Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re paidia exei valei kaneis joystic gia ta aeroplana kai elikoptera? toso kairo pezw me to keyboard kai ta paw kala alla epeidh exw ena joysti ths saitek eipa na to dokimasw....alla einai toso athlioi sthn EA pou to configuration kanei oti nanai!!! opws kai na ta valw vgenoun anapoda!! dld kanw to joystic dexia kai paei aristera!!!! kana kolpaki tpt ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 549
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

File tsakona tha sou sinistousa an theleis na matheis na petas kala kai na ekmetaleuesai oles tis dinatotites eligmou twn elikopterwn na xrisimopoiiseis joypad.Me to joystick sigoyra tha petakseis apla to joypad einai to kati allo afou tautoxrona mporeis na xrisimopoieis to pitch kai to rudder kati pou gia to elikoptero einai poli simantiko..kai den milaw gia aplo petagma milaw gia pragmatika pliri elegxo tou elikopterou..egw kai sto desert alla kai sto BF2 xrisimopoiw to logitech to asirmato malista..sto aeroplano vevea einai diaforetiko alla kalitera na sou milisei gia auto kapoios poio eidikos giati egw eidikeuomai sta choppers..an theliseis voithia sto setariasma toy joypad edw eimai na sou pw..

Na gnwrizeis omws oti xreiazete poli proponisi giati o kalos xeiristis elikopterou den einai autos pou kanei kills einai autos pou dieukolinei ton gunner tou....

 

[GR-OF]Para

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ο server των HEAT αναβαθμίστηκε στην v1.12 περάστηκε και το NOKEY patch. Επίσης κάποιες ώρες θα παίζει και special forces πιστες :) Εάν δω κίνηση θα βάλω μόνιμα special forces :) Οποτε όλοι καλοδεχούμενοι :)

 

HEAT BF2 + BF2 SPECIAL FORCES SERVER IP : 213.202.217.84:16567

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά ο Ranked Server των GROF άλλαξε ...

Το καινούργιο IP είναι : 85.236.101.62:16967 .

Περιμένουμε όλους τους φίλους του Battlefield 2 για ατέλειωτες ώρες παιχνιδιού... :grin:

 

[GR-OF]Para

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω νέο θέμα ..Γινεται στο multiplayer lan να βάλω bots(κατι σαν το quake arena)?Υπαρχει αυτή η επιλογή με κανένα patch η απο το console του παιχνιδιού?ειμαστε 3 φιλαρακια και θέλαμε να παιξουμε lan αλλα δεν λέει να κυνηγάει ένας τον άλλο σε μια πιστα.

 

Υγ.Η ίδια ερώτηση ισχύει και για Call of Duty 2 :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκου τί θα κάνετε. Βάζεις ένα patch το οποίο αν θυμάμαι καλά λέγεται "dance with bots".

Επιλέγεις πόσα bots θέλεις (μη βάλεις πάρα πολλά γιατί το μηχάνημα θα σέρνεται) και

στην συνέχεια ξεκινάς ένα single player mode game. Στην συνέχεια μπορούν οι

φίλοι σου να συνδεθούν ΣΤΗΝ IP ΣΟΥ!! και να παίξετε όλοι μαζί!

Το μειονέκτημα είναι ότι θα παίζετε ΜΟΝΟ σε μικρές πίστες, επίσης δεν ξέρω αν το

patch θα δουλέψει στην v1.12... Aν το θες πες μου και θα στο βρω, κάπου το έχω

χωμένο στον σκληρό μου...

ΔΕΝ ξέρω αν δουλεύει σε LAN, πάντως σίγουρα δουλεύει σε παιχνίδια μέσω

internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δυστυχώς η EA δεν είχε βάλει AI και pathfinding για πιο μεγάλες πίστες. Οπότε και σε 32άρα να τα άναβες (κάποιοι το είχαν κάνει), τα bots πάνε out of bounds και τέτοια γιατί ο χώρος της πίστας είναι αλλιώτικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...