Προς το περιεχόμενο

Πουλάω σουπερ προγραμμα!!


Cplusplas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά(να 'ούμε)πίνω καφέ με γεύση φουντούκι,αλλά δεν αξίζει.

Και πολλά χαμομήλια έχω πιεί λόγω κρυώματος.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καλά, αν δε σου αρέσει το thread μην ποστάρεις είναι απλό. Mod το διάβασε, αν ήθελε θα το κλείδωνε. Εσύ τι δουλειά έχεις και χαλάς όλη την πλάκα δλδ δεν το καταλαβαίνω?!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εγώ ζήτησα συγνώμη και είπα πως αντίθετα με τις ανακολουθίες των κυβερνώντων,το θέμα δεν πρέπει να κλειδωθεί γιατί προάγει τον υγειή ανταγωνισμό στο λογισμικό,αλλά και στην πανανθρώπινη αξία που εκπορέυεται από την συνεργασία των ελλήνων προγραμματισμών.

 

ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ολους τους υπευθυνους αυτου του σαιτ αν μπορουν και με καταλαβένουν να διαγράψουν από τη ζωη μας αυτο το τοπικ που ανοιξα . Εχει γελοιοποιηθει η ολη καταστασις και τιποτα δεν περνετε απο κανεναν σοβαροτητα εδω μεσα. Ηταν λαθος μου να αποτανθω εδω μεσα και να μπλεξω με ερασειτεχνες διασπαστές του προγραμματιστικού ιδεώδους που όλα γιαυτους ειναι κρακ ,απντειτς , απγκρειτς ,οβερκλοκιγ,τουτοριαλς , γκειμς και δε σημαζεβεται.. Αποχωρώ οχι ταπεινωμένος μα αναστημένος απο το ίδιο μου το λάθος. ΠΑΡΑΚΑΛΩ διαγραψτε το θεμα μου κυριοι διαχειριστές της ιδίας ιστοσελίδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re mlka den pas ston d.... mas skotizeis edw mesa sto forum. ante kai seis mods to afhnetai kai den to kleidwnete ti ginetai edw den afhnetai kapoia 8emata pou exoun xanasizhth8ei mono mia fora kai afhnetai thread pou to baraei xalara h mlkia se olh tou thn ektash ?

 

 

απλά απαραδεκτος, για να μην πω τπτ αλλο.

ειναι απλο, αν δεν σας αρεσει μην το διαβαζετε, πολυ δε περισσοτερο μην γραφετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω πεθάνει στο γέλιο μ' αυτό το thread!

Μεσημεριάτικα έχω ξεσκιστεί, το ένα post καλύτερο από το άλλο...

Μήπως κάπου ανάμεσά μας γράφει κανένας Χαρυ Κλυν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μιλησουμε σοβαρα ,ας σεβαστουμε την επιθυμία του Cplusplas και να τελειώνει η πλάκα ως εδώ.Υπαρχουν και άλλα θεματα στο site.

Κοκκινη κάρτα στον GIANNISPATRA. Φιλε δε σε εβρισε το παλικάρι από τα Λεχαινά και μπήκες σε λάθος site αν νομίζεις ότι εδω μπορεις να εκτονωθείς. Αν δε σου αρέσει δίνε του απλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά απαραδεκτος' date=' για να μην πω τπτ αλλο.

ειναι απλο, αν δεν σας αρεσει μην το διαβαζετε, πολυ δε περισσοτερο μην γραφετε.[/quote']

Συμφωνω,τι να πεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Popo re paidia, molis tora ekatsa sto pc kai diavasa olo to thread kai exo mono ena pragma na po.

 

DEN MPOREI KAPOIOS NA MILISEI SOVARA MESA SE AUTO TO FORUM.

 

Diladi ti thelei to palikari na poulisei ena programma pou ekane. Siga oloi theloume na to kanoume auto. Exo kai ego merika tetoia an thelete, se Basic 1.0 kai merika se Pascal. Milame gia cutting-edge technology oxi m...k..s.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει θέμα κλειδώματος. Διαγραφής ορισμένων post ίσως, αλλα ελευθερία λόγου έχουμε (θέλω να πιστεύω δηλαδή).

Υπάρχει όμως θέμα ανωριμότητας, που δυστυχώς ή ευτυχώς αυτή δεν συμβαδίζει με την ηλικία ενός ανθρώπου. Ποιος ξέρει, ίσως έχει να κάνει με την "κλασσικότητα" του Έλληνα, όπως αυτή φαίνεται από τη συμπεριφορά όλων μας.

Πραγματικά όμως λυπάμαι που βλέπω τέτοια αντιμετώπιση.

 

Όχι οτι μου κάνει εντύπωση βέβαια.... κάθε άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγγες εδω τα σουπερ νέα... :grin:

πουλάω με 30? προγραμμα δικής μου κατασκεβής το οποίο μετατρέπει ένα ελληνικό όνομα ή λέξη σε αριθμό βάση του ελληνικού αριθμητικού συστήματος

(λεξαριθμοι).

Μετά απο πολύ κόπο και ιδρότα τα κατάφερα..

όποιος ενδιαφέρεται ας μου γράψει. Είναι εφκαιρία γιατί τέτοιο πρόγραμμα δε το βρίσκεις κι εφκολα ;-)

 

Αν μπορείς να απαντήσεις σοβαρά στο παραπάνω' date='τότε είσαι άξιος συγχαρητηρίων.Και μάλλον είσαι και ο μόνος...[/color']

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Προγραμματιστής ξέχασε να μας αναφέρει ότι δεν δουλεύει σε γραφικό περιβάλλον το Πρόγραμμα (με κεφαλαία) αλλά δουλεύει σε ΟΡΘΟ-γραφικό περιβάλλον.. (Σίγουρα..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ntropi ligaki ore kleftopoula....xathike to filotimo.borei na einai mikros...borei leo kai na ton apopernete,esas etsi sas kanane?nai eimai o HQ prostatis ton ftoxon kai mikron programatiston!

/offtopiic :by the way oreos o fountoukisios kafes ksekinisa na pino kafe eksetias tou11111

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...