Προς το περιεχόμενο

Τιμόνι για pc - ps - xbox ?


theobabis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, το τιμονάκι δεν το έχω δοκιμάσει σε pc. Βασικά ο μόνος λόγος που το έχω είναι για το GT4. Αν βγει κάποιο αξιόλογο παιχνιδάκι για pc θα το περιποιηθώ δεώντος. Πάντως δε μετανοιώνω για τα λεφτά που έδωσα..

Χαιρετώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon me ligo psaksimo sto net kai eidika sto http://www.wingmanteam.com pou mallon einai i episimi selida tou logismikou-drivers pou synodeuoun ta logitech vrika oti exoun vgalei new software pou anagnorizei kanonika kai me to onoma tis tin timoniera se windows, kai apo ligo diavasma sto sxetiko forum eida oti douleuei xoris provlima kai se pc, to teleutaio me kathe epifilaxi.

Tora menei to plaisio na me parei tilefono gia na mou epikirosei tin paraggelia tin opoia ekana kai ego apo net afou alla lene pos exoun kai alla exoun.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VincenT wrote:

Αν βγει κάποιο αξιόλογο παιχνιδάκι για pc θα το περιποιηθώ δεώντος.

Έλα μου όμως που δεν λέει να βγει τίποτα! Αν εξαιρέσεις τα McRae, που έχουν πια παράδοση στα PC, και τα NFS Underground (προσωπικά μόνο το 2ο μου άρεσε) δεν υπάρχει τίποτα άλλο της προκοπής και φυσικά ούτε λόγος να γίνεται για παιχνίδι επιπέδου GT4. Τουλάχιστον στο ΧΒΟΧ βγήκε ένα Forza Motorsport, σε PC τίποτα ακόμα. Μόνο το F1 Challenge 99-02 μας έμεινε...

 

Όσο για το Logitech Driving Force Pro, σε περσινά reviews είδα ότι έχει προβλήματα στο PC, αφού φυσικά δεν ήταν σχεδιασμένο να δουλεύει εκεί. Δεν δουλευε και σε όλα τα παιχνίδια. Λογικά όμως τώρα πια θα πρέπει να έχουν λυθεί όλα αυτά τα κουσούρια του, αφού λέτε ότι βγήκε νέο software.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να επιβεβαιωσω οτι οντως με τους 4.60 drivers

το pc αναγνωριζει το τιμονι και τα παντα δουλεψαν

στην εντελεια στο nfs2, περα φυσικα απο τις

στροφες του τιμονιου.

Η ποιοτητα κατασκευης του με εντυπωσιασε και

ελπιζω οντως να αποδειχθει τοσο γερο οσο φαινεται.

Το μονο που με χαλαει λιγο ειναι οτι μαλλον θα

χρειαστει να επισκεφτω κανα γυμναστηριο για

να ανταπεξελθω, εκτος αν μπορω να μειωσω το

feedback. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...