Προς το περιεχόμενο

Vivodi DSL me mono €23,80 to mhna erwthseis...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Οι providers παίρνουν τις γραμμές από τον ΟΤΕ σε χαμηλότερες τιμές από τις λιανικές και μπορούν να τις νοικιάζουν στους συνδρομητές τους σε όποια τιμή θέλουν. Προφανώς η Vivodi θέλει να δώσει λίγο φθηνότερα την γραμμή όταν αυτή συνδιάζεται με συνδρομή 256/128.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θα έλεγα γραμμή από ΟΤΕ (γιά να μην εξαρτάσαι από κανέναν) και πολύ μικρής διάρκειας συνδρομή (αν είναι δυνατό, αορίστου χρόνου) σε κάποιον αξιόπιστο ISP, έστω και αν είναι μερικά ευρώ ακριβότερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Einai a3iopisth h vivodi kai basika einai h monadikh etairia pou kanei dika ths erga upodomhs kai exei diko ths diktuo.(ektos tou ote)

Nai aoristou xronou...den proplhrwneis tipota..Den einai gia kapoious mhnes.opote 8es to kobeis.

Kai basika einai h monadikh etairia pou otan eixe problhmata me to diktyo(twra einai ok)an kai egw den katalaba problhma gia 2 mhnes den plhrwsa tipota...

Den pisteuw na to kanoun polloi auto..

Proswpikh mou apopsh bebaia..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Einai a3iopisth h vivodi

Είμαι σίγουρος ότι πάρα πολλοί θα διαφωνίσουν με αυτό. Εγώ ευτυχώς δεν έχω προσωπική εμπειρία (και ούτε θέλω να αποκτήσω), έχω όμως ένα φίλο που επί 4 μήνες είχε ταχύτητες χειρότερες από PSTN. Εντάξει, του έκαναν δώρο δύο μήνες DSLnet (τους μισούς από αυτούς που δεν είχε internet), αλλά το πάγιο της γραμμής το πλήρωσε κανονικά όλους αυτούς τους μήνες. Και δεν είναι μόνο ότι είχε πρόβλημα η Vivodi τόσο καιρό (ας πούμε ότι μπορεί αυτό να συμβεί στον καθένα) αλλά η κοροϊδία προς τους συνδρομητές της που δικαίως διαμαρτυρόταν και επί 4 μήνες τους έλεγαν ότι από μέρα σε μέρα θα λυθεί το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw pantws eimai apo oktwbrio-noembrio vivodi kai eimai euxaristhmenos...pote den eixa problhma..oute otan eixe problhma h etairia...

Autoi pou les mallon 8a htan se autous pou eixan problhmata tote me thn dsl...

Omws olo leme gia ton pOTE kai gia to monopwlio alla molis doume mia etairia na anoigetai kai na kanei sobares kinhseis(px diko ths diktuo)kai oxi apla na prosferei username-password leme:kala,egw 8a paw px ote h forthnet gia isp kai grammh ote...

An uposthrizoume toso polu tis prospa8eies siga mhn pame pote mprosta...

Tespa,egw eipa thn proswpikh mou gnwmh kai empeiria.An kapoios diafwnei gia thn a3iopistia ths vivodi...kalodexoumenh h antirrhsh :P:P:P

Filika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...