Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Χαρίζεται εκτυπωτής-scanner Canon MP170 (χωρίς παρελκόμενα), λείπει το πλαστικό (μπροστινό) εκεί που βγείνει το χαρτί. Επίσης για κάποιο λόγο φαίνεται σαν να είναι μονίμως άδεια τα μελάνια και δεν μπορώ να εκτυπώσω. Δεν έχω χρόνο να τον δοκιμάσω και να το ψάξω.

 

 

Περιοχή Μεταμόρφωση Αττικής - Παραλαβή απο τον χώρο μου.

 

14672862_10153841494996269_355354479_o.j
 
14689041_10153841495056269_1855014051_o_
 
14689932_10153841495176269_271724778_o.j

 

Δόθηκε για ανακύκλωση τελικά. Δεν μπορούσα να το κρατήσω αλλο.. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Πολυμηχάνημα Epson Stylus SX105. Χωρίς καλώδιο τροφοδοσίας. Θέλει αλλαγή κεφαλής και έχει σπάσει το paper holder.

 

2. Freecom FX-1 εξωτερικό CD-RW, χωρίς το τροφοδοτικό και σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση.

 

3. Οθόνη για tablet 7", TKR65015C-070 καινούρια, απο λάθος παραγγελία.

 

4. Αυτοκόλλητα πληκτρολογίου για προσθήκη γερμανικών χαρακτήρων.

 

5. Κουφάρι απο case WD MyBook. Έχει τον controller και τα πλαστικά αλλά είναι τελείως λυμένο και όποιος το πάρει θα πρέπει να το συναρμολογήσει εκ νέου.

 

Όλως περιέργως, υπάρχουν ακόμα και μάλλον θα δούν την παρέλαση πριν τα πετάξω.

Επίσης:

6. Αριστερός universal καθρέπτης μηχανής. Ο δεξιός έσπασε.

 

7. Floppy drive 3.5" 1.44MB Nec μαύρο.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος με πμ.
Παραλαβή κατόπιν συνεννόησης απο την Καλλιθέα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καιρό έδωσα έναν κωδικό για τον Κωτσόβολο αξίας 15 ευρώ. Τελικά σήμερα ήρθε μήνυμα ότι σε 4 μέρες λήγει, συνεπώς τον δίνω εδώ δημοσίως μπας και τον χρησιμοποιήσει κανένας.

 

NCV-03416104972

 

Ισχύει για αγορές απο 199 ευρώ και πάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καιρό έδωσα έναν κωδικό για τον Κωτσόβολο αξίας 15 ευρώ. Τελικά σήμερα ήρθε μήνυμα ότι σε 4 μέρες λήγει, συνεπώς τον δίνω εδώ δημοσίως μπας και τον χρησιμοποιήσει κανένας.

 

NCV-03416104972

 

Ισχύει για αγορές απο 199 ευρώ και πάνω. 

 

 

 

Καλησπερα.

 

Μολις   τον  χρησιμοποιησα   χωρις   ομως   να  εχω   επιβεβαιωση   γιατι   εκανα   ηλεκτρονικη   αγορα.

 

Μολις   λαβω   ε-μαιλ   θα   ενημερωσω.

 

Ευχαριστω.

EDIT.

 

Επιβεβαιωση   οτι   μου   κρατησαν   15   ευρω   λιγοτερα.

 

Υπαρχει   περιπτωση   ο  κωδικος   να   λειτουργησει   και  σε   αλλη   αγορα.

 

Μια   δοκιμη   δεν  βλαπτει.

 

Ευχαριστω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται:

 

  1. scanner hp 3500c.. χωρίς τροφοδοτικό.. ως σκάνερ δουλεύει και με win7 (δεν ξέρω αν έχει συμβατότητα με win10)
  2. printer/scanner epson stylus dx4450 .. χωρίς μελάνια.. νομίζω δουλεύει μόνο με αυθετνικά μελάνια
  3. printer hp business inkjet 1100... με το τροφοδοτικό αλλά νομίζω ότι είναι χαλασμένο.. ξαφνικά σταμάτησε να δουλεύει.. δεν το έψαξε ποτέ κανείς.. ίσως να θέλει μόνο τροφοδοσία

Παραλαβή από Καλλιθέα.. σχετικά πολύ κοντά στην πλ.Δαβάκη..

Πρέπει να φύγουν μέχρι το Σάββατο.. Αλλιώς το ίδιο βράδυ θα αφεθούν στην μοίρα των "παρατημένων έξω από μπλε κάδο"..

 

 

post-84544-0-75071600-1477475146_thumb.jpg

post-84544-0-57025300-1477475156_thumb.jpg

post-84544-0-81730100-1477475160_thumb.jpg

post-84544-0-64258200-1477475165_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρει ο hp business inkjet 1100 αν στέλνεις Θεσσαλονίκη με ΕΛΤΑ με δικά μου έξοδα.

 

 συγγνώμη αλλά επειδή είναι περίπλοκο το θέμα (όχι του εκτυπωτή - γενικά με τον χώρο που βρίσκεται) δεν μπορεί να γίνει αποστολή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζω Desktop PC απλής χρήσης.

 

Χαρακτηριστικά:

- Intel Celeron 430 (1.8GHz)

- Μ/Β Asrock G31M-S

- 2GB ram

- 350άρι τροφοδοτικό Tagan

- Κουτί Asus Vento, καρτα δικτύου gigabit σε μια θύρα pci.

- ΧΩΡΙΣ σκληρό δίσκο (sorry :( )

- Κάρτα γραφικών onboard (sorry again)

 

Μαζί έρχονται (και θα το επιθυμούσα όποιος το πάρει να τα πάρει όλα μαζί γιατί θέλω να τα ξεφορτωθώ):

 

- Οθόνη Acer V193HQ (19")

- Wireless κάρτα δικτύου TP-Link TL-WN722N

- Webcam Microsoft VX800

 

Όποιος το θέλει θα χρειαστεί να του βάλει ένα δίσκο (sata) και λειτουργικό. Προφανώς Windows 7/8/10 λειτουργούν κανονικά, αλλά όταν το αγόρασα είχα κόλλημα και με το Linux, οπότε όλα τα εξαρτήματα ήταν ψαγμένα για να δουλεύει σε Linux out of the box χωρίς proprietary drivers (αν απασχολεί κάποιον αυτό).

 

 

A little backstory: Πρόκειται για το desktop που έχω στο πατρικό μου, επειδή πλέον μόνιμα λείπω, έχει μείνει κανα χρόνο αχρησιμοποίητο, και θα μείνει τουλάχιστον άλλον έναν. Είμαι για λίγες μέρες πίσω, οπότε θεωρώ πως είναι καλύτερα να το έχει κάποιος που θα το χρησιμοποιεί και θα το χρειάζεται. Δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να το πουλήσω για να βγάλω 20-30 ευρώ.

 

The catch: Όποιος το θέλει, θα πρέπει να έρθει να το παραλάβει από Κορυδαλλό (λεπτομέρειες συνάντησης με pm κλπ), και αναγκαστικά όσο πιο σύντομα γίνεται, γιατί θα ξαναφύγω, και μάλλον απλά θα καταλήξει στο δρόμο.

 

Edit: Κανω εντιτ και εδω για να διευκρινησω οτι το pc εχει φυγει. Εχω γραψει και σχετικο ποστ πιο κατω. Απλα επειδη δεχομαι ακομα pms.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...