Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Tζιμ, με εξαίρεση την 2η, προφανώς δεν πρόκειται για "ιδιαίτερες φωτογραφίες", αλλά μπράβο που μας γνώρισες το μέρος πάνω απ' όλα, στην όμορφη περιγραφή σου.

 

Σκάλι, έλα πάλι...;!

 

Άστρα, τί να λέμε. Ξεχωριστή όπως και διάφορες άλλες.

...μόνο που κάπου με χαλάει (άκουσον-άκουσον δηλαδή ζόρια), το "πολύ ειδυλλιακό" του πράγματος...

Αν της έδινα τίτλο, θα ήταν ας πούμε "Ζαχαροδιαβήτης Στο Ζαχαροπλαστείο" ορ σάμθινγκ...

 

Μπόμπερ, είχες δεν είχες την μπουμπούνισες πάλι νέε μου...Κονγκράτς για την "σκηνοθεσία", την έλλειψη χρώματος, και γενικά την άποψη. Θα πας μπροστά...

(...εκείνη την διαβάτισσα δε, ούτε πληρωμένη να την είχες...Δεν ξέρω αν έχεις συνειδητοποιήσει πόσο ζωντανεύει την φωτό περπατώντας ανάποδα/δίνοντάς της έτσι κίνηση, όταν η ματιά ξεδιπλώνεται κατά μήκος και πέφτει πάνω της...)

 

Λαστ μπατ νοτ ληστ, Ντοκ, συνεχίζεις να νασιοναλοτζιογκραφικίζεις σταθερά. Το 'χεις άτιμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι , δεν ειναι ο κατιδης και ο χαιρετισμος του μετα το γκολ με την βεροια ,

εγω ειμαι και δειχνω τον δρονο προς την ρογα !!!

10001189_741171149269165_213125608361216

 

η ρογα ειναι το μερος που βλεπετε στην απο κατω ακριβως φωτο ! την εχουν ονομασει ετσι οι ναυτικοι γιατι αν κοιταξεις καλα τον βραχο θυμιζει πολυ εντονα ενα γυναικειο μερος του σωματος ! 

οποιος παει στο νησι να δοκιμασει οποσδηποτε να την ανεβει ! πρεπει να εισαι εστω και λιγο γυμνασμενος γιατι στο τελος ειναι λιγο ζορι, αν τα καταφερεις ομως  και ανεβεις θα ανταμειφθείς μιας και σου προσφερει απιστευτη  θεα στο νησι 360 μοιρες ! δειτε καλα αυτους τους 3  που εχουν ανεβει μεχρι τελειως πανω για να καταλαβετε ..

979837_741389539247326_47651463698363909

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ρογα ειναι το μερος που βλεπετε στην απο κατω ακριβως φωτο ! την εχουν ονομασει ετσι οι ναυτικοι γιατι αν κοιταξεις καλα τον βραχο θυμιζει πολυ εντονα ενα γυναικειο μερος του σωματος ! 

 

...μας έχεις κάνει ζημιά. Εγώ ΠΑΛΙ ινδιάνους βλέπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχ κατσε να ερθει ο Σκαλι να μας τα πει καλυτερα :-)

πλακα  πλακα πατα πανω στην φωτο και δες αυτους που εχουν ανεβει πανω - ποσο ψηλα ειναι -

και φαντασου τι θεα εχεις απο εκει !! ειναι απιστευτη  ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...άμα έρθει η Σκάλι σε βλέπω να σε βάζει να διαβάζεις Σιμόν Ντε Μπωβουάρ μέχρι Κυριακή για να δώσεις εξετάσεις Μεγαλοδευτεριάτικα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xα. Spot on. Mau, την τελευταία ολοκληρωμένη/διορθωμένη αγγλική έκδοση περικαλώ.

Κι επειδή οι μέρες επιβάλλουν φιλευσπλαχνία, παραχωρώ όλη την Μεγάλη Βδομάδα,

μιας και σε μερικούς πέφτει βαρύ το θέμα, μην βαρυστομαχιάσουμε και δεν έχουμε χώρο και για το κατσίκι.

 

 

Αν δεν βαριόμουν εδώ θα υπήρχε φωτο από κατσίκι. Just picture it και παραμένουμε ποιητική αδεία, on topic

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλ, μάλλον τον "κόπο" είναι που θέλει ν' αποφεύγει, όχι το να μην τις ανεβάζει σε public server.

 

Άστρε, αντί να πας απλά για επισύναψη όπως πάς, πάτα παρακάτω που λέει "δοκιμάστε τον βασικό μας απλόουντερ" *, μετά επιλογή του αρχείου και τέλος επισύναψη.

 

(...embedded είναι, δεν κατεβάζεις πρόγραμμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...