Προς το περιεχόμενο

δεν μπορεί να είναι σύμπτωση! (περί 4net και εθελοντισμό ο λόγος...)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

File Pred Min vgiazesai kai toso na vgaleis suberasmata . se pliroforw pws kai egw an kai edw kai polu kairo apo a8ina-marousi epiana tis idies kolotaxitites kai pings me esena me tin TELLAS .. ton teleutaio kairo katevazw full me 45aria-46aria oli mera !! twra edw kai 2 meres arxise na mou 3anakanei tis p|p3s me ta 25 kbs kai na pianw 38-40 prwi prwi .. mporei na einai dld apla sumptwmatiko ..

Allwste dn 8a exane pi8anous pelates i forthnet an to ekane auto ?

mporei na exeis apoluto dikio dioti opws einai gnwsto .. stin Ellada zoume ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ego re paidia syndesi otenet 384/128 dslam siemens N.smyrni alla mexri stigmis sto emule gia paradeigma den exo kataferei na katevaso me taxitita parapano apo 23 synolika kai afto arga to vrady . tin ypoloipi mera 5-15 pezei... to modem einai ena jetspeed 520i syndedemeno enthernet .... ti gnomi exete ?

 

to modem pantos den fteei.trexe to test adsltest.forthnet.gr kai des ti bgazeis.ennoite oti tha to trexeis otan den trexei tipota sto pc sou .apo ekei tha deis ti pragmatiki taxitita exeis.bebea ennoite oti den mporeis na kaneis tipota gia na tin beltioseis.japan kai allou na pigene min nomizeis oti tha beltionotan i taxitita.den fteei i forthnet.ta parapona ston ote kai sta dslam tou.kenzone tha exane pelates.pantos o ote tin previous bdomada ekane allages kai gia auto ipirxan ppola problimata me tin adsl se poles perioxes.mpikan new bbras .oxi oti tha allaxei kati alla leme.tha ftiaxoun gia mia dio bdomades meta tha energopoiithoun alla 10.000 pelates kai pali to idio.

japan pola atoma kanoun parapona gia megala pings kai otan trexoun to ping plotter sta prota hops pou ine to dslam to ping einai idi megalo.ti thes na kanei meta?na pesei ?ama me to dslam exeis idi megalo ping tote tin ekatses.mexri kai o ote exei pei mia fora se kapoion (onomata den leme) oti autin tin stigmi to dslam ine sta full tou kai oriaka.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon kai egw eimai akoma me tin syndesi ton e8elonton.....eos tora ena 6mino paei kala me max omos ta 39-40.dld kymenetai synexeia sta 37-38kb...dax de paraponiemai...to KOUFO omos einai oti akoma den exei liksei i syndesi mias kai 29april simplironetai to 6mino kai eprepe na ta eixe ftisei....akoma omos me forthnet eimai......dinoun kai doro pasxa dld ? :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon kai egw eimai akoma me tin syndesi ton e8elonton.....eos tora ena 6mino paei kala me max omos ta 39-40.dld kymenetai synexeia sta 37-38kb...dax de paraponiemai...to KOUFO omos einai oti akoma den exei liksei i syndesi mias kai 29april simplironetai to 6mino kai eprepe na ta eixe ftisei....akoma omos me forthnet eimai......dinoun kai doro pasxa dld ? :P :P

 

otan peftei weekend kai tetoia tote ligei tin epomeni ergasimi giia auto malon den exei lixei akoma.tha lige 29 paraskeui px kai tora tha lixei i simera 2 i aurio 3 tou minos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
ayto pou aksizei tora einai netkey ton 20 euro pou sou dinei 47 meres 256/128. exei prosfora gia 50% perisotero xrono

 

H προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις καρτών από τις 11/4/2005 έως και τις 31/5/2005.

 

Δεν είναι και καμμιά τρομερή προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...