Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

90848046.jpg

Τραβηγμένη από μια φίλη μου στο Τσεπέλοβο. Είναι μια πύλη που οδηγεί σε ένα σπίτι. Απλά ούρλιαζε να τραβηχτεί φωτογραφία.

Θα της ζητήσω και την κανονική με υψηλότερη ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εριχνα μια ματια σε παλιοτερες φωτογραφιες μου και επεσα πανω σε καποιες φωτογραφιες απο το ξενια στην παρνηθα. Ειναι πολυ καλη φωτογραφικη βολτα και οσοι ειστε κοντα ριξτε του μια ματια, σιγουρα θα βγαλετε αρκετες φωτογραφιες.

 

6290_114433752830_742127830_2500025_2153757_n.jpg

 

3768841398_648fd4263b_m.jpg 3768768398_f13bb47164_m.jpg

 

Και 2 hdr με το ιδιο θεμα

3320141162_fdf9c85d6e_m.jpg 3319311463_5020131273_m.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την 2η HDR θα προτιμούσα να μην κόβονται οι γωνίες.Η πρώτη σαν θέμα μ'αρέσει πολύ αλλά νομίζω πως θα δείξει πολύ καλύτερη αν ανεβάσεις ελαφρώς την οξύτητα και το κοντράστ κατά την άποψή μου.Οι μεσαίες μου θυμίζουν το saw I .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την 2η HDR θα προτιμούσα να μην κόβονται οι γωνίες.Η πρώτη σαν θέμα μ'αρέσει πολύ αλλά νομίζω πως θα δείξει πολύ καλύτερη αν ανεβάσεις ελαφρώς την οξύτητα και το κοντράστ κατά την άποψή μου.Οι μεσαίες μου θυμίζουν το saw I .

 

Σε αυτην την βολτα (παιζει να παει κανας χρονος απο τοτε) ηταν οι πρωτες μου hdr οποτε ειδικα στην 2η το παρακανα με το εφε. Συμφωνω μαζι σου επρεπε να ειχα παει λιγο πιο πισω, αν ξαναπερασω απο εκει θα το δοκιμασω παλι. Οσον αφορα την πρωτη δεν ηθελα να ανεβασω πολυ το contrast γιατι θα εχανα τις λεπτομεριες στα σκοτεινα και στα φωτεινα σημεια.

 

Πρώτη και 3η αγαπώ.Τις HDR γενικά τις σιχαίνομαι, οπότε δεν έχω γνώμη για τις τελευταίες.

 

Στην 3η ημουν τυχερος που ειχε βαψει καποιος τον τοιχο με spray και που ακριβως κατω απο την σκαλα η μπογια εχει ξεκολησει σαν να σχηματιζονται φλογες... για αυτο του εδωσα και μια κοκκινη αποχρωση στην επεξεργασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίες και οι 5! Μ' αρέσουν πολύ οι HDR και μου φαίνεται ότι έχεις κάνει καλή δουλειά στην επεξεργασία, σε εκείνη με τα σκαλιά περισσότερο! ^_^ Η 3η επίσης είναι κορυφαία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εριχνα μια ματια σε παλιοτερες φωτογραφιες μου και επεσα πανω σε καποιες φωτογραφιες απο το ξενια στην παρνηθα. Ειναι πολυ καλη φωτογραφικη βολτα και οσοι ειστε κοντα ριξτε του μια ματια, σιγουρα θα βγαλετε αρκετες φωτογραφιες.

 

6290_114433752830_742127830_2500025_2153757_n.jpg

 

3768841398_648fd4263b_m.jpg 3768768398_f13bb47164_m.jpg

 

Και 2 hdr με το ιδιο θεμα

3320141162_fdf9c85d6e_m.jpg 3319311463_5020131273_m.jpg

 

2+3 = πολυ καλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εριχνα μια ματια σε παλιοτερες φωτογραφιες μου και επεσα πανω σε καποιες φωτογραφιες απο το ξενια στην παρνηθα. Ειναι πολυ καλη φωτογραφικη βολτα και οσοι ειστε κοντα ριξτε του μια ματια, σιγουρα θα βγαλετε αρκετες φωτογραφιες.

 

 

 

Έχω και εγώ ένα κάρο φωτό από εκεί πάνω που είχαν serious potential, αλλά δυστυχώς τραβήχτηκαν με κινητό.

Η βόλτα μέσα στο ξενοδοχείο είναι χεσμός ε, ξυπνάει ο Μόλντερ μέσα σου.

Τελευταία φορά που είχα ανέβει έμεινα με το πουλί (της μηχανής) στο χέρι, μιας και κάποιος ασχολήθηκε να χτίσει όλες τις εισόδους για λόγους ασφαλείας φαντάζομαι.

Η αλήθεια είναι πως είναι πραγματικό ερείπιο το κτήριο πλέον, και τυχαίνει να κάθεται και πάνω στο στέκι του εγκέλαδου.

 

^_^

 

 

(αα, είχα ζωγραφίσει κι εγώ αηδίες με σπρέη εκεί, αν βρω τα ντοκουμέντα θα ανεβάσω) !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...