Προς το περιεχόμενο

apache & php problem


ZELDA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγκατεστησα με πολυ προσοχη τον apache και php

οταν απο mozilla φορτωνω ενα script phpinfo.php μου βγαζει ακομα ενα αρχειο downloads που ανοιγει το Dreamweaveρ κανω test των apache και βγαζει error

ps δε υπαρχει περιπτωση να χρησιμοποιησω foxserv κτλ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ναι τις εχω κανει αυτες τις αλλαγες μου βγαζει σφαλμα στην 173 lines εχω apache 2

 

Βάλε μας και ενα mulitple choise με τα σφάλματα να μαντέψουμε ποιο ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o apache κανει restart και ξεκιναει κανονικα σε localhost βλεπει την αρχικη αλλα οταν φορτωνω ενα script.php βγαζει ενα arxeio gia downloads κανω test των apache και βγαζει αυτο

post-17576-129062922404_thumb.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to message sou leei akrivos ti ekanes lathos.. ti parapano perimeneis na sou pei kapoios edo mesa, xoris malista na mas peis ti leei i grammi 173...

οταν φορτωνω ενα script.php βγαζει ενα arxeio gia downloads

episis tora auto ti akrivos simainei? ti tha pei "bgazei ena arxeio gia downloads"? sou bgazei na katebaseis to phpinfo.php anti na to treksei? perimeneis na einai magos o allos na katalavei ap ti frasi sou ti enoeis? tes pa... profanos den exeis settarei ton apache sosta oste na servirei ta .php arxeia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o apache κανει restart και ξεκιναει κανονικα σε localhost βλεπει την αρχικη αλλα οταν φορτωνω ενα script.php βγαζει ενα arxeio gia downloads κανω test των apache και βγαζει αυτο

 

Α ωραία. Και τώρα θα μαντέψουμε τι εχει η γραμμή 173 του http.conf.

Αν το βρώ τι κερδίζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iremiste re paidia siga siga laou laou.........

 

siga mia erotisi ekane o anthropos.

 

file mou mpas kai exeis kai IIS egkatestimeno? eixa dei ayto to error nomizo se ena pc me IIS kai Apache mazi.

 

an oxi dokimase ksana setup tou apache kai tis php.

 

δοκιμασε να το κανεις με αυτο

http://www.apachefriends.org/en/xampp.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή απ'οτι είδα στη φωτογραφία έχεις βάλει το apache2. Το θες για κάποιο συγκεκριμένο λόγο ή επειδή ήταν τελευταία έκδοση της έβαλες; Αν είναι το τελευταία βγάλτο και βάλε το πρώτο apache. Ο 2 δεν συνεργάζετε καλα με την php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...