Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια...

Νομιζω πως η διαφημιση δεν ειναι για την τραπεζα Πειραιως, αλλα για την τραπεζα Κυπρου. Μου χουν σπασει κι εμενα τα νευρα με αυτο το τραγουδι διοτι ειναι αψογο αλλα δε μπορω να το βρω πουθενα. Μεχρι που εφερα εναν Ινδο συμφοιτητη μου σπιτι για να το δει που το εγραψα στο βιντεο, αλλα και αυτος το τραγουδι δεν το ξερει. Παιδια...ειλικρινα, οποιος το ξερει ας στειλει ενα ποστ εχω χασει τον υπνο μου με αυτο το κομματι!

 

Σορρυ που ξανα εκανα ποστ το μηνυμα, αλλα δεν ηξερα πως να συμπεριλαβω το ποστ του KSIS. :-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ ρε παιδιά πάλι (δεν πρόλαβα να δω αν έχει απαντηθεί παραπάνω) ψάχνω τη μουσική από μία διαφήμιση αυτοκινήτου, που θυμίζει λίγο Γαλλία, έχει και σφύριγμα (αλλά δεν είναι το Killer's song) και έχει μία light διάθεση. Έχει βγει και στα ραδιόφωνα. Μάλλον είναι από Γαλλικό αμάξι. Δεν έχω άλλα στοιχεία για να σας διαφωτίσω. ΤΗΑΝΧ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφήμιση είναι : Bravia LCD television' date=' της Sony?

Δείχνει τους δρόμους μιας πόλης όπου κυλάνε και χοροπηδάνε εκατοντάδες χρωματιστά μπαλάκια.

 

Το τραγούδι είναι μάλλον μια μπαλάντα μόνο με κιθάρα , ποιο είναι ξέρει κανέις; Έχω φάει ΜΕΓΑΛΟ κόλλημα.[/quote']

 

 

FIDELIO TO BRHKAME!!!! TO PSAXNW APEIRO KAIRO!!

 

José González : Heartbeats

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...