Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιος που να γνωρίζει το κομμάτι που παίζει στη χριστουγεννιάτικη διαφήμιση των goodys?

 

το search.... nothing

Μας συγχωρείτε - Δε βρέθηκαν λέξεις που να ταιριάζουν. Παρακαλώ δοκιμάστε με κάποιους άλλους όρους αναζήτητησης.

 

:(

Nomizw pws legetai "to argoodaki twn Xristougenwn" h kapws etsi,kai to lene

"Diaforoi".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sorry για την παραπληροφόρηση σχετικά με τον Χατζηγιάννη πιο πάνω. Ο αδερφός μου είναι σε ρ.σ και έχουν ήδη promo cd (κάτι σαν αποκλειστικότητα), οπότε οσονούπω θα το έχουμε και οι υπόλοιποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος το τραγούδι του Άκη Πάνου που τραγούδησε η Λίτσα Διαμάντη στη Σεμίνα , το προηγούμενο σάββατο (26-11-05).Πρόλαβα να ξεκλέψω κάποιους στίχους ,(ελπίζω χαρακτηριστικούς!)

 

"Με το μυαλό μου σε μισώ , με τις αισθήσεις σ'αγαπώ...".

 

!Thanx in advance!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που να γνωρίζει το κομμάτι που παίζει στη χριστουγεννιάτικη διαφήμιση των goodys?

 

το search.... nothing

Μας συγχωρείτε - Δε βρέθηκαν λέξεις που να ταιριάζουν. Παρακαλώ δοκιμάστε με κάποιους άλλους όρους αναζήτητησης.

 

:(

 

To τραγούδι λέγεται: ''Μια αγκαλιά για το αργκουντάκι'' και το ερμηνεύουν: Ησαίας Ματιάμπα, Αποστολία Ζώη, Μάρω Λύτρα, Γιώργος Χρήστου, Ευρυδίκη, Δημήτρης Κοργιαλάς κ.α..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος το τραγούδι του Άκη Πάνου που τραγούδησε η Λίτσα Διαμάντη στη Σεμίνα ' date=' το προηγούμενο σάββατο (26-11-05).Πρόλαβα να ξεκλέψω κάποιους στίχους ,(ελπίζω χαρακτηριστικούς!)

 

"Με το μυαλό μου σε μισώ , με τις αισθήσεις σ'αγαπώ...".

 

!Thanx in advance![/quote']

 

Και Τότε - Λίτσα Διαμάντη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kelly_0001 το τραγούδι του Χατζιγιάννη, σε Promo έκδοση το έχω εδώ και κανά δίμηνο, μπορεί και παραπάνω. Αν το βρεις όμως ολόκληρο το θέλω οπωσδήποτε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, τίποτα ακόμα. Ούτε από τον bro γιατί είναι 500 km μακριά.

 

Ξέρει κανείς το τραγούδι στο διαφημιστικό (νομίζω) της alfa 159? Μια φορά το είδα δεν είμαι σίγουρη για το μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gnwrizei kaneis to tragoudi ths diafimishs ths scoda pou epistrefei afth sthn patrida(xwrio) ths kai oloi sxoliazoun to pws tha einai to amore ths kai ta pezoun molis vgenei apo to amaksi...?? h an den to gnwrizete tha ithela na mou protinete paromia komatia!

 

thanks :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος/α το τραγούδι απ΄τη διαφήμιση J'ADORE-DIOR?

 

 

 

Χωρίς να είμαι σίγουρη οτι ακούγεται στην συγκεκριμένη διαφήμιση, δοκίμασε το "Don't let me be misunderstood" από Nina Simone. (είναι με μία γυναίκα ντυμένη με χρυσό φόρεμα?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν βοηθά το στοιχείο -γιατί έσπαγα το κεφάλι μου κάθε φορά που άκουγα την μουσική- αλλά το κομμάτι που ακούγεται στο Johnny Walker Black Label μου θυμίζει πάααααααααααααρα πολύ το 'You Showed Me' από Lightning Seeds. Λέτε να έχει καμία σχέση; Σχέση' υπό την έννοια το κομμάτι που ακούγεται να είναι γραμμένο από Lightnig Seeds... Kαμιά ιδέα άλλη; :neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...