Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

hi guys

xerei kaneis pos legetai to tragoudi tis diafimisis gia to golf tsi? afti pou deixnei kinitires sto dromo kai meta to golfaki kai grafei sto telos "giati einai golf"

 

efxaristo

ενα που το λεει στα γαλλικα?

το ψαχνω κι εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι που παιζει στη διαφημιση της εκπομπης

'Το Μεγαλο Παζαρι' στον αλφα??Ειναι λιγο δυσκολο και θεωρω απιθανο να το βρει καποιος...:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρακάτω είναι από απάντηση σε mail για τα τραγούδια από τη 10η Εντολή. Δεν μπορώ να ξέρω ποιος το απάντησε αφού δεν είναι δική μου η ερώτηση, απλά έτυχε να πέσει στα χέρια μου οπότε το παραθέτω εδώ για όποιον ενδιαφέρεται. Το mail έχει ημερομηνία 28/10

Και πιο συγκεκριμενα να προσθεσω οτι πολυ συχνα ακουγονται τα τραγουδια We always knew και

Square Heart απο τους Black Heart Procession οι οποίοι παρεπιπτόντως είναι τρομερό και υποτιμιμένο συγκρότημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι που παιζει στη διαφημιση της εκπομπης

'Το Μεγαλο Παζαρι' στον αλφα??Ειναι λιγο δυσκολο και θεωρω απιθανο να το βρει καποιος...:cry:

 

dolly song-holly dolly

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gnorizei kanenas to komati sti diafimisi tou kinitira tsi tou golf? galiko komati me gynaikia fwnitika.

 

re paidia mhn epanalamvanomaste ka8e fora!

prin kanete post, kante prwta mia anazhthsh gia ayto pou 8elete.

 

Dystyxws den exei vre8ei to tragoudi. H etaireia eipe oti htan eidika ftiagmeno gia th diafhmish, opote trexa gyreye!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγουδάει η Carla Bruni αλλά το κομμάτι δημιουργήθηκε μόνο για την διαφήμιση νομίζω. Έχει βγάλει μόνο ένα album ("Quelqu'un m'a dit"), αν σ'αρέσει άκου το ομόνυμο τραγούδι, μοιάζει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας άκουσα αυτό το τραγούδι από μια εκπομπή (Στεφανίδου) αλλά το έχω ακούσει και σε άλλες εκπομπές αλλά και ε ελληνικές σειρές

Δεν μπόρεσα να το ηχογραφήσω γιʼ αυτό το έπαιξα στην κιθάρα οπότε δεν ξέρω κατά πόσο αντιπροσωπεύει στην πραγματικότητα

Το ψάχνω καιρό γιʼ αυτό αν μπορείτε… ευχαριστώ πολύ

1.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γειά σας, ψάχνω το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση της champion (αυτή με τα αθλητικά είδη).

αυτή που λέει "for us it's fun first" και "for us it's trying always".

έχει πλακωθεί σε όλα τα κανάλια με τα σποτάκια της, οπότε όποιος βλέπει λίγη tv θα το έχει ακούσει σίγουρα.

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...