Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

paidia malon to tragoydi apo to zagori einai

 

Salif Keita & Cesaria Evora - Yomore

 

den eimai sygoyros pantos einai fantastiko

 

an thete na to akoysete

 

http://youtube.com/watch?v=UkUUaxjQCfI

μπορει να μην ειναι αυτο το τραγουδι,αυτο που ψαχναμε.

αλλα κι αυτο καπου δεν επαιζε?θυμαστε που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

paidia sorry pou dn ksero poles plirofories gia ti diafimisi but i 'll take a shot :)) i diafimisi tis WW pou vriskonte xima oi mixanes aftokiniton sto dromo me to koraki pou kathete... LOL

 

Κάνε αναζήτηση για κινητήρες vw (kinitires ή kinhthres) αλλά το τραγούδι είναι μια διασκευή για την διαφήμιση.

 

Προς τους διαχειρηστές: Η αναζήτηση (search) παραβλέπει τις λέξεις με λιγότερους από τέσσερις χαρακτήρες. Αυτό είναι ένας από τους λόγους για επαναλαμβανόμενα posts λόγω μη εύρεσης αποτελεσμάτων βλέπε vw, BMW, DVD+κάτι άλλο, και και και άλλα πολλά. Παρακαλώ να αλλάξει αυτή η προυπόθεση αναζήτησης!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τους διαχειρηστές: Η αναζήτηση (search) παραβλέπει τις λέξεις με λιγότερους από τέσσερις χαρακτήρες. Αυτό είναι ένας από τους λόγους για επαναλαμβανόμενα posts λόγω μη εύρεσης αποτελεσμάτων βλέπε vw, BMW, DVD+κάτι άλλο, και και και άλλα πολλά. Παρακαλώ να αλλάξει αυτή η προυπόθεση αναζήτησης!!!

 

Ρίξε μια ματιά εδώ... ;)

Edit: Ελπίζω να μην πειράζει που δεν είμαι διαχειριστής...

 

Paidia,to tragoudi apo thn diafimisi tou potou,the chivas life to xerete????

 

Mermaid Song - Sarah Khider

 

Θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις την αναζήτηση για να το βρείς. Να ξέρεις απλά για την επόμενη φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σε όλους! επειδή ψάχνω ψάχνω αλλά δεν γίνεται τίποτα, ανανεώνω την παράκληση. ψάχνω το τραγούδι από τη διαφήμηση του νέου VW JETTA TSI, με τους παρατημένους παλιούς κινητήρες. τραγουδάει γυναίκα και είναι γαλλικό. όποιος ξέρει... ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

 

Nomizw einai to "Felix Mendelssohn - Song Without Words" gia osous endiaferontai na to koitaksoun..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sellers κοίτα να δεις πως ξύπνησε η Πέπη μέσα μου: άλλο το Chivas Regal και άλλο το Chivas Life.

Είναι 2 εντελώς διαφορετικά διαφημιστικά! ;)

 

 

 

 

Nomizw einai to "Felix Mendelssohn - Song Without Words" gia osous endiaferontai na to koitaksoun..

 

Και εγώ το κοίταξα! Για πες μου ποιο απ'όλα τα κομμάτια απ'τον διπλό δίσκο που μας προτείνεις, είναι το ζητούμενο; Και γιατί όλο αυτό τον καιρό που το ψάχνουμε λάβαμε και μια απάντηση που έλεγε ότι η μουσική είναι γραμμένη για την διαφήμιση;

 

Όλοι ρωτούν τελευταία σχεδόν τα ίδια πράγματα και κανείς δεν κάνει τον κόπο να πατήσει έστω το κουμπάκι που λέει: Αναζήτηση Στο Θέμα! :neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σε ολους.ψαχνω ενα μουσικο κομματι το οποιο επαιζε στο backgroung του μεσημεριανου μαγκαζινο του ΣΚΑΙ (του ραδιοφωνικου σταθμου) παλια.οχι αυτο που παιζει τωρα, το προηγουμενο

 

επισης ψαχνω το κομματι απ'το σημα της ALPHA DIGITAL της δορυφορικης σαν την ΝΟVA που εκλεισε

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το κοίταξα! Για πες μου ποιο απ'όλα τα κομμάτια απ'τον διπλό δίσκο που μας προτείνεις, είναι το ζητούμενο; Και γιατί όλο αυτό τον καιρό που το ψάχνουμε λάβαμε και μια απάντηση που έλεγε ότι η μουσική είναι γραμμένη για την διαφήμιση;

 

Den kserw ti lene, orismenoi sto thlefwno gia na se ksefortwthoun h; den kseroun na sou apanthsoun KAMIA fora lene kai psemata..

 

Gia dokimase to "Mendelssohn's song without words 0p.67 No 2" apo ton disko tou Murray Perahia..(koita edw http://www.amazon.co.uk/Songs-Without-Words-Felix-Mendelssohn/dp/tracks/B000031WGZ/ref=dp_tracks_all_1/026-6835093-8886036#disc_1)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...

Αναζητώ ένα κομμάτι που παίζει στο διαφημιστικό σπότ της σειράς HOUSE MD στο δορυφορικό κανάλι FOX espagna. Δεν ξέρω αν κάποιος από εδώ μέσα ασχολείται με δορυφορικά κανάλια αλλά ΙΣΩΣ κάποιος να είναι σαν κι εμενα ;p

Εάν πάλι δεν υπάρχει κανείς να με βοηθήσει μπορώ να το ηχογραφήσω το σποτάκι αλλά δεν ξέρω πού και πώς να το ανεβάσω για να το ακουσετε...

Thanks ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...

Αναζητώ ένα κομμάτι που παίζει στο διαφημιστικό σπότ της σειράς HOUSE MD στο δορυφορικό κανάλι FOX espagna. Δεν ξέρω αν κάποιος από εδώ μέσα ασχολείται με δορυφορικά κανάλια αλλά ΙΣΩΣ κάποιος να είναι σαν κι εμενα ;p

Εάν πάλι δεν υπάρχει κανείς να με βοηθήσει μπορώ να το ηχογραφήσω το σποτάκι αλλά δεν ξέρω πού και πώς να το ανεβάσω για να το ακουσετε...

Thanks ;)

 

http://www.sendspace.com

 

Θα σε παρακαλούσα μόνο το αρχείο να έχει μικρό μέγεθος. Αν δεν ξέρεις πως να το κάνεις αυτό, στείλε μου PM. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia malon to tragoydi apo to zagori einai

 

Salif Keita & Cesaria Evora - Yomore

 

den eimai sygoyros pantos einai fantastiko

 

an thete na to akoysete

 

http://youtube.com/watch?v=UkUUaxjQCfI

 

Δε νομίζω να είναι αυτό το τραγούδι από το Ζαγόρι / ActionAid... blink.gif

 

Μπορείτε να κατεβάσετε τη διαφήμιση από εδώ. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξερει κανεις ποιο ειναι το κομματι που παιζει στη διαφημιση με το BACARDI αν ειναι κομματι αυτο που ο barman παιζει με το γουδι και μολις σταματαει σταματε ολοι... Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...