Προς το περιεχόμενο

Τζαμπα τα χωσα για την αγορά psp


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1976

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Και εγώ την πάτησα με το PSP (Giga Pack 2.01). Αφού ποτέ δεν είχα Playstation, ποτέ δεν είχα παίξει παιχνίδια με super γραφικά στον υπολογιστή (emu maniac), τι το ήθελα το ρημάδι. Τέλος πάντων ήταν Χριστούγεννα και έπρεπε κάπου να τα σπρώξω. Το ερώτημα τώρα. Αξίζει να το σκοτώσω και να πάρω ένα gp2x ? Είμαι ένα βήμα πρίν, μέχρι και Attica gift card έβγαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ την πάτησα με το PSP (Giga Pack 2.01). Αφού ποτέ δεν είχα Playstation, ποτέ δεν είχα παίξει παιχνίδια με super γραφικά στον υπολογιστή (emu maniac), τι το ήθελα το ρημάδι. Τέλος πάντων ήταν Χριστούγεννα και έπρεπε κάπου να τα σπρώξω. Το ερώτημα τώρα. Αξίζει να το σκοτώσω και να πάρω ένα gp2x ? Είμαι ένα βήμα πρίν, μέχρι και Attica gift card έβγαλα.

 

oxi file mou to PSP exei kata poli perisotera kaloudia & dynatotites ap to GP2X .

mia lysi eine to poulas tora kai perneis ena me 1.5 vers..

i perimeneis na spasei entelos i 2.1 -2.6 ..kai leo entelos giati idi exei spasei me ton GTAloader mono pou prepei na exeis ayto to UMD diksaki!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι emuholic το GP2x είναι ότι πρέπει για σένα...

 

ma ola ta PSP pezoun tora Snes kai polla alla emulator & homebrew games

apo 2.1 eos 2.6 me to GTA loader !

exeis dei to Snes sto PSP... trexei 100% speed me HXO stereo !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πείτε μου 1 προγραμμα να περνει το dvd να το μετατρεπει για το psp αλλα να ενσωματωνει υποτιτλους.το pspvideo9 k psp video converter δεν βγαζω ακρη. αν ειναι να το κανω προτα avi me ipotitlous kai meta me pspvideo9.....καληνύχτα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω το movie maker και κάποια άλλα προγράμματα βάζουν και υπότιτλους. Με μία αναζήτηση θα βρείς σαφή απάντηση.

Για το GTA loader τώρα, χρειάζονται άλλα 65+ ευρώ για την αγορά του. Μάλλον θα κάνω υπομονή, μήπως και ο fanjita κάνει το θαύμα του. Ευχαριστώ πάντως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Snes rules all. Δεν το έχω δοκιμάσει... Θα το δοκιμάσω!!!

 

Aneme ποιος emu είναι αυτός που τρέχει full speed με ήχο???

 

PSP-snes9xTYL-0.2c pou exo eidi paei sfera..na fantasteis to douleuo sta 266mh giati sta 333 paei ypervolika grigora se merika :-D me frame 0 !

 

& to last version tou pou den exo testarei akoma.. to snes9xTYL-0.3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi file mou to PSP exei kata poli perisotera kaloudia & dynatotites ap to GP2X .

mia lysi eine to poulas tora kai perneis ena me 1.5 vers..

i perimeneis na spasei entelos i 2.1 -2.6 ..kai leo entelos giati idi exei spasei me ton GTAloader mono pou prepei na exeis ayto to UMD diksaki!

 

etsi opws to egrapses psarwsa!!den exei spasei gia na to kaneis downgrade opws stis alles ekdoseis!

 

http://www.octapus.net/phpnuke/modules.php?name=News&file=article&sid=3

 

gia apofigi pareksigisewn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...