Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έχω μια ερώτηση. Λοιπόν, έχω πάρει απο τον ΟΤΕ το Conn-X και έχω κάνει σύνδεση με όριο τα 3000GB τον μήνα. Μπόρω να δώ κάπως πόσα GB έχω κατεβάσει για να δώ αν είμαι στο όριο? Το modem που έχω είναι το JetSpeed 520.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκιμασε εδώ https://my.otenet.gr/otenetselfcare/login.asp

 

 

Συγκεκριμένα μπορείτε να δείτε:

 

* Γενικές πληροφορίες για προϊόντα και υπηρεσίες.

* Στατιστικά χρήσης των υπηρεσιών σας (π.χ τον όγκο διακίνησης δεδομένων της υπηρεσίας Economy)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Erotisi epeidi me endiaferei' date=' sta posa exeis ftasei kai me ti xrisi? (poses ores peripou tin imera, ti kaneis - aplo surfing, online gaming, chatting, downloading psila pragmata)

 

Thnx

Chryssa[/quote']

 

Me intense surfing kai psila pragmata d/l to febrouario mou periseuoun to martio isa pou ta xepernaw(3GB). Nomizo oti gia tin otenet 3GB=3072MB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Erotisi epeidi me endiaferei' date=' sta posa exeis ftasei kai me ti xrisi? (poses ores peripou tin imera, ti kaneis - aplo surfing, online gaming, chatting, downloading psila pragmata)

 

Thnx

Chryssa[/quote']

 

Λοιπόν, επειδή αν και η γραμμή μου ενώ ηταν συνδεμένη απο 1/3, εμένα λειτούργησε απο 21/3 (βασικά το κωλοβαράγανε στον πΟΤΕ) οπότε έπρεπε να ξεσκιστώ στο downloading για να μην πάνε χαμένα τα 3GB (και όχι 3000GB που έγραψα κατα λάθος).

 

Όχι μόνο τα κατάφερα (ας είναι καλά το DC++) αλλά τα ξεπέρασα σήμερα. Βασικά νομίζω ότι με 2GB downloads το μήνα και τα υπόλοιπα για surfing είσαι μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2gb??? einai san na pernas ekso apo souvlatzidiko alla perneis mono mirodies kai en mpeneis mesa :P :P :P

 

den ksero dld akoma kai gia ton aderfo mou pou kanei mono serfing kai oxi mp3 kai tetia vlepo oti an eisai kolimenos stin othoni ta ksepernas akoma kai tote ta GB....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2gb??? einai san na pernas ekso apo souvlatzidiko alla perneis mono mirodies kai en mpeneis mesa :P :P :P

 

den ksero dld akoma kai gia ton aderfo mou pou kanei mono serfing kai oxi mp3 kai tetia vlepo oti an eisai kolimenos stin othoni ta ksepernas akoma kai tote ta GB....

 

Δεν θα ξημεροβραδιαζόμαστε και στο Inetrnet. Με λίγο μέτρο νομίζω οτι σου φτάνουν. Αν πάς στα άλλα πακέτα (αόριστου downloading) ξεφεύγεις πολύ στις τιμές οπότε καλά είναι και τα 3GB αν σκευτείς ότι με PSTN δεν έφτανες ούτε τα 500ΜΒ το μήνα.

 

Το βασικό είναι να μην σε ξεμυαλίσουν οι ταχύτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...