Προς το περιεχόμενο

Ποιο κουτί?


thessalonikios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
To στάκερ δεν μου άρεσει καθόλου στην εμφάνιση και το απέριψα από την πρώτη στιγμή. Τα λιαν λι τι παραπάνω προσφέρουν και τα προτίνεται και ως "άλλης κλάσης" κουτιά? Δηλαδή θα δω διαφορά πέρνοντας ένα τέτοιο κουτί? Το 2100+ να πω την αλήθεια μου άρεσε αλλά δεν ξέρω αν το πορτάκι είναι απο τα γνωστά "ψεύτικα". Το έχει χρησιμοποιήσει κανείς να μας πει την εμπειρία του? Εγώ δεν έχω πρόβλημα να δώσω τα λεφτά που κάνει αρκεί να τα αξίζει. Τόση μεγάλη διαφορά τιμής απο τα άλλα κουτιά πως εξηγείτε? Αυτή την στιγμή το σύστημά μου είναι σε ένα noname κουτί το οποίο δεν φιλοξενεί και κάνα "μεγάλο" συστημα. Θα κάνω όμως αναβάθμιση πολύ σύντομα και θα πάρω σύστημα με αρκετά λεφτά. Αξίζει λέτε να πάρω το λιαν λι τώρα ή να έπερνα ένα φτηνό να περνούσα κάνα εξάμηνο και να έβλεπα μήπως η Λιαν λι βγάλει κάνα καινούριο κουτί?

 

 

Μπορεί κανείς να απαντήσει στις παραπάνω ερωτήσεις επειδή θέλω να πάρω κουτί μέχρι την Τετάρτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To στάκερ δεν μου άρεσει καθόλου στην εμφάνιση και το απέριψα από την πρώτη στιγμή. Τα λιαν λι τι παραπάνω προσφέρουν και τα προτίνεται και ως "άλλης κλάσης" κουτιά? Δηλαδή θα δω διαφορά πέρνοντας ένα τέτοιο κουτί? Το 2100+ να πω την αλήθεια μου άρεσε αλλά δεν ξέρω αν το πορτάκι είναι απο τα γνωστά "ψεύτικα". Το έχει χρησιμοποιήσει κανείς να μας πει την εμπειρία του? Εγώ δεν έχω πρόβλημα να δώσω τα λεφτά που κάνει αρκεί να τα αξίζει. Τόση μεγάλη διαφορά τιμής απο τα άλλα κουτιά πως εξηγείτε? Αυτή την στιγμή το σύστημά μου είναι σε ένα noname κουτί το οποίο δεν φιλοξενεί και κάνα "μεγάλο" συστημα. Θα κάνω όμως αναβάθμιση πολύ σύντομα και θα πάρω σύστημα με αρκετά λεφτά. Αξίζει λέτε να πάρω το λιαν λι τώρα ή να έπερνα ένα φτηνό να περνούσα κάνα εξάμηνο και να έβλεπα μήπως η Λιαν λι βγάλει κάνα καινούριο κουτί?

 

 

Μπορεί κανείς να απαντήσει στις παραπάνω ερωτήσεις επειδή θέλω να πάρω κουτί μέχρι την Τετάρτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω στο γιατι και στο πως μιας και εγω ειπα για λιανλι , αλλα δεν ειναι τα δικα μου χωραφια αυτα :-|

Με καποια ερευνα με λεξη κλειδι το λιανλι ,ισως βοηθηθεις , λυπαμαι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω στο γιατι και στο πως μιας και εγω ειπα για λιανλι , αλλα δεν ειναι τα δικα μου χωραφια αυτα :-|

Με καποια ερευνα με λεξη κλειδι το λιανλι ,ισως βοηθηθεις , λυπαμαι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μπερδεύτηκα...

 

Το site της Cooler Master έχει 3 Stacker ίδια εξωτερικά (stacker, Stacker 810 και stacker 820), και δεν έχει πουθενά αυτό που λέτε στις παραπάνω φωτογραφίες.

 

Αυτό που λέτε εδώ, το καινούργιο, πότε έρχεται Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μπερδεύτηκα...

 

Το site της Cooler Master έχει 3 Stacker ίδια εξωτερικά (stacker, Stacker 810 και stacker 820), και δεν έχει πουθενά αυτό που λέτε στις παραπάνω φωτογραφίες.

 

Αυτό που λέτε εδώ, το καινούργιο, πότε έρχεται Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μένα ψήφο στα Αrmor και Kandalf της Τhermaltake. Εγώ στα πλαίσια της αναβάθμισης που κάνω μάλλον θα χτυπήσω το Armor. Ολα τα κουτιά στη νέα σειρά της TT έχουν δυνατό design και πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kai egw telika katelhksa sto Armor.

Mou aresan ta liga dB twn anemisthrwn...

Phga kai to eida apo konta kai to apofasisa.

Avrio erxetai...

To dunato toy shmeio einai pistevw h timh.

Oso koulo kai an akougetai.

Giati an skefteis pws me 145€ perneis ena Full Tower case me enswmatwmenous olous toys anemisthres(to kostos mono twn opoiwn paei kapou sta 40€) oi opoioi einai ultra silent,sun to oti to kouti exei 60% open ratio(to 60% ths sunolikhs e3wterikhs epifaneias

toy einai diatrhto gia na perna aeras,sun to oti exoun problef8ei 8eseis kai xwros gia udropsuksh,sun oti mporei na dex8ei(me extra kit) BTX mobos,

tote ontws einai liga ta fragka.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file mou kouti poli megalo einai to kandalf kai to armor.

soy grafo apo kato ta site.

an se endiaferi kapio apo ayta stile mou prosopiko minima na sou po times

 

http://www.thermaltake.com/xaserCase/kandalf/bws/va9000bws.htm

http://www.thermaltake.com/xaserCase/armor/va8000swa/va8000swa.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...