Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ:amd,celeron,pentium M ???


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μόλις είδα και αυτό:

Toshiba Satellite M40X-105 από 599?!

Έχει Celeron M370 (1.5Ghz 1MB cache) και 15' date='4 οθόνη(πολύ σημαντικό κατά τη γνώμη μου)

http://www.skroutz.gr/index.php?keyword=M40X-105&order=1&tax=0&lang=gr

Μειονεκτήματα του εν λόγω:

256MB Ram

Δεν έχει wireless[/quote']

i mnimi ginetai eukola 512 mb an kai o filos egrapse idi link.wi fi mporeis na baleis kartoula ama tin thes dioti stin ellada to wireless ine akoma pisoo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μετά από τα πολλά που διάβασα αποφάσισα να πάρω το HP Compaq nx6110.(600 ?)Ευχαριστώ παιδιά για τη βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Προβληματιζόμουν μεταξύ των δύο και λόγω κεκτημένης ταχύτητας έγραψα το Toshiba .Αν δεν βρω βέβαια το HP στα 600-650?(δεν το βρίσκω ετοιμοπαράδοτο) τότε θα πάρω το Toshiba.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλε μόνο και μόνο λόγω οθόνης δεν θα έπαιρνα το nx6110.Έχεις δεί 15" XGA και 15.4 WXGA?Τεράστια η διαφορά.Anyway δεν προσπαθω να σε μεταπείσω αλλά σκέψου το και πήγαινε να δείς από κοντά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Εγώ φίλε μόνο και μόνο λόγω οθόνης δεν θα έπαιρνα το nx6110.Έχεις δεί 15" XGA και 15.4 WXGA?Τεράστια η διαφορά.Anyway δεν προσπαθω να σε μεταπείσω αλλά σκέψου το και πήγαινε να δείς από κοντά...

Δεν έχω δει και δεν ξέρω τις διαφορές.Αλλά δεν μπορώ να βρώ το HP διαθέσιμο σε λογική τιμή.Οπότε στο Toshiba θα καταλήξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πήρα τηλ.στο openmind για να αγοράσω μέσω πιστωτικής το Toshiba και κάτι άλλα πράγματα.Μου ζήτησαν τα στοιχεία της τηλεφωνικά.Δεν τα έδωσα διότι δεν ξέρω κατά πόσο είναι ασφαλές αυτό.Σε ερώτησή μου για επέκταση εγγύησης μου είπαν ότι πρέπει να την κάνω μόνος μου μέσα σε 30 ημέρες απευθειας με την εταιρία.Πολύ ευγενικοί είναι οι άνθρωποι.Αγορά πάντως δεν έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλ.στο openmind για να αγοράσω μέσω πιστωτικής το Toshiba και κάτι άλλα πράγματα.Μου ζήτησαν τα στοιχεία της τηλεφωνικά.Δεν τα έδωσα διότι δεν ξέρω κατά πόσο είναι ασφαλές αυτό.Σε ερώτησή μου για επέκταση εγγύησης μου είπαν ότι πρέπει να την κάνω μόνος μου μέσα σε 30 ημέρες απευθειας με την εταιρία.Πολύ ευγενικοί είναι οι άνθρωποι.Αγορά πάντως δεν έκανα.

Απο όσο ξέρω θα σου είπαν ( όπως και εμένα ) να τους δώσεις τα στοιχεία της κάρτας όταν με το καλό σου στείλουν το μηχάνημα.

Τα παιδιά είναι guaranty εγγυημένα!

Δεν πρόκειται να έχεις κανένα πρόβλημα.

Και εγώ με πιστωτική αγόρασα 3 φορές και κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Απο όσο ξέρω θα σου είπαν ( όπως και εμένα ) να τους δώσεις τα στοιχεία της κάρτας όταν με το καλό σου στείλουν το μηχάνημα.

Τα παιδιά είναι guaranty εγγυημένα!

Δεν πρόκειται να έχεις κανένα πρόβλημα.

Και εγώ με πιστωτική αγόρασα 3 φορές και κανένα πρόβλημα.

Ναι αυτό μου είπαν αλλά ξέρω γω?Αμα διαρρεύσουν τα στοιχεία μου φοβάμαι.Τόσα ακούμε κάθε μέρα.Θα το σκεφτώ πάντως.Και ξέχασα να τους ρωτήσω αν μπορώ μα δόσεις να το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό μου είπαν αλλά ξέρω γω?Αμα διαρρεύσουν τα στοιχεία μου φοβάμαι.Τόσα ακούμε κάθε μέρα.Θα το σκεφτώ πάντως.Και ξέχασα να τους ρωτήσω αν μπορώ μα δόσεις να το πάρω.

Έχεις δίκιο να φοβάσαι αλλά αν είναι έτσι και απο τις τράπεζες γίνεται να διαρεύσουν τα στοιχεία... Με την ίδια λογική δεν θα αγοράζαμε ποτέ online. Στην Ελλάδα δεν ξέρω καμμιά περίπτωση εξαπάτησης απο ελληνικό e-shop. Ας ελπίσουμε να μείνει έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν λέω ότι θα με εξαπατήσουν οι άνθρωποι.Λέω μήπως κατά λάθος ξεπέσει πουθενά το "χαρτί" που θα σημειώσουν τα στοιχεία.Πάντως σοβαροί φαίνονται και δεν κοιτάνε να τα αρπάξουν.Ρώτησα για αναβάθμιση σκληρού(πιο μεγάλο και γρήγορο) και μου είπαν ότι περριτεύει για τη δουλειά που το θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέω ότι θα με εξαπατήσουν οι άνθρωποι.Λέω μήπως κατά λάθος ξεπέσει πουθενά το "χαρτί" που θα σημειώσουν τα στοιχεία.Πάντως σοβαροί φαίνονται και δεν κοιτάνε να τα αρπάξουν.Ρώτησα για αναβάθμιση σκληρού(πιο μεγάλο και γρήγορο) και μου είπαν ότι περριτεύει για τη δουλειά που το θέλω.

Μα για αυτό δεν σου τα ζήτησαν τώρα αλλά θα σου τα ζητήσουν πριν τον διώξουν για να την χτυπήσουν κατευθείαν χωρίς να γράψουν τα στοιχεία της πουθενά :grin:

Γενικά η επικοινωνία τους είναι άριστη και είναι ο βασικός λόγος που ψωνίζω απο εκεί τώρα τελευταία.

Ξαναθυμίζω ότι σε ερώτηση για ψηφιακή κάμερα μου είπε να πάρω απο Κατερέλο γιατί πουλούσε φθηνότερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...