Προς το περιεχόμενο

US Robotics 9108 - Τρέξτεεεεεεε


gremlin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηρθε. Εφτασε λοιπον. Εστειλα σημερα mail στο shop21.gr για το ποτε θα ερθει το 9108 και ιδου:

 

Αγαπητέ πελάτη,

 

Σχετικά με την ερώτησή σας, σας ενημερώνουμε πως το U.S Robotics Model 9108 SureConnect ADSL Modem, τιμή 109,90 ευρώ (με ΦΠΑ) είναι διαθέσιμο.

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σας

 

 

Φιλικά

 

Shop21-Εξυπηρέτηση πελατών

 

Τρεξτε λοιπον...Στις προσεχεις μερες το παραγγελνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μέχρι να έρθει η ADSL2+ έχουμε καιρό ακόμα, οπότε μια χαρά είμαστε και με το 9105. Πέρα απ'αυτό το θεωρώ και αρκετά ακριβό για αυτά που προσφέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ADSL2+ οντως αργει αλλα:

1ον) δεν εχω router οποτε πρεπει να ξεκινησω απο καπου (και θελω wireless)

2ον) δεν νομιζω τα 110 ευρω να ειναι πια τοσο πολλα για router+wireless+ADSL modem+printer server....βασικα αμφιβαλλω αν υπαρχει στην αγορα κατι συγκρισιμο με αυτο το προφιλ, με παρομοια τιμη κ προφανως με αναλογο κυρος του ονοματος της US robotics...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα χθες e-mail στο shop21 για την διαθεσημότητα και η απάντηση τους ήταν η εξής:

 

Αγαπητέ πελάτη,

 

 

Σχετικά με την ερώτησή σας, σας ενημερώνουμε πως το U.S. Robotics Wireless MAXg ADSL2+ Gateway 9108 (PSTN), τιμή 109,90 ευρώ (με ΦΠΑ) είναι διαθέσιμο.

 

http://www.shop21.gr/product_hel.asp?lngProductFamilyID=23443

 

 

Το U.S Robotics Model 9107 SureConnect ADSL Modem, τιμή 69,90 ευρώ (με ΦΠΑ) με ADSL2 και print server και αναμένεται μέχρι το τέλος του μήνα σύμφωνα με την αντιπροσωπεία. Θα δειτε το μοντέλο συντομα στο δικτυακό μας τόπο.

 

 

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σας

 

 

 

Φιλικά

 

Shop21-Εξυπηρέτηση πελατών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ti na pw,,,mexri stigmhs ta proionta us pobitics einai korifh,,,egw arkestika se ayto tou ote...telindus 1132,wireless pou ipostirizei kai ADSL2+ ...to pira telikh timh mazi me spliter kai ola ta kaloudia px kalodia kai usb me 90 euro...h poreia tou tha diksei..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά το 9108 αποτελεί ίσως τον πιο πλήρη router στην αγορά. Έχει κανείς άλλος υπ'όψιν του άλλους wireless routers με printer sharing. Κατέβασα το pdf από το επίσημο site αλλά δεν υπάρχει εκτενή αναφορά στη δυνατότητα σύνδεσης ενός USB printer και πως αυτός θα είναι ορατός από τα συστήματα που συνδέονται στο router ασύρματα ή ενσύρματα.

 

Άλλο ένα γεγονός που μου αρέσει στο router αυτό είναι η τεχνολογία που υπόσχεται μεγαλύτερη κάλυψη αν και δεν είμαι σίγουρος πως, τελικά, δεν είναι κάποιο κόλπο marketing. Αν ξέρει κανείς κάτι για αυτό και το έχει δοκιμάσει ας μας πει τις εντυπώσεις του.

 

Τέλος το μόνο που με προβληματίζει για τις ασύρματες ιδιότητες του 9108 είναι το ότι έχει μια μόνο κεραία ενώ γενικώς θα ήθελα το router να έχει τουλάχιστον δυο κεραίες για απόλυτη κατευθυντικότητα του σήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω το 9107 αλλά από ότι βλέπω σε 10 μέρες θα έχει έρθει.. Οπότε με βλέπω να πέρνω το level one που έχω βρει στα 75 ευρώ...

 

mi kaneis ayto to lathos ... mou exei kanei polla problimata kai thelo na to allakso gia ena usr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...