Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.youtube.com/watch?v=bpVlT3WDL6o&feature=related

Γεια σας παιδια!!!Αυτο το κομματι το εχω ακουσει και στους σταβλους της εριετας ζαιμη και το ξανακουω και δεν μπορω να το βρω...μηπως ξερετε το τραγουδι οταν μιλαει ο Καπουτζιδης και κανει την Γιαπωνεζα Γκεισα?Ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ! Να σαι καλα! Οταν λες το εστειλες στο λινκ που μου εδωσες, τι ακριβως εννοεις??? γιατι μπηκα στο σαιτ αυτο αλλα δεν πολυκαταλαβα πως το εκανες?

Ε δε χρειάζεται να είσαι και χάκερ για να το κάνεις :) πατάς του κουμπάκι που λέει search και εκείνη τι στιγμή κάνει εγγραφή από το μικρόφωνο, οπότε εγώ έκανα playback και έβαλα το μικρόφωνο κοντά στα ηχεία (προσοχή απενεργοποιείς την επιστροφή για να μην κάνει μικροφωνισμό). 10 δευτερόλεπτα δουλειά και βρίσκει τα πάντα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζει κανεις το τραγουδι που ακουγεται στην διαφημιση για την κακοποιηση των παιδιων, δεν ξερω την τραγουδιστρια που το ερμηνευει δυστυχως και ετσι ειναι πολυ δυσκολο για μενα να βρω κατι......σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας και καλη χρονιά!!! μηπως ξερεται το τραγουδι που ακουγεται στο 21:45 και μετα στο παρακάτω βιντεο

http://www.megatv.co...&pubid=21407762

 

 

δεν ανοίγει το link που έδωσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλλά. Ξέρει μήπως κανείς το κομμάτι που ακούγεται στη διαφήμιση του νέου Polo GTI στα χιόνια που παίζεται εδώ και κανα δυο εβδομάδες από τα κανάλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά παιδιά . Σας παρακαλώ μπορεί κάποιος να μου πει πως λέγεται η μελωδία που παίζει σε αυτο το link ?

http://www.youtube.com/watch?v=wp_QaLFfMrA&feature=player_embedded

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα και παλι...Θα σας βαλω δυσκολα και ελπιζω στη βοηθεια σας...Στα Highlights της Νοβα οταν δειχνει τελευταια το τοπ 10 του ΝΒΑ παιζει ενα ραπ Instrumental απο πισω..Δυστυχως δεν γνωριζω περισσοτερα επομενως μονος οποιος το ξερει και το εχει δει θα μπορει να βοηθησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και χρονια πολλα.καλη χρονια.

ειμαι νεο μελλοσ,ψαχνω απελπισμενα μηνες να βρω τον τιτλο ενος τραγουδιου που ακουγονταν σε ολα τα κυπριακα καναλια το καλοκαιρι που μας περασε.

προκεται για την διαφημηση της pizza hurt.

εινια πολυ γνωστο το τραγουδι,αλλα δεν μπορω να το βρω.

γνωριζει καπιος ,πιος εινια ο τιτλος και το συγκροτημα?

επισης που μπορω να βρω την διαφημησγ της λαικης μαρφην ,με την γιαγια που λεει ''σε παρατω''?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...