Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δυστυχώς το πήρα κι εγώ και μόλις το βάζω για πρώτη φόρτιση πέφτει η ασφάλεια σπιτιού βγάζω μπαταρία μαυρίλα και μύριζε καμμένο, επίσης οι επαφές φόρτισης μαύρες, πάω σέρβις το βλέπουνε και λένε δεν το καλύπτει η εγγύηση κλπ κλπ και θέλει αλλαγή πλακέτας(170ευρώ) δεν τα φτιάχνουμε αυτά κλπ κλπ κράτα μόνο την μπαταρία το κέλυφος κλπ κλπ αν πάρεις άλλο se θα σου χρειαστούν...

 

Τώρα θέλω να μου πείτε τι μπορώ να κάνω απο εδώ και πέρα, που μπορώ να βρώ(www-ebay) την πλακέτα και άλλα διάφορα που θα χρειαστούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Giannikos to jeziparis sthn epifaneia ergasias kai to tsimpas apo ekei

Harrysvr entyposiazomai me thn periptosh soy den to exo janakoysei.An eisai 101% sigoyros oti de fteei h egatastash psaje to meso toy 1520(tha prospathiso na mpo to brady gia perissoteres plhrofories)

Kai mia erothsh.Proxthes poyu ekana toothing tis alles syskeyes poy ebriske eixan kapoia onomata(px pitsirika.legend ktl).Pos alazo to onoma toy dikoy moy K750(poy to bgazei etsi?).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi paides!na rwtisw kati?polla games pou katebazw einai se morfi zip.kai den ta paizei to kinito.ti na kanw gia na ta dexete kai na ta trexei?

 

Καλησπέρα .

 

Την πρώτη λύση στην είπε ο φίλος louben με την μόνη διαφορά οτι δεν είναι σίγουρο οτι πάντα μέσα στο .zip υπάρχει το .jar , υπάρχει περίπτωση τα αρχεία να σου ξεζιπαριστούν χύμα και να πρέπει να τα ξανασυμπιέσεις σε .jar

 

Άλλη λύση είναι να αλλάξεις την κατάληξη απο .zip σε .jar :-D

 

Για να το κάνεις αυτό πρέπει να κάνεις τις καταλήξεις ορατές απο την επιλογή tools/folder options ή εαν θέλεις να σου ανεβάσω κάπου το Properties Plus ή γράψε στο google "Download "properties plus" . :-D

 

Properties Plus

 

Δωρεάν πρόγραμμα το οποίο σου εμφανίζει στο δεξί κλικ κάτω απο τα Properties των Windows μια ακόμη επιλογή (properties plus) με την οποία αλλάζεις πολύ γρήγορα τις καταλήξεις των αρχείων και όχι μόνο ) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kai mia erothsh.Proxthes poyu ekana toothing tis alles syskeyes poy ebriske eixan kapoia onomata(px pitsirika.legend ktl).Pos alazo to onoma toy dikoy moy K750(poy to bgazei etsi?[/color']).

 

Εαν κατάλαβα καλά ,

 

Μενού

Ρυθμίσεις

Μοχλό δεξιά ώσπου να βρείς

Συνδεσιμότητα

Bluetooth

κάτω κάτω

Ονομα τηλεφώνου .

 

Δίνεις όνομα που σου αρέσει και ό άλλος

που συνδέεται μαζί σου με bluetooth

σε βλέπει με το όνομα που έχεις βάλει .

 

Αυτό ήθελες ? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Harrysvr entyposiazomai me thn periptosh soy den to exo janakoysei.An eisai 101% sigoyros oti de fteei h egatastash psaje to meso toy 1520(tha prospathiso na mpo to brady gia perissoteres plhrofories)

Φοβάμαι ότι ίσως να είναι θέμα εγκατάστασης, γι αυτό ξαναρωτάω που θα βρώ πλακέτα για το k750?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file harrysvr αφου ειναι θεμα εγκαταστασης δε γινεται τιποτα.Η γνωμη μου ειναι μην ασκοληθεις με ανακατασκευη με πλακετες κτλ δεν αξιζει τον κοπο.Η πλακετα με τα εργατικα κτλ κτλ θα σου πανε τα 2/3 της τιμης του τηλεφωνου(ασε που δε θα χεις εγγυηση και μπορει να σου ξανακαει).Οποτε κρατα οτι βγαινει και παρε καινουργιο(παιζει στα 235 ευρω περιπου-κωτσοβολος) η αν δεν σε παιρνει οικονομικα ψαξτην για κανενα μεταχειρισμενο απο γερμανο απο επιστροφες(νομιζω οτι δινει εγγυηση αλλα οχι πολλα) αν και η γνωμη μου ειναι να παρεις καινουργιο(σε κανενα μηνα αποσυρεεται οποτε η τωρα η ποτε.

Ας πει και κανενας αλλος καμια γνωμη =,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδες. εχω ενα προβλημα με 1 theme. ενω το κινητο το φορτωνει κανονικα δεν μπορω να το επεξεργαστω με το theme creator. συγκεκριμενα δεν δειχνει καθολου την εικονα. ειναι το παρακατω theme http://www.myw800.lasyk.net/preview/57732/1662038726/W800-Themes-Abstract-Erotech.html

και απλα θελω να βαλω την κοπελα στο κεντρο αν καταφερω να βρω σε καλη αναλυση την αρχικη εικονα. μπορει να βοηθησει κανεις? εχω κολλησει με αυτο το theme!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...