Προς το περιεχόμενο

Στείλτε το καλύτερο σας γκόλ,από το pro evolution!


Bougas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως να υπαρχει και καποιο επιπεδο! πχ απο 4 αστερια και πανω.. και κατι αλλο. πχ εγω μπορει με καποιον παικτη να αρχισω απο την αρχη του γηπεδου να τους περασω ολους και να βαλω γκολ. στο reaplay ομως θα δειξει μονο τα τελευταια δευτερολεπτα. μπορει να γινει τιποτα για αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ναι ειναι ενα προγραμμα το οποιο κανει το εξης:

ενω παιζεις ενα παιχνιδι, πατωντας ενα πληκτρο, κανει εγγραφη video, σε real time, οποτε μπορεις να αποθηκευσεις μια αγαπημενη σου σκηνη απο ενα παιχνιδι.

Απλο ειναι και μικρο σε μεγεθος (~2,8mb), αλλα τα videos ειναι λιγο μεγαλουτσικα, δηλ. ενα video 10" ειναι γυρω στα 32mb.

Αν μπορουσε να βοηθηκει λιγο ο jmz οσον αφορα την συμπιεση,καλο θα ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με Τσακωνα, αν και ειμαι της γνωμης οτι το fraps μπορει να χρησιμοποιηθει και σε αλλες εφαρμογες, οποτε καλο ειναι να ξερει καποιος τι ακριβως κανει, ισως του χρειαστει στο μελλον.

Anyway, πολυ καλα τα replays σου N1ghtW0lf, ειδικα το πρωτο. Το μονο που με χαλαει ειναι η ομαδα(lol).

Να κανω και εγω μια ερωτηση.

Πως και αν γινεται να κανω upload τα replay μου στο Rapidshare (ελπιζω να μην χρειαζεται να γινω member), ή αν υπαρχει καποιος αλλος τροπος για uploading(σε καποιο αλλο site χωρις συνδρομη, ή απο το insomnia...)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...