Προς το περιεχόμενο

Photos from your cameras


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβερη !!! εγω θατην εφτιαχνα καπως ετσι

 

 

 

ps το ρεπορτ οχι ακομη , μολις μπει η κουραδα :-)

 

Είχε κάτι που μ'άρεσε, αλλά και πάλι είναι υπερβολική για μένα... :) ;)

 

 

 

bonus: το ημι-βυθισμενο χωριο (κατα την μπλε ωρα)

 

16585864566_64952d7d2c_b.jpgSunk village during blue hour by Rabican7, on Flickr

 

 

εκπληκτικη μπομπερ!!

 

Εκπληκτικό, μας δίνεις λίγες πληροφορίες;

 

Επίσης θα ήταν τέλειο να το κάνεις Timelapse. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγκαταλελειμενο χωριο διπλα στο φραγμα του αποσελεμη στην κρητη...

 

φτιαχτηκε το φραγμα και απο τα νερα που ανεβηκαν το χωριο εγκαταλειφθηκε. εχω και φωτο μεσα απο το χωριο, οσονουπω!

 

ταημλαπς ντεν κσερει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>εγκαταλελειμενο χωριο διπλα στο φραγμα του αποσελεμη στην κρητη...</p> <p> </p> <p>φτιαχτηκε το φραγμα και απο τα νερα που ανεβηκαν το χωριο εγκαταλειφθηκε. εχω και φωτο μεσα απο το χωριο, οσονουπω!</p> <p> </p> <p>ταημλαπς ντεν κσερει!</p>

 

Χαχαχαχα, σε παρακολουθουν, δεν εξηγειται αλλιως........:)

 

http://www.protothema.gr/environment/article/453818/video-to-horio-tis-kritis-pou-vuthizetai/

 

Sent from my iPad Air using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wtf!?!?!?!?!?!

 

πρεπει να ημουν εκει οταν τραβαγανε τα πλανα γιατι νομιζω στο 0:30 το μαυρο αμαξι στα αριστερα ειναι του φιλου με το οποιο πηγαμε. η αληθεια ειναι οτι ειδα 2 τυπακια με γκουμουτσες DSLR να τραβανε, αλλα νομιζα οτι τραβαγαν φωτο, οχι βιντεο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα  τα πράγματα εάν πας για τοπίο μετά την βροχή , φάγαμε και κάνα δυο σαβουρντες ευτυχώς ο εξοπλισμός ζει :P

 

 

 

και μια φωτο μέχρι να φτιάξω το pc να ανεβάσω και άλλες (πολύ πιθανόν τα χρώματα , οξύτητα κτλ να είναι χάλια μιας και απο laptop δουλεία δεν γίνετε)

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεγάλο πεύκο, Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων τραβηγμένη με moto g 2013

post-244242-0-97088000-1424714724_thumb.jpg

Επεξ/σία από Καρχαρίαςςς
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ανακάλυψα πριν λίγο χωμένη μέσα σε ένα σκληρό...

 

Με ενέπνευσε πάρα πολύ, με έκανε να νιώσω όπως ένιωσα τότε εκείνη τη στιγμή, αυτό ακριβώς που θέλω να πετυχαίνω με την φωτογραφία... και είμαι χαρούμενος γι αυτό...

 

Ελπίζω να σας προσφέρει κι εσάς ένα οποιοδήποτε συναίσθημα...

 

:)

 

16008557633_8965e4be70_o.jpgThen I was young and unafraid... And dreams were made and used and wasted... by John Miliadis, on Flickr

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια φωτο jmiliad , ΑΛΛΑ  το vignetting πανω δεξια θα μπορουσες να το κανεις πιο μικρο ή να το εκανες symmetrical….

 

Αλλιως, θα μπορουσες να το κρατησεις, αλλα να το κανεις ιδιο και στην απεναντι διαγωνια μερια.

 

Aποψη μου ειναι, δεν το λεω με κακια.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια φωτο jmiliad , ΑΛΛΑ  το vignetting πανω δεξια θα μπορουσες να το κανεις πιο μικρο ή να το εκανες symmetrical….

 

Αλλιως, θα μπορουσες να το κρατησεις, αλλα να το κανεις ιδιο και στην απεναντι διαγωνια μερια.

 

Aποψη μου ειναι, δεν το λεω με κακια.  :-)

 

Ευχαριστώ πολύ Unabomber, εννοείται και σ'ευχαριστώ που σχολιάζεις τόσο στοχευμένα και συγκεκριμένα! :)

 

Ωστόσο το έκανα πολύ συνειδητά, αυτό ήθελα να βγάλω είναι θέμα της αισθητικής μου. Δεν ήθελα να 'ναι λιγότερο ούτε να έχει το ίδιο στην κάτω γωνία γιατί απλά δεν ήθελα να είναι συμμετρικό, αλλά αυτό που είναι τώρα.

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχικα κι εγω σκεφτηκα οπως ο μπομπερ. απλα αν το εβαζε συμμετρικα θα εχανε detail στις σκιες των δεντρων και το σπιτι. πολυ ωραια συνθεση παντως! well done!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...