Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το παιχνίδι εννοώ(σε όποιον δεν ξέρει)

 

Καλησπέρα .

 

Εαν μιλάμε για το Gameloft Real FootBall 2006 3D τότε κατέβασε το απο εδώ .:-D

 

ΥΣ. Εάν έχεις όρεξη κοίτα και στα υπόλοιπα briefcase , όλο και κάτι θα βρείς .

Πχ. http://briefcase.pathfinder.gr/view/migel9 άλλαξε απο το 9 σε 8 και θα πας στο 8 briefcase και ούτω καθ' εξής .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα.Εχω προβλημα με το MyPhoneExplorer.Δεν βρισκει το W810,με USB καλωδιο,παρολο που στο site λεει οτι το υποστηριζει!

Εχει κανεις παρομοιο προβλημα?Εχω δοκιμασει και τα 2 COMs και εχω κανει και search αλλα δεν το βρισκει.καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα.Εχω προβλημα με το MyPhoneExplorer.Δεν βρισκει το W810' date='με USB καλωδιο,παρολο που στο site λεει οτι το υποστηριζει!

Εχει κανεις παρομοιο προβλημα?Εχω δοκιμασει και τα 2 COMs και εχω κανει και search αλλα δεν το βρισκει.καμια ιδεα?[/quote']

 

 

Εγώ έχω ίδιο πρόβλημα με σένα

Έχω το Κ750i

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για να βοηθησω επειδη και εγω τωρα το ψαχνω καλο ειναι την πρωτη φορα που συνδεετε το τηλεφωνο με τον υπολογιστη να εχετε μεσα το original cd να κατεβασει drivers γιατι και εμενα στην αρχη δεν το αναγνωριζε αλλα μετα ολα καλα.

Τωρα για τους πιο γνωστες εχω μερικες ερωτησεις γιατι εχω κολλησει:

1)Καταρχας χρησιμοποιω το my phone explorer(φοβερο προγραμμα).

Οτι παιχνιδι κατεβαζω το σωνει στη μνημη του τηλεφωνου.(η οποια σχεδον γεμισε).Πως μπορω να το κανω να τα σωζει ms(exo 1gb).Προσπαθω να μεταφερω τα υπαρχοντα αλλα μου λεει αδυνατη η μεταφορα.

2)Το trivial persuit kai to eortologio μου τα εσωσε στο φακελλο αλλος και δεν ανοιγουν καν.Ισχυει το παραπανω ερωτημα καθως και πως τα ανοιγω.

3)Προσπαθησα να περασω mp3 τα οποια σωζει επισης στη μνημη του τηλεφωνου.Πως να το κανω να τα σωζει στη ms.Επισης πως τα κανω mp4(γιατι ως mp3 τρωνε πολυ χωρο αν και δεν εχω προβλημα) και θα εχω απωλεια στην ποιοτητα?

Παιδια ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για να βοηθησω επειδη και εγω τωρα το ψαχνω καλο ειναι την πρωτη φορα που συνδεετε το τηλεφωνο με τον υπολογιστη να εχετε μεσα το original cd να κατεβασει drivers γιατι και εμενα στην αρχη δεν το αναγνωριζε αλλα μετα ολα καλα.

Τωρα για τους πιο γνωστες εχω μερικες ερωτησεις γιατι εχω κολλησει:

1)Καταρχας χρησιμοποιω το my phone explorer(φοβερο προγραμμα).

Οτι παιχνιδι κατεβαζω το σωνει στη μνημη του τηλεφωνου.(η οποια σχεδον γεμισε).Πως μπορω να το κανω να τα σωζει ms(exo 1gb).Προσπαθω να μεταφερω τα υπαρχοντα αλλα μου λεει αδυνατη η μεταφορα.

2)Το trivial persuit kai to eortologio μου τα εσωσε στο φακελλο αλλος και δεν ανοιγουν καν.Ισχυει το παραπανω ερωτημα καθως και πως τα ανοιγω.

3)Προσπαθησα να περασω mp3 τα οποια σωζει επισης στη μνημη του τηλεφωνου.Πως να το κανω να τα σωζει στη ms.Επισης πως τα κανω mp4(γιατι ως mp3 τρωνε πολυ χωρο αν και δεν εχω προβλημα) και θα εχω απωλεια στην ποιοτητα?

Παιδια ευχαριστω προκαταβολικα

 

 

Τα mp3 μπορείς με το Wave Editor του Nero να τα κάνεις mp4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να σώσεις ο,τι θες κατευθείαν στο μέμορυ στικ.

 

Όταν συνδέεις το κινητό, ο υπολογιστής βλέπει το μέμορυ στικ του κινητού σαν usb flashaki και σου δημιουργεί ένα καινούριο drive, πχ. F:.

 

Άνοιξε λοιπον το "my computer" και θα δεις το νέο drive.

 

Μέσα λοιπόν στο νέο drive θα δεις να υπάρχουν κάποιοι φάκελλοι για να περάσεις τα αρχεία σου.

 

Για MP3 στον φάκελλο MP3 που υπάρχει ήδη ^^

 

Για παιχνίδια, ήχους κλπ, πας στον φάκελλο MSSEMC ---> MEDIA FILES.

 

Τα παιχνίδια τα περνάς στον φάκελλο "others". Θα δεις λοιπόν μετά μέσα στο κινητό σου οτι τα .jar αρχεία είναι περασμένα στην κάρτα.

 

Θα τα κάνεις εγκατάσταση και μετά πρέπει να πάρεις κάθε παιχνίδι ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ( δεξι μενού - διαχείριση αρχείου - μεταφορά σε εξωτερική μνήμη ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ektelestes thanx ειμαι σε καλο δρομο.

Mια ερωτηση παιδια.Στην αναπαραγωγη μεσων οπου και εχω σωσει τα ΜΡ4εχω φτιαξει φακελλο με τιτλο "τα τραγουδια μου"Πως μπορω να μεταφερω τραγουδια απο το φακελλο "ολη η μουσικη" στο φακελλο αυτο για να τα εω μαζεμενα?Το εκανα με μερικα αλλα δε θυμαμαι πως.

Επισης:το Κ750 αναπαραγει avi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Memory stick PRO Duo. Τώρα μάρκα μπορεί να είναι Sony, SanDisk κ.τ.λ. Τα ποιο φτηνά τα έχω βρει σε ένα μαγαζί με φωτογραφικά είδη στην πατησίων κοντά στην Ομόνοια.

 

To memory stick adapter που έχει στη photo τι χρησιμότητα έχει; Τι κάνει adapt σε τι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ektelestes thanx ειμαι σε καλο δρομο.

Mια ερωτηση παιδια.Στην αναπαραγωγη μεσων οπου και εχω σωσει τα ΜΡ4εχω φτιαξει φακελλο με τιτλο "τα τραγουδια μου"Πως μπορω να μεταφερω τραγουδια απο το φακελλο "ολη η μουσικη" στο φακελλο αυτο για να τα εω μαζεμενα?Το εκανα με μερικα αλλα δε θυμαμαι πως.

 

Μπαίνεις στη λίστα "τα τραγουδια μου" και πατάς προσθήκη μέσων.

 

Επισης:το Κ750 αναπαραγει avi?

Όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kai κατι αλλο βρε παιδια.Κατα την αναπαραγωγη του τραγουδιου μπορει να γινει ff h rew απος σε ενα κανονικο mp3 player? ΚΑι γενικως να υπαρχει λιστα αναπαραγωγης κτλ(ενα πιο φιλικο interface τελος παντων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...