Προς το περιεχόμενο

Ram + DVD SuSE Linux Professional 9.3


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

keftedako psaxe ligo prin tragoudiseis "parapliroforish ktl"

to X system einai astathes, einai se antistixo epipedo me ta windows95

 

fysika kai trexei me trellous rithmous kai syntoma tha ftasei se poly kala epipeda

alla einai atathes oti kai an sou plasaroun! to oti exei tous kalhterous programatistes den exei kamia apolytos sxesh me thn statherothta tou, prospathoun oi anthropoi, den einai theoi na ta kanoun sosta apo thn arxh

mporei na to kalypsoun se ena mhna to provlhma, mporei kai se ena xrono

alla thn dedomenh stigmh to X den einai gia painema

 

slammer den exo dokimasei ayto pou les, (sto pc pou asxoliemai tora den exo kan ati/nvidia)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Moderators
Παίδες εμένα με ενδιαφέρει αν έχει μέσα κάποιο βιβλιαράκι που με απλά ελληνικά να σου λέει ακριβώς τα βήματα' date=' ή έστω ένα start kit..

Αν έχει τέτοιο βιβλιαράκι/manual θα με ενδιέφερε να το πάρω. Αλλιως μπορώ να δοκιμάσω και με το fedora.

Κανείς που να το έχει πάρει και να μπορεί να μας πει αν έχει κάποιο τέτοιο συνοδευτικό...;[/quote']

Yeap εχει τετοιο βιβλιαρακι το οποιο θα εχει και δυο συνεχειες στα επομενα τευχη.Αξιζει,παρτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nomizo pantos oti einai koutsouremeni ekdosi. Giati ego exo to 9.2 pro kai einai 8gb kai auto to dvd einai 4gb (kai xalasmeno to diko mou).Pantos tora ego exo to OpenSuse 10 RC1 64bit kai einai thaumasio.Mono pou kai auto den exei emporika.Ta opoia ta vriskeis eukola omos. Perimeno tin kanoniki ekdosi pou tha vgei mesa Oktobri

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες εμένα με ενδιαφέρει αν έχει μέσα κάποιο βιβλιαράκι που με απλά ελληνικά να σου λέει ακριβώς τα βήματα' date=' ή έστω ένα start kit..

Αν έχει τέτοιο βιβλιαράκι/manual θα με ενδιέφερε να το πάρω. Αλλιως μπορώ να δοκιμάσω και με το fedora.

Κανείς που να το έχει πάρει και να μπορεί να μας πει αν έχει κάποιο τέτοιο συνοδευτικό...;[/quote']

exi mesa manual.sou leei vima pros vima.To kako se mena einai oti den katafera akoma na kano tin egkatastasi.To vivliaraki sou dini tin egkatastasi na tin kanis se ena kai mono partition.Diladi tis odigies gia tin periptosi pou exis mono ena partition sto skliro sou.Ego exo parapano kai gia ayto den ta exo kataferi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ. Για την ώρα τσέκαρα αν δουλεύει το δισκάκι με το λίνουξ και αν έχει μέσα το ένθετο. [Να έχω ένα λόγο να το βρίζω δηλαδή.. :-P ]

Τώρα για την εγκατάσταση απο βδομάδα που θα έχω περισσότερο χρόνο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxax pkoutsias.Παιδία το έβαλα και είμαι πολύ ευχαριστήμενος . Τα αναγνώρισε όλα από μόνο του ..δισκους καρτες ήχου κτλπ(pc athlon 64 ).Μονο στο modem μου έκανε νερα.. αλλά η γενική εικόνα είναι πολύ καλή.Πολύ καλύτερη τουλάχιστον από τα suse 9.0 που έιχα πριν.Όσοι το έχετε δοκιμάστε το αξίζει.Μεχρι στογμής δεν εχω προβλήματα με την σταθερότητα-- οπότε 'ακυρα' τα παραπάνω σχολια.δοκιμαστε και μετά κρίνετε!!Αυτά και έπεται συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναρωτω:γινεται να βρω το βιβλιαρακι χωρις να παρω το τευχος η θα πρεπει να το παρω?

 

 

Mporw na sou dwsw to diko mou (se fwtotypies ennoeitai), sthn symferousa timh twn 14.99 euro... :razz: :razz: :razz: !!! Den nomizw na yparxei tropos na to promhthefteis xwris to ypoloipo paketo...Pantws, an thes na synanththoume kai na sou dsw to diko mou na to fwtotyphseis, poly eyxaristws!

 

Gia perissotera, pm me!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντος παίζω με το SuSE linux 9.3 live dvd που έδινε το περιοδικό PC World

Μάλλον ένα από τα καλύτερα live δισκάκια που έχω δοκιμάσει.

Αυτό που δεν έχω καταφέρει ακόμα είναι να κάνω σύνδεση στο ίντερνετ %$#@^&* :mad:

Πιστεύω ότι είναι ο κάλύτερος τρόπος να γνωρίσεις το linux. Ούτε εγκαταστάσεις ούτε φόβος μην κάνεις κάποια ζημιά και το λειτουργικό σχεδόν πλήρες προγραμμάτων και δουλεύει χωρίς κανένα πρόβλημα σχεδόν σαν να ήταν εγκατεστημένο. (Με 1giga μνήμη)

Αν και δεν έχω πολλές ώρες ελεύθερες για να ασχοληθώ πιστεύω ότι έτσι και καταφέρω και κάνω και σύνδεση στο ίντερνετ τότε το linux από το live dvd θα μονοπωλήσει το σερφάρισμα ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ DVD ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ RAM. ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΕ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ DEN ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟ "OPEN OFFICE"..... :-x

ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ "XEN" ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΕΝ ΣΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΠΑΚΕΤΑ.......????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...