Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ:amd,celeron,pentium M ???


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα τηλ.στο openmind για να αγοράσω μέσω πιστωτικής το Toshiba και κάτι άλλα πράγματα.Μου ζήτησαν τα στοιχεία της τηλεφωνικά.Δεν τα έδωσα διότι δεν ξέρω κατά πόσο είναι ασφαλές αυτό.Σε ερώτησή μου για επέκταση εγγύησης μου είπαν ότι πρέπει να την κάνω μόνος μου μέσα σε 30 ημέρες απευθειας με την εταιρία.Πολύ ευγενικοί είναι οι άνθρωποι.Αγορά πάντως δεν έκανα.

tilefoniki ipoklopi den pezei min agxonesai.poles pistotikes dinontai tilefonika.epektasi kaneis esi o idios me tin toshiba alla kanonika mporoun kai autoi na kanoun.kai emeis kaname otan douleua se eteria me pc.me doseis diameso pistotikis ginetai sinithos.iremise me ta stoixeia.pos tha diareusoun afou autoi tha tin exoun.opos tha mporousan na diareusoun apo to pc tous etsi tha mporousan apo opoudipote kanis sinalagi.apla na exeis mikro orio.na xepesei to xarti kai na sikosei kapoios lefta dene inai eukolo dioti mporeis na deis apo pou sikothikan .entaxei ipame pernoun lefta alla den ine kai to telios eukolo.laptopmania kalo auto na sou poun pare apo ekei pou ine ftinotera.poli kalo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν θα διαβάσω αυτά που σου είπανε οι άλλοι γιατί θα ξημερώσω.

Εγώ θα σου έλεγα να πάς σε AMD χωρίς καν να το σκεφτείς.

Super Ταχύτητες και με ένα καλό σύστημα ψύξης είσαι powerful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα διαβάσω αυτά που σου είπανε οι άλλοι γιατί θα ξημερώσω.

Εγώ θα σου έλεγα να πάς σε AMD χωρίς καν να το σκεφτείς.

Super Ταχύτητες και με ένα καλό σύστημα ψύξης είσαι powerful.

 

kai ego amd leo alla distixos liga laptop einai me amd.kai i toshiba apo oti thiamame den exei .gmt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τελικά πήρα απρόσμενη οικονομική ενίσχυση και μπορώ πλέον να διαθέσω ~1300 Ευρώ και σκέφτομαι τα παρακάτω:

http://openmind.gr/product_info.php?cPath=21_32_218_220&products_id=810&osCsid=8bd4ee056ecf522ef8690e5be2688364

http://openmind.gr/product_info.php?products_id=1214&osCsid=8bd4ee056ecf522ef8690e5be2688364

Σίγουρα μέχρι το Σάββατο θα παραγγείλω ένα από τα δυο αλλά βέβαια πρέπει να πάρω σωστή απόφαση.

Οποιος ξέρει τι ρόλο παίζει το TURION και τυχόν μειονεκτήματά του σε σχέση με τον Pentium ας βοηθήσει.

Aν βέβαια σ αυτά τα λεφτά υπάρχει κάτι καλύτερο,δεκτή κάθε πρόταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι πάρε το 1425 με τον Pentium m λόγω κάρτας γραφικών. Το pentium m έχει ati 9700 και ο turion μοιραζόμενη. Με δεδομένο την μικρή διαφορά στην τιμή πάρε οπωσδήποτε τον 1425.

Εδώ θα βρεις και μια σύγκριση pentium m με amd turion, http://www.gamepc.com/labs/view_content.asp?id=turion64&page=1&cookie%5Ftest=1

Το θέμα είναι όμως όπως είπα και παραπάνω η κάρτα γραφικών. Αν είχαν και τα 2 ίδια κάρτα τότε θα σου έλεγα turion all the way. Με αυτά τα δεδομένα όμως πάρε το 1425. και η τιμή του είναι πολύ καλή. Παραθέτω την τιμή του αγαπητού e-shop στο ίδιο μοντέλο ακριβώς έχει 230 ευρώ πιο ακριβά http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.906121.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Φιλαράκι πάρε το 1425 με τον Pentium m λόγω κάρτας γραφικών. Το pentium m έχει ati 9700 και ο turion μοιραζόμενη. Με δεδομένο την μικρή διαφορά στην τιμή πάρε οπωσδήποτε τον 1425.

Ok τότε θα παραγγείλω αύριο αυτόν αφού δεν έφερε και κανείς άλλος αντιρρηση.Εγώ προβληματιζόμουν μόνο λόγω του 64ΒΙΤ του Τurion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego pantos tha protimousa na paro 64 bit kai pio apli karta para 32 bit kai kali karta grafikon.ektos an perneis to laptop gia paixnidia.alla to 64 bit einai to melon kai einai kalo gia na min xriastei na to allaxeis.ego etsi to blepo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν τον θέλω για παιγνίδια.Ούτε ένα δεν θάχει μέσα.Μόνο για ιντερνετ,office,dvd και παρουσιάσεις με projector.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...