εκεί έτσι και αλλιώς, για να χρησιμοποιηθεί. Δεν είναι πολλά τα 15 αλλά δεν βαριέσαι, κάτι είναι.

 

Ποστάρισμα εδώ μετά στέλνω με π.μ

Επεξ/σία από Sheogorath
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται δωροεπιταγή απο Κότσοβολο, 15 ευρώ για αγορές άνω των 199. Πήρα την οθόνη και μου ήρθε μήνυμα με τον κωδικό. Λογικά δεν θέλει τίποτα στοιχεία μου. Ισχύει μέχρι 30/10 αν δεν κάνω λάθος.

 

Παρακαλώ πολύ, όσοι σχεδιάζουν να κάνουν αγορά απο εκεί έτσι και αλλιώς, για να χρησιμοποιηθεί. Δεν είναι πολλά τα 15 αλλά δεν βαριέσαι, κάτι είναι.

 

Ποστάρισμα εδώ μετά στέλνω με π.μ

Με ενδιαφέρει έχεις pm

 

Σε ευχαριστώ για τον κωδικό φίλε μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναχαριζω μιας και κανείς δεν ενδιαφερθηκε την πρώτη φορά έναν υπολογιστή πλήρως λειτουργικό με οθόνη 17 άρα μπαουλο και πληκτρολόγιο ποντίκι, ibm pc300 p3 384ram 20gb hdd φρεσκοφορμαρισμενος με xp και drivers

Κατά προτίμηση να το πάρει κάποιος που θα τον δώσει κάπου που τον εχουν ανάγκη. Φωτογραφίες δύσκολο να ανεβάσω από το κινητο

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεφόρτωμα σαβούρας:

 

Άνοιξα ένα κουτί που ξεχείλιζε με χαζο-ebay-alie-zapal gadgets και πριν πετάξω αυτά που δεν πρόκειται να χρησιμοποιήσω ποτέ είπα μήπως τα θέλει κανείς.

 

post-123340-0-94374400-1474837093_thumb.jpg

post-123340-0-49445500-1474837124_thumb.jpg

post-123340-0-07188100-1474837159_thumb.jpg

post-123340-0-02311400-1474837192_thumb.jpg

 

Αναλυτικά η σαβούρα:

  • Tempered Glass 1 ότι γράφει από zapals
  • Tempered Glass 2 ότι γράφει από zapals
  • Tempered Glass 3 ότι γράφει από zapals
  • Tempered Glass 4 ότι γράφει από zapals
  • Βηματόμετρο (ανάβει, δεν ξέρω αν είναι ακριβές)
  • Μετρητής λίπους (είναι μούφα η μέτρηση, απλά σου δίνει μια εκτίμηση μέσω βάρους-ηλικίας κτλ)
  • Ψηφιακό θερμόμετρο (δεν έχω ιδέα και αμφιβάλω αν λειτουργεί σωστά και βαριέμαι να το ψάξω, ανοίγει πάντως)
  • VR Box χάρτινο αχρησιμοποίητο ψιλομάπα αλλά δουλεύει υποτυπωδώς από άλλο που δοκίμασα.
  • USB Hub 1.1, σαν χελωνα αλλά για ποντίκι, εκτυπωτή, κτλ είναι ΟΚ. (το κάτω 9 είναι, μπήκε καταλάθος 2 φορές, το σεντόνι το θέλω)
  • Φωτάκι ντουλάπας, παίρνει 3 ΑΑΑ, το είχα κολλήσει κάποτε οπότε λείπει το αυτοκόλητο αλλά μπορεί να κολληθεί και αλλιώς υποθέτω. Κατά τα άλλα λειτουργεί.
  • Αντικλεπτικό κινητού με bluetooth κτλ. Λειτούργησε την μία φορά που το δοκίμασα αλλά δεν με ενθουσίασε.
  • Ψηφιακό θερμόμετρο υγρόμετρο, νομίζω πως δεν είναι καθόλου ακριβές αλλά δεν ξέρω κιόλας.
  • Ηλίθιο φωτάκι-κάρτα.
Μπορώ να στείλω πανελλαδικώς με κατάθεση των μεταφορικών στο paypal.

Είμαι από Θεσσαλονίκη. Οκ και για συνάντηση αλλά θα δυσκολευτούμε για την εύρεση ώρας λόγω αυξημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων.

 

Πρώτα αίτημα εδώ και μετά p.m.

Αν αργήσω να απαντήσω γενικά δείξτε επιείκεια, δεν προλαβαίνω.

Επεξ/σία από funbreaker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεφόρτωμα σαβούρας:

 

Άνοιξα ένα κουτί που ξεχείλιζε με χαζο-ebay-alie-zapal gadgets και πριν πετάξω αυτά που δεν πρόκειται να χρησιμοποιήσω ποτέ είπα μήπως τα θέλει κανείς.

 

Πρώτα αίτημα εδώ και μετά p.m.

Αν αργήσω να απαντήσω γενικά δείξτε επιείκεια, δεν προλαβαίνω.

 

με ενδιαφερουν 5,7,9,11

 

τα παρελαβα σημερα. ευχαριστω πολυ τον funbreaker!

Επεξ/σία από esem
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, δηλώνω ενδιαφέρον για το νούμερο 2 και 3 για να πειραματιστω με τις μητρικές μήπως και τους αναβιωσω μιας και έχω πολλά ανταλλακτικά. Για την ακρίβεια ενδιαφέρομαι για όλα μαζί αν δεν έχει πρόβλημα κάποιος. Στέλνω πμ

Γρήγορη, τώρα που χειμωνιαζει θα ανοίξω το πατάρι κάποια στιγμη και θα δω τι έχω από εγκυκλοπαίδειες και βιβλία να σου φέρω

Εαν δεν έχουν δοθεί το No4 θα τα ηθελα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Μητρική MSI VC37, socket 478, λειτουργική,

 

2. Κουτί απο FS esprimo P5720 καθώς και η -κατα πάσα πιθανότητα καμμένη- motherboard του.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Κουτί και Μ/Β είναι BTX και δεν έχουν καμία απολύτως συμβατότητα με ATX κουτιά και μητρικές.

 

3. Κουτί απο FS esprimo Ε5925 καθώς και η -κατα πάσα πιθανότητα καμμένη- motherboard του.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Κουτί και Μ/Β είναι BTX και δεν έχουν καμία απολύτως συμβατότητα με ATX κουτιά και μητρικές.

 

4. Σετάκι Siemens Gigaset C450 Duo. Τα ακουστικά δεν ανάβουν καθόλου και δεν ξέρω αν επισκευάζονται. Οι βάσεις λογικά συνεχίζουν να είναι λειτουργικές.

 

5. Χειριστήριο απο FS Amilo XA 3530

 

 

Παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα κατόπιν συνεννόησης καθώς ελεύθερος χρόνος δεν υπάρχει αρκετός.

 

 

Ευχαριστω   για  το  κουτι   και  την  μητρικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνεται digitizer (καινούριο με τις μεμβράνες του) για lumia 435 (κάνει και για το dual)

https://www.parts4repair.com/touch-screen-digitizer-for-microsoft-lumia-435/

 

Υπάρχει ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...