Προς το περιεχόμενο

Mp3 Player Crypto UM 350 512mb


kleidokratwr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα το συγκεκριμένο σήμερα αλλα , δεν μπορώ να κάνω μια ρύθμιση.

Εχει 6-7 διαφορετικά χρώματα για τον φωτισμό της οθόνης, και υποτίθεται οτι μέσα στις ρυθμίσεις μπορείς να διαλέξεις με ποιό θα ανάβει. Πάω στις ρυθμίσεις αλλα δεν μπορώ με τίποτα να ρυθμίσω ποιο χρώμα θέλω εγώ. Το Mp3 σε κάθε πάτημα κουμπιού αλλάζει και χρώμα η οθόνη. Είναι ιδιαίτερα σπαστικό σε κάθε πάτημα να αλλάζει το led , και φοβάμαι μην είναι επικύνδυνο για την οθόνη.:-|

 

Υπάρχει τρόπος να σταματήσει να δουλεύει σε στυλ ντίσκο;

 

Αν το έχει κάποιος απο εδώ ας μου πει τουλάχιστον πως το άλλαξε/ρύθμισε εκείνος. :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα παρόμοιο από ebay - δοκίμασε όταν πας στην ρύθμιση για να αλλάζεις τα χρώματα ,τον "δείκτη" πoy κουνιέται όταν αλλάζεις χρώμα να μην το έχεις τέρμα δεξιά αλλά να το αλλάξεις και να το αφήσεις σε μία άλλη θέση - μάλλον τέρμα δεξιά σημαίνει οτι θα αλλάζει χρώμα σε κάθε πάτημα κουμπιού ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα παρόμοιο από ebay - δοκίμασε όταν πας στην ρύθμιση για να αλλάζεις τα χρώματα ,τον "δείκτη" πoy κουνιέται όταν αλλάζεις χρώμα να μην το έχεις τέρμα δεξιά αλλά να το αλλάξεις και να το αφήσεις σε μία άλλη θέση - μάλλον τέρμα δεξιά σημαίνει οτι θα αλλάζει χρώμα σε κάθε πάτημα κουμπιού ...

 

Τον έχω βάλει σε όλες τις θέσεις. Απλά έχω αρχίσει και σκεφτομαι οτι πατάω λάθος κουμπί για να "επιλέξω" την θέση που θέλω να είναι. Εγώ πατάω το mode μια φορά μέσα [όχι πατημένο] που είναι και το κλασσικό "select". Παρόλα αυτά έχω δοκιμάσει ολους τους συνδυασμούς κουμπιών με κανένα αποτέλεσμα.

 

Οπότε υποθέτω οτι δεν είναι "πρόβλημα" αυτό, απλά είναι έτσι φτιαγμένο. Νομίζω οτι είναι τραγική επιλογή για default ρύθμιση, αν όντως συμβαίνει κάτι τέτοιο. :-|

 

 

@hugelacky : Μεταλ παίζει, απλά αποδείχτηκε fan των eighties :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...