Προς το περιεχόμενο

GPS Navigator με 329 eευρω στο Carrefur


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εχει σημερα με 329 ευρω και σε 24-36 ατοκες δοσεις αλλα δεν ξερω αν αξιζει....Οποιος κατεχει ας πει. Εχει ενσωματομμενους 5 χαρτες των μεγαλυτερων ελληνικων πολεων και ελληνικες φωνητικες οδηγιες.Πως δουλευουν αυτα τα ...μαραφετια ??? Τους γραφεις που θελεις να πας και σε καθοδηγουν ????Ειναι το μοντελλο PS1020 αυτο που εχει και αν δεν ειναι το ιδιο μοιαζει καταπληκτικα με αυτο που βρηκα.

 

http://www.yakumo.com/produkte/index.php?pid=1&ag=Navigation#1038182

post-2288-129062925537_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριε Γιάννη η γνώμη μου είναι όχι....και γιατί? Επειδή έχω ψαχτεί με το θέμα...

 

Έχω εγώ pda με πλοήγηση....που όντως σου κάνει την ζωή πιο εύκολη εώς πολύ πιο εύκολη....

 

Το καλύτερο πρόγραμμα για πλοήγηση (στους ελληνικούς δρόμους) και με την πληρέστερη κάληψη αυτή την στιγμή είναι το Destinator. Όλα τα άλλα είναι απλά υπό...

 

Το πρόγραμμα που έχει αυτό το pda για την πλοήγηση δεν είναι και ότι καλύτερο....

 

 

Τέλος είναι μια και όχι τόσο γνωστή μάρκα απο pda....εγώ θα προτιμούσα να έδινα 50-60? ακόμη και να πήγαινα σε μια ποιο γνωστή και αξιόπιστη λύση.....

 

Όσο για το πώς δουλεύουν? Απλά τους λές που θέλεις να σε πάνε και σε πάνε...σου λένε πήγαινε ευθεία, στα 500μ δεξιά, στα 200μ δεξιά μετά αριστερά κτλ....

Είναι όντως πολύ βολικό....σε πάει παντού σε όλη την Αθήνα/Ελλάδα χωρίς να χρειάζεται να ξέρεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τέλος είναι μια και όχι τόσο γνωστή μάρκα απο pda....εγώ θα προτιμούσα να έδινα 50-60? ακόμη και να πήγαινα σε μια ποιο γνωστή και αξιόπιστη λύση.....

 

Όσο για το πώς δουλεύουν? Απλά τους λές που θέλεις να σε πάνε και σε πάνε...σου λένε πήγαινε ευθεία' date=' στα 500μ δεξιά, στα 200μ δεξιά μετά αριστερά κτλ....

Είναι όντως πολύ βολικό....σε πάει παντού σε όλη την Αθήνα/Ελλάδα χωρίς να χρειάζεται να ξέρεις....[/quote']

 

Ευχαριστω.Για αυτο ρωτησα μην κανω καμμια... πατατα!!!! Για προτεινε καποιο με λιγα παραπανω χρηματα που λες .Ευχαριστω και παλι. :smile: :smile: :smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σωστα αν ηταν και πιο ευελικτη...Εδωσα τη λεξη gps αλλα ειχε λιγους χαρακτηρες.Εγραψα gps αυτοκινητο αλλα δεν βρηκε τιποτα.Επρεπε να μυριστω οτι καποιος με τα greeklish θα ειχε γραψει τον τιτλο αλλα η οσμη μου δεν ειναι τοσο καλη. Ευχαριστω παντως.:smile: :smile: :smile: :smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που νομίζω πως το destinator to παίρνει το yakumo.....είμαι λάθος?

Πάντως το είδα να λειτουργεί σε ενα αμαξι ενός φίλου απο γερμανία και εντυπωσιαστικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα το destinator το παίρνει αυτό το pda...αλλά ποιο το νόημα να δώσεις 330 ευρώ και να βάλεις άλλο προγραμμα??

 

Απλά παίρνεις ένα λίγο καλύτερο Pda και τέλος.....

 

Κυριε Γιάννη θα τα πούμε απο msn....;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ σημερα στην autoplus και ρωτησα και μου ειπαν οτι εχουν κατι που μπεινει στη θεση του ραδιο cd και ειναι και ραδιο cd και navigator.Δυστυχως το site της δεν λετουργει.Ξερει κανεις κατι ή αλλλο link ????Ευχαριστω. :smile: :smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
150-200 euro λιγότερα..ε για μένα έχουν νόημα!!!

υπ οψην ομως για να παρεις μονο του το προγραμμα Destinator κοστιζει περιπου 159,00 euro.

Επειδη το εψαχνα με τον ξαδελφο μου προσφατα και ειχε παρει χαρτες απο μια αλλη εταιρια και δεν τον ικανοποιησαν.Επειδη ειναι ταξιτζης ψαχνει το καλυτερο και πληρεστερο που αυτη τη στιγμη ειναι το Destinator.οπως λεει και ο ba_eas ολα τα αλλα ειναι υπο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...