Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ανοίγει το link...μπορείς να το βρεις αλλού μήπως και βρούμε πιο κομμάτι είναι αυτή τη φορά;;;

 

 

Sorry, εχεις δικιο. Ελπιζω τωρα να δουλευει.

 

http://www.ert.gr/el/play/mixani-tou-xronou/oikonomikes-kriseis-stin-ellada-i-ptoxeysi-tou-xar-trikoupi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξέρει κανείς πως λέγεται το κομμάτι που ακούγεται στο 3:47 εδώ http://www.youtube.com/watch?v=Vp14I_zl8jk ?

 

ΥΓ:Το βίντεο αυτο το χω φτιάξει εγώ και έχω βάλει εγώ όλα τα κομμάτια που ακούγονται εκτός από το συγκεκριμένο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια!!Μηπωε ξερεις καποιος το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση της alpha με το 1.2.3 οχι το καπου αλλο απο την ονειροπαγιδα ενα αλλο παλαιοτερο που μοιαζει με το ayo techonology απο την katerine?Δυστηχως δεν βρηκα την διαφημιση...Ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Εκπομπή "Οι κηπουροι του MEGA" της 15 Ιανουαρίου 2011. Κομμάτι που ακούγεται υπόκρουση, ακριβώς πριν το I will survive των Cake, που μπήκε σαν υπόκρουση αμέσως μετά. Δυστυχώς στο σημείο εκείνο που ακουγεται το κομμάτι, μιλάνε ενδιάμεσα και ισως θα ειναι δύσκολο να αναγνωριστεί. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλλά. Ξέρει μήπως κανείς το κομμάτι που ακούγεται στη διαφήμιση του νέου Polo GTI στα χιόνια που παίζεται εδώ και κανα δυο εβδομάδες από τα κανάλια?

 

Και εγω θα ηθελα να το μαθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίδα ότι το ψάχνει και 3ος αυτό!Η πλάκα είναι ότι αυτή η διαφήμιση δεν υπάρχει πουθενά στο ίντερνετ.Όπου την έχω βρει, έχει ΑΛΛΗ μουσική απ' αυτή που χρησιμοποιεί για την ελληνική τηλεόραση.Η μόνη λύση είναι να κάνει κάποιος που έχει κάρτα τηλεόρασης capture τη διαφήμιση και να σαμπλάρουμε τη μουσική στο midomi.

 

 

Παιδιά όσοι ψάχνετε το τραγούδι απ την διαφήμιση του νέου POLO λεγετε Little White Bombs απο Sundayman!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς.

 

Το τραγούδι Little White Bombs που ακούγεται στο διαφημιστικό γράφτηκε από τον Sundayman για τη Volkswagen και δεν έχει κυκλοφορήσει στην αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε πως λεγεται το τραγουδι απο το trailer του ANT1 που το βαζει μολις βαζει διαφημησεις και το τραγουδι λεει κατι ever ...never ..forever you be my sprι....(Νομιζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...