Προς το περιεχόμενο

Πουλάω σουπερ προγραμμα!!


Cplusplas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Άσχημα τα νέα για όσους θέλουν να το αγοράσουν και να το τρέχουν απο το

backup που θα δημιουργήσουν.

Δυστυχώς έχει Starforce. :(

Ίσως στο μέλλον κάποιος θείος να το φέρει. :)

jk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εμαθα οτι το Google ετοιμαζεται να βγαλει το g-Qopa για να μπορεσει να αντεξει τον ανταγωνισμο...

 

 

Λιακοπουλο παρακολουθω και αν σου πω οτι αυτός ο ανθρωπος με ενεμπνευσε να το κατασκευάσω το Qopa μου? πως το κατάλαβες ?
Δεν θα περιμενα ποτε το Λιακο να προωθει τους homebrew προγραμματιστες-τελικα ισως να γινουμε υπερδυναμη χαρη σ'αυτον...

Btw ασε με να μαντεψω,βασιστικες και σε ρωσσικο source που το κρατα το ξανθο γενος κρυφο απο τους αμερικανους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Υπενθυμιζω οτι απαγορευεται η οποιαδηποτε αναζητηση κρακ

2) Μηπως υπαρχουν σε τραιαλ τα προγραμματα;

3) Αν ναι , που μπορω να τα βρω;;;

 

Υ.Γ. Μην μου πειτε Google , και οχι απο Ρ2Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aβακας 2005 σιγουρα μα σιγουρα θα είναι ελληνικό λειτουργικό συστημα για υπολογιστές. Δυναμις εμεις οι Ελληνες κι ας μας κατακρίνουν οι ξενοι αλλοδαποι. Λειτουργικό θελω να κατασκεβασω κι εγω μια μερα . ποτε θα ξημερώσει αυτη η μερα , τη νοσταλγω.

 

Pali me xronia me kerous pali dika mas thane.

O kairos ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ pou leei kai o liako. Plisiazei h mera file.Tha katareusei h microsoft , o torvalds den tha anteksei to synagonismo kai tha autoktonisei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος πάντως ενδιαφέρεται, έχω φτιάξει το αντίστοιχο πρόγραμμα για αγγλικά ονόματα, πριν κάτι χρόνια. Είναι γραμμένο σε Quick Basic 4.5 (μορφή EXE) και το δίνω δωρεάν σε όποιον ενδιαφέρεται. :-)

 

(Αν περίμενα να βγάλω λεφτά με τον προγραμματισμό θα είχα πεθάνει της πείνας!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσα να έχω την τιμή να γίνω beta tester του προγράμματος; Πάντως εάν μια μέρα καταφέρεις να φτιάξεις το δικό σου λειτουργικό θα σου πρότεινα να το ονομάσεις Λιακόπουλ-OS προς τιμήν του μέγιστου Λιακόπουλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το helo world δεν κανει κατι ιδιαιτερο , δεν ειναι χρησιμο για δουλεια , δεν αξιζε τον κοπο για να το εξεληξεις.

!!!

Ναι ρε alerasta γιατί το εξέληξες τόσο πολύ το hello world σου; Ε;

 

EDIT: *εξέλιξες (με τόσα που είδα μπερδέυτηκα ο άνθρωπος!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...