Προς το περιεχόμενο

chat γνωριμιών?


yiannakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν απο κανα χρόνο ήμουν και εγώ σαν τον Nerd. Κορόιδευα όσους ασχολούντανε με το ιντερνετ για να βρούνε γκόμενα.

Εδώ και ένα χρόνο που αποφάσισα να ασχοληθώ................άλλαξα γνώμη.

 

Τέλος πάντων ένα κάποιος επιζητάει μόνο το sex το ιντερνετ είναι το πιο εύκολο εργαλείο για να βρει γυναίκα. Δεν ξέρω για Ελλάδα τι γίνετε γιατί δεν έχω γνωρίσει ποτέ Ελληνίδα αλλά στην Ιταλία έχω πάει με πάρα πάρα πολλές.

 

Το σημαντικότερο ΠΟΤΕ δεν κάνουμε σοβαρή σχέση από το ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

αστον να λεει, το να κανεις γνωριμιες μεσω τσατ ειναι εξισου μια χαρα με το να κουβεντιαζεις σε ενα φορουμ κατα την ταπεινη μου αποψη. Οι διαδικασιες της ζωης ειναι οι ιδιες ανεξαρτητα του μεσου με το οποιο εκδηλωνονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να χρησιμοποιείς το ίντερνετ για να βρεις γκόμενες σημαίνει ότι δεν τα πας καλά με τις γκόμενες στον πραγματικό κόσμο... Its absolutely P.A.T.H.E.T.I.C. Τεσπα, ο καθένας έχει την άποψη του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπά, εγώ προτιμώ τον κλασσικό τρόπο...

 

Γνωρίζω κάποια απο κοντά και αν μου αρέσει της το δείχνω και της το λέω...Έχει περισσότερο suspens και είναι πολύ πιο άμεσο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα θα πω,αν θεωρείτε τον απρόσωπο,βουβό και πιο χαζό τρόπο να βρείτε κοπέλα ή γενικότερα να κάνετε γνωρίμιες τότε είστε άξιοι της μοίρας σας!!

Αν ο Θεός ήθελε γνωριμία μέσω inet τότε θα έφτιαχνε pc την θέση των ανθρώπων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fan

 

Exeis brei kopela apo ti internet??? Poy ti brikes???

 

Όταν λές κοπέλα τι έννοεις; Σχέση ή σέξ;

 

Εάν εννοείς μόνο σέξ μέχρι τώρα έχω βρεί πάνω από 20 μέσα σε ένα χρόνο. Φίλος μου γερμανός μου είπε πως στη Γερμανία υπάρχουν άτομα που κάθε μέρα πηγαίνουν και με άλλη.

 

Και εδώ έρχεται αυτό που καταλάβαινα τόσο καιρό μέχρι που ασχολήθηκα:

NAI, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ.

 

Βέβαια είναι και τα στάνταρ που έχει ο καθενας μας. Γιατί οι πολύ όμορφες είναι λίγες.

 

Για Ελλάδα ξέρει κανένας τι παίζει; Εχω ακούσει γνωριμίες γίνονται πολύ με mIRC και το ότι υπάρχουν λαμάκες που μπαίνουν με γυναικεία ονοματα και σπάνε πλάκα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπά' date=' εγώ προτιμώ τον κλασσικό τρόπο...

 

Γνωρίζω κάποια απο κοντά και αν μου αρέσει της το δείχνω και της το λέω...Έχει περισσότερο suspens και είναι πολύ πιο άμεσο!![/quote']

 

 

Με μένα πάλι γιατί δεν έχει καθόλου σασπένς; Ξέρω ότι θα φάω χυλόπιτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...