Προς το περιεχόμενο

έκανα καλά ή όχι...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια, καινουργιος εδω ελπίζω να με βοηθησετε. Αρκετά άσχετος, πήρα το πρωί μια κάμερα SONY DCR-HC32E. Εκανα καλά ή όχι. Από όσα πρόλαβα να διαβάσω εδώ, μάλλον την πάτησα ε? έχω ήδη απογοητευτεί και ακομα δεν την έχω πιάσει στα χέρια μου. Τη Δευτέρα θα την παραλάβω. Μπορεί κάποιος να μου πει αν όντως ψώνισα από... σβέρκο ή όχι; Που υστερεί η συγκεκριμένη κάμερα; Που υπερτερεί; Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E περίμενε να την πιάσεις στα χέρια σου και μετά βλέπεις ντεεεεεε.¨Κάτσε να δείς αν σου κάνει και μετά διαβάζεις σχόλια. (αν και καλύτερα να ψάχνεις πριν αγοράσεις κάτι, αλλα πλέον αφού το αγόρασες καλύτερα περίμενε)

 

Συμβουλή: μην κοιτάξεις ποτέ ξανά την τιμή της, ειδικά μετά απο κάποιους μήνες που θα είναι η μισή. Όσες φορές το έκανα σε κάποιο προιόν που αγόρασα απογοητεύτηκα με το πόσο έπεσε η τιμή. Είναι νόμος αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon, tin pira 500 eyro, alla me kati dosis xeris tora tha ftasi konta sta 570, oi protes entiposis einai poli kales, exi aristi apodosi kai pragmatiko to zoom einai entiposiako. tha moy pis, einai i proti fora poy piano sta xeria moy camera, opote mi exontas metro sigkrisis, emena moy fainontai ola rodina. anyway, mallon ok moy fainete i katastasi. an kapoios pantos mpori na moy pei kapoia pragmata gia ti xrisi toys, oste na apofigo kamia blakia olkis poy isos prokalesi kai kamia anepanorthoti blabi, einai eyprosdektos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

filarako min apogoiteuesai...i kameroula einai poli kali gia ta lefta pou diatheteis.Isws na vgainei ligo parapanw , alla tha tin euxaristitheis para poly.Min anisixeis, oti kai na sou lene oi perissoteroi tin kamera tha tin xrisimopoieis esy kai mono esy.Mikroula me kali analisi ,normal zoom , ola kala ta vlepw...Min trelenesai ekanes kali epilogi,exw ki egw mia sony tin opoia tin akrivoplirwsa vevaia kai mexri stigmis ,sxedon ena xrono, den metaniwnw gia ta xrimata pou dinw...arkei na tin xrisimopoieis!:P kales lipseis !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν είναι η πρώτη σου κάμερα θα μείνεις ικανοποιημένος.

Απλά μην κάνεις κάποια αγορά καλό έιναι πάντα να την <ψάχνεις>την δουλειά ως προς τι θα σε καλύπτει καθώς και απο που θα το πάρεις ποιο φτηνά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον chris_13. Είναι όντως πάρα πολύ καλή για αυτά τα λεφτά. Ας μη ξεχνάμε οτι έχει κάμερες απλησίαστες στην αγορά έτσι; Εγώ ΄έχω ένα πολύ παλιό μοντέλο της SΟΝΥ και ακόμη είμαι ευχαριστημένος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγω να σκεφτείς που έχω και εμπειρία στο χώρο τόσο της τεχνολογίας όσο και για τους υπολογιστές ειδικότερα, πριν 2 χρόνια ακριβώς έψαχνα τα εξής:

 

Digital, μικρή, όμορφη & ποιοτική..

 

Πήρα λοιπόν την τότε entry level της Sony με τα (TVR 14E) επειδή ΤΟΤΕ την έβρισκα σε καλή τιμή.. Ημουν αγγλία, ήθελα να τραβήξω κάμερα και την ηθελά ΤΟΤΕ. Οχι μετα απο ένα μήνα που η τιμή *ΘΑ* έπεφτε..

 

 

Μέχρι στιγμής, απόλυτα ικανοποιημένος, και την έχω 2 χρόνια ήδη, έχω γράψει περίπου 20 κασέτες απτις οποίες τα βίντεο τα ΒΛΕΠΩ (γιατι οι περισσότεροι δεν τα βλέπουν ποτέ) και έχω κάνει αρκετό editing & DVD authoring..

 

Ενταξει τώρα τελευταια δεν εχω αρκετό χρόνο ελεύθερο... Ειμαι όλη μερα σε ενα PC και το απογευμα απλα θελω να βγω. Αλλά παλιότερα το βίντεο το δούλευα πολύ και σε πληροφορώ ότι αν ΟΝΤΩΣ ασχοληθείς με το αντικείμενο θα δεις οτι η κάμερα ειναι μια χαρά.

 

Ασε τους άλλους να λένε, για περιτές ευκολίες/δυνατότητες που δεν θα χρησιμοποιήσουν ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι οτι δεν ειχα λεφτα να δώσω για το αμέσως επόμενο μοντέλο, απλά δεν υπήρχε κανένας λόγος να δώσω 120 ευρω παραπανω για να έχω δυνατότητα φωτογραφίας σε memory stick, και DV in... Εγω μόνο DV out ήθελα, και φυσικά φωτογραφική είχα οπότε δεν με ενδιέφερε να παίρνω φωτογραφίες με μια υποτιπότες ποιότητα (σε σχέση με την φωτογραφική μου). :)

 

Φίλος μου την ίδια μέρα με μένα τότε, πήρε την 2 μοντελα πιο πάνω, εδωσε 200 ευρω παραπάνω και δεν χρησιμοποίησε ΚΑΝΕΝΑ πρόσθετο στοιχείο... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...