Προς το περιεχόμενο

Adsl-in-a-box.Πόσος καιρός χρειάζεται για ενεργοποίηση?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στίς 26/3 ενεργοποίησα on-line το Adsl-in-a-box. Μένω στο Μαρούσι αλλα πέφτω στε DSLAM στο Χαλανδρι (μην ρωτήσετε πως γίνεται αυτο...Υπάρχει κανένας σε αυτή την περιοχή που να ξέρει πόσο καιρό θα χρειαστεί για να το ενεργοποιήσουν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Να σας πω και μια άλλη ιστορία για ADSL in a Box έτσι για λίγο γέλιο... Εγώ έκανα αίτηση στις 30 Νοεμβρίου και η σύνδεση μου ήρθε αρχές Φεβρουαρίου, αλλά τότε υπήρχε πρόβλημα διαθεσιμότητας.. Όμως το ίδιο πρωί που με ειδοποίησαν ότι έχει ενεργοποιηθεί η γραμμή, έμαθα ότι ένας φίλος μου έκανε και αυτός αίτηση και του ενεργοποιήσαν τη γραμμή το ίδιο μεσημέρι!!! (μέσα σε τρεις ώρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paides kai egw menw marousi kai ekana tin aitisi gia dsl in a box 22/3. ematha oti o OTE pire tin aitisi sta xeria tou stis 24/3 kai oti zitise peripou 7 meres (ergasimes kai mi)

elpizw na exoun dikio kai na mpei i timimeni...me tin ennoia tis ksypnw kai koimamai

Winarg molis exeis nea apo forthnet steile ena minima kai apo edw mipws dume aspri mera

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές μίλησα με την Forthnet και μου είπαν οτι ο ΟΤΕ έχει πάρει την αίτηση και τώρς πρέπει να περιμένω...Αντε να δούμε πόσο καιρό θα τους πάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ζήτα τους ενα demo. Απορώ πως δεν σου είπαν αυτοί απο μόνοι τους να σου δώσουν.. Εμένα μου έδωσαν 3 demo μέχρι να ειδοποιηθούν απο τον ΟΤΕ οτι έχει ενεργοποιηθεί η γραμμή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

demo ???? lol ,perno tilefono kai mou lene den exei energopoiithei prepei na perimeno 12 ergasimes meres . tous leo oti me to modem sindeome kanonika kai lene oti i grammi sas den egine dsl akoma . les kai noritera den ginete . tespa den trexei tipota ,den viazomaste ... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...