Προς το περιεχόμενο

Dsl Extra Mhnes Dorean Apo Forthnet!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nai einai gegonos! shmera ananeosa ti sindromh mou gia allous 6 mines

se 384 dynamik kai pira doro 2 mhnes akoma !!!!!!!!!!!

 

ADSL Flat Rate Dynamic 1-ΜΗΝΑΣ* (3ΜΗΝΗ + 1 ΜΗΝΑΣ) (6ΜΗΝΗ

+ 2 ΜΗΝΕΣ) 12ΜΗΝΗ + 4 ΜΗΝΕΣ

ADSL 256 16' date='90? 50,70? 98,40? 190,80?

ADSL 384 24,90? 74,70? 143,40? 274,80?

ADSL 512 44,90? 134,70? 260,40? 502,80?

ADSL 1024 79,90? 239,70? 461,40? 886,80?

 

opos blepete gia kathe trimhnh +1 mhnas

6 mhnh +2

12 mhnh +4 !

 

milame gia flat rate etsi; oxi ogkoxreosh kai paparies! prolavete...[/quote']

ΝΟΤΕ: Οι τιμές αυτές ειναι χώρίς το Φ.Π.Α. 19%

 

Η Forthnet είχε μείνει πίσω με πολύ ακριβότερες τιμές απ΄τους ανταγωνιστές... (3μηνη FORTHNET Fast Internet 384=88,89 ?, 3μήνη TELEDOME DSL INTERNET 384= 60,33 ?, διαφορά ~30 ? !) καιρός ήταν να κάνει κάτι γιατι πολλοί την έκαναν με ελαφρά πηδηματάκια. (χμμμ. και να σκεφτείς οτι αυτα τα ελαφρά πηδηματακια τα έκανα πριν περίπου 3 βδομάδες...μπορούσαν να πουν κατι! :mad: ημουν συνδρομητής τους πάνω απο χρόνο )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΟΤΕ: Οι τιμές αυτές ειναι χώρίς το Φ.Π.Α. 19%

 

Η Forthnet είχε μείνει πίσω με πολύ ακριβότερες τιμές απ΄τους ανταγωνιστές... (3μηνη FORTHNET Fast Internet 384=88' date='89 ?, 3μήνη TELEDOME DSL INTERNET 384= 60,33 ?, διαφορά [b']~30 ? ![/b]) καιρός ήταν να κάνει κάτι γιατι πολλοί την έκαναν με ελαφρά πηδηματάκια. (χμμμ. και να σκεφτείς οτι αυτα τα ελαφρά πηδηματακια τα έκανα πριν περίπου 3 βδομάδες...μπορούσαν να πουν κατι! :mad: ημουν συνδρομητής τους πάνω απο χρόνο )

 

Συγνώμη αλλά δεν τα λες καλά είναι σαν να συγκρίνεις ferrari με fiat. Στο λέω γιατί έχω δοκιμάσει και τις 2 εταιρείες . Η μία πληρώνεις 384 αλλά παίρνεις 128 ενώ στην δεύτερη πληρώνεις 384 και παίρνεις 384 πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά δεν τα λες καλά είναι σαν να συγκρίνεις ferrari με fiat. Στο λέω γιατί έχω δοκιμάσει και τις 2 εταιρείες . Η μία πληρώνεις 384 αλλά παίρνεις 128 ενώ στην δεύτερη πληρώνεις 384 και παίρνεις 384 πραγματικά.

diladi theoris kaliteri tin teledome apo forthnet!!min trelathoume!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poses fores prepei na to po? H Forthnet htan einai kai tha parameinei h KALYTERH kai SOBAROTERH eteria gia paroxea Internet. Akoma kai kapos poio akribh na einai pou siga tis diafores afou i eteria ayth den exi psila grammata like TELEDOME gia na sta parei me pousties argotera h TELLAS,panta tha symferei. Frontizi kai diathrei panta to bandwith se pragmatika epipeda. Ego shmera katebaza stathera as poume me 45-46 kbyte/sec !

(384 dsl)

Ama se polles eteries to kanete ayto parakalo peste mou giati kato apo 42 prepei na psaxo pollous mhnes gia na petixo kapoio keno sth mera pou na epese toso!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poses fores prepei na to po? H Forthnet htan einai kai tha parameinei h KALYTERH kai SOBAROTERH eteria gia paroxea Internet. Akoma kai kapos poio akribh na einai pou siga tis diafores afou i eteria ayth den exi psila grammata like TELEDOME gia na sta parei me pousties argotera h TELLAS' date='panta tha symferei. Frontizi kai diathrei panta to bandwith se pragmatika epipeda. Ego shmera katebaza stathera as poume me 45-46 kbyte/sec !

(384 dsl)

Ama se polles eteries to kanete ayto parakalo peste mou giati kato apo 42 prepei na psaxo pollous mhnes gia na petixo kapoio keno sth mera pou na epese toso![/quote']

 

Εγώ με Tellas εδώ και ένα χρόνο δεν κατεβάζω με κάτω από 45.... και τα pings στα games είναι άψογα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά δεν τα λες καλά είναι σαν να συγκρίνεις ferrari με fiat. Στο λέω γιατί έχω δοκιμάσει και τις 2 εταιρείες . Η μία πληρώνεις 384 αλλά παίρνεις 128 ενώ στην δεύτερη πληρώνεις 384 και παίρνεις 384 πραγματικά.
diladi theoris kaliteri tin teledome apo forthnet!!min trelathoume!!

Οχι, δεν ξέρω να πω για ΤΕLEDOME αλλά η ΑLTECNET που έβαλα τελικά μετά απο 1 χρόνο στη FORTHNET μου βγάζει ακριβώς τις ιδιες ταχύτητες (max δηλαδή, 45-46 σταθερά).

Το σχόλιο μου δεν ήταν για να πω ποιος είναι ο καλύτερος παροχέας αυτή τη στιγμή αλλα απλα οτι η FORTHNET είχε μείνει πίσω στις τιμές με αρκετή διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...